fbpx

Neden Yeni Nesil Profesyonel Girişimcilik?

İşte size Profesyonellerin tercihi olan Dünyanın EN MUTLU İnsanı Profesyonel Koç, Kişisel Gelişim Uzmanı Erkan Demir’den Yeni Nesil Profesyonel Girişimciliği tercih etmeniz için 21 tane ALTIN değerinde tüyoları ;

1. Tüketen ve hazırı üreten bir arzu çağı sisteminde insanlara hak ettiği refahı sağlayabilmek ve hizmet sektöründe üretime teşvik edecek fırsatı sağlar.
2. Basit ve anlaşılır bir ifade ile fırsatı, ayrım yapmadan bütün insanlığa eşit (Kazandır/Kazan) bir şekilde dağıtacağınız fırsatı sunmanızı sağlar.
3. Ülke ekonomisine yük olmaktan ziyade beklentiye girmeksizin işsizlik sorununu çözmeye katkı için fırsat sunar.
4. Bütün alt yapısı sorunsuz bir şekilde işlerken, riske girmeden, sizde çözüm ve kar ortağı olursunuz ve bu fırsatı milyonlara ulaştırmanız için her türlü desteği ve lojistik imkanı ücretsiz sağlar.
5. Kimlik, ırk ve farklılıklar gözetmeksizin kültürlerarası birliktelik fırsatı sağlar.
6. Her yıl %20 büyüyen bir pazarın kar ortağı olmanız için fırsat sunar.
7. Tahsile bakılmaksızın konusunda uzman olan insanlardan, ücretsiz profesyonel eğitimlerle geleceğinize yön vermeniz için fırsat sunar.
8. Zaman kavramı gözetmeksizin ve herkese eşit fırsat sunabilmek için dinlenme zamanlarında online ya da örgün, uygulamalı, yaratıcı drama ve workshop gibi profesyonel öğrenme ve öğrendiğini uygulayabilme yöntemleri kullanılarak kişisel gelişim sağlamanıza fırsat imkanı sağlar.
9. Büyük ve güvenilir ağ ve bağ kurularak insanların ekonomik anlamda sahip olamayacağı yeni bir çevreye sahip olabilme imkanı sağlar.
10. Öğretilmiş çaresizliği, sadaka kültürünü yok sayarak tek kullanımlık yardımlar yerine, insanlara kendi yaşamlarını yönetebilmeyi ve yüreğe göre yardım etme fırsatını sağlar.
11. İnsanların hak ettiği anda milyonlarca kitle tarafından takdir edilme fırsatı sağlamaktadır.
12. Zamana esir olmadan zamanın efendisi olmayı ve bu vesile ile şehrini, bölgeni, ülkeni ve dünyayı tanımanı sağlayacak etkinliklerle seyahat etme özgürlüğü fırsatı sağlar.
13. Sağlığınıza yatırım yapabileceğiniz, yaşamı doya doya yaşayabileceğiniz ve layık olduğunuz kalitede yaşayabileceğiniz fırsatı kayıtsız şartsız yaşamanızı sağlar.
14. Etiketsiz alışveriş yapmanızı ve ekonomik özgürlüğü yaşamanızın için fırsat sunar.
15. Çözüm ortaklarının geleceğini düşünerek onlara refah düzeyi yüksek yaşam güvencesi sağlar.
16. Up-line ortaklarınız, sizi fikir ve uygulama olarak ücretsiz destekler.
17. Yaşamınızda kısır döngüyü kırmanızı ve pasif kazanç elde etmeniz için fırsat sunar.
18. Dünyada büyük ilgi gören Home-shopping ( Evden Alışveriş ) sistemi kullanma fırsatını sunar.
19. Başarısını kanıtlamış, çözüm odakları yöntemleri etkili bir yöntemle aktarabilecek liderlerle, profesyonel koçlarla ve kişisel gelişim uzmanları ile çalışma fırsatını sunar.
20. %100 MüşteriMemnuniyeti ile Dünya çapında uluslarası başarılara imza atmanız için profesyonel destek ve fırsat sunar.
21. Ve insanlara EŞİTLİK ilkesi ile eşsiz bir fırsatla Hayallerin Ötesinde kayıtsız şartsız destek sunar.

Avatar
Erkan DEMİRhttp://dunyaninenmutluinsani.com/
Dünyanın En Mutlu İnsanı / Profesyonel Koç/Yazar

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
141,895TakipçilerTakip Et
4,511TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Bugün Başlamanız Gereken 11 Finansal Alışkanlık

Finansal alışkanlık, yararlıdır ve servet elde etmenizi sağlar. Mali durumunuzu kontrol etmek, sadece nasıl yapılacağını bildiğimiz bir şey değildir. Bu öğrenmemiz gereken bir beceri...

Network Marketing Eğitimi – 21 Önemli Ders

Network marketing eğitimi her networker için gereklidir. Doğrudan satışın geliştirilmiş pazarlama versiyonu olan network marketing, satış uzmanı olmak isteyen insanlar için çok güzel ve...

Empati Kurmada 7 Altın Kural

Nasıl empati kurulur? Etkili iletişim kurmak için empati kavramı son derece önemlidir. Çünkü insan, varlığı özünden önce gelen, öze ulaştığı ölçüde kendini gerçekleştiren psişik...

Doğrudan Satış – Az Para Kazanma Sendromu

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu hakkında bilginiz var mı? En kolay para kazanma yöntemleri arasındaki ek gelir imkanı sunan bu ticari sektörde sınırsız...

Mutluluğu Tatile Göndermek

Mutluluğu tatile göndermiş olabilir misiniz? İş hayatınızda daha verimli bir süreç, kariyer basamakları aşmak için nasıl yönetilmeli? İnsanlar, gelecek adımlarını içinde bulundukları zaman dilimindeki...

Network Marketing Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Network marketing firmaları sayısı gittikçe artmaktadır. Bu nedenle Network Okulu'na gelen soruların başında; "Network marketing'de firma seçerken nelere dikkat etmeliyiz?" gelmektedir. Peki nedir bu...