Pozitiflik: Başarı için İlk Faktörünüz

Güvenilir bir işi bırakarak, bir rüyayı yaşamak ve tamamen farklı bir yaşam tarzı sürdürmek için düzenli bir maaşı riske atmak korkutucu olabilir. Ancak, girişimci olmaktan korkmaya gerek yok!

Tüm başarılı girişimciler, hedeflerine ulaşmalarını sağlayan birkaç basit ilkeyi bilirler. Bunlar arasında, tutumunuz, eylemleriniz ve sonuçlarınız için sahiplik ve sorumluluğu almanın pozitifliği, başarınızda önemli bir rol oynar.

Pozitifliğin gücü

Pozitifliğin gücünü asla küçümseme. Olumlu ve sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturan pozitif düşünceler düşünmek ve her gün pozitif doğrulamaları okumak, bilinçaltınızın daha yüksek bir seviyesine ulaşmanızı sağlar.

Bu, bizim tezahür ettiğimiz ve enerjimizi kattığımız şeyleri hayatımıza entegre edeceğimizi söyleyen cazibe yasasıyla aynı doğrultuda. Evrene verdiğiniz enerji kadar enerji alırsınız, böylece ortaya çıkardığınız pozitiflik arttıkça, daha fazla pozitiflik geri gelir.

Başarıyı arttırmak için kullanılan bazı pozitif olumlama örnekleri aşağıda verilmiştir:

  • Değişim oluşturma gücüm var.
  • Vazgeçmeyi reddediyorum çünkü başarılı olacağım.
  • En iyisini hakediyorum ve şimdiye kadar olanları kabul ediyorum.
  • Durdurulmazım ve tüm hedeflerime ulaşacağım.

“Yapamam” ı, “Yapabilirim” ile değiştirin. “Yapamayacağım” ı “yapacağım” ile değiştirin. Olumlu şeyler konuşun ve hayatın bu olumlu düşünceleri ortaya çıkarmasına tanık olun. Olumlu bir değişim yapmak için çaba gösterdiğinizde, evren başarılı olmanıza yardımcı olacak şekilde hareket edecektir.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın