Elif Şafak - Türk bir anne-babanın kızı olarak Fransa’nın Strasburg kentinde dünyaya gelen ünlü yazar, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünya çapında da tanınmaktadır.

Kurgunun Politikası – Elif Şafak

“Eğer hayatınızda bir şeyi yok etmek istiyorsanız, bir sivilceyi bir lekeyi veya bir insan ruhunu, bütün yapmanız gereken onu kalın duvarlarla çevrelemektir; içeride kuruyup kalacaktır.” – Elif Şafak

Elif Şafak, özellikler ülkemiz kitap severlerinin yakından tanıdığı ünlü bir yazardır. 2009 yılı Mart ayında yayımlanan “Aşk” adlı romanı Türkiye’de bir rekora imza atarak şuana kadar 1 milyona yakın satmıştır.

Türk bir anne-babanın kızı olarak Fransa’nın Strasburg kentinde dünyaya gelen ünlü yazar, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünya çapında da tanınmaktadır. Öyle ki, Norveç merkezli olan Geleceğin Kütüphanesi’nin (Future Library) seçmiş olduğu, 100 yıl sonra okunmak için eserler bırakacak yazarlar arasındaki yerini almıştır.

Ünlü yazar Elif Şafak’ın, TEDx konuşmasını birlikte dinleyelim;

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın