Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri

Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi - Covid-19 nedeniyle muhtemelen sokağa çıkma yasağı gölgesinde geçecek olan yılbaşı ve devamı için planlarınızı şimdiden hazırlama vakti geldi.

2020 yılını geride bırakırken, yeni yıl gecesini kutladık. Geçtiğimiz yıl aldığınız kararlar ve eylemleriniz geride kaldı. Yeni yıl hedefleri, kişisel gelişim, kariyer, sosyal beceri vb birçok kararı da beraberinde getirmektedir. Eğer yeni yılınızı planlamadıysanız, üzülmeyin. Yeni yılın ilk gününde bunları düzenleyebilirsiniz.

Covid-19 nedeniyle muhtemelen sokağa çıkma yasağı gölgesinde geçecek olan yılbaşı ve devamı için planlarınızı şimdiden hazırlama vakti geldi. Yeni yılın ilk günü tüm zamanların en yüksek seviyesindedir. İster kararlar listenizi tasarlıyor olun ister sadece tatil gününüzde yapacak bir şeyler arıyor olun, Dünya’nın güneş etrafında devrimini kutlamak ve yıla doğru bir başlangıç ​​yapmak için pek çok aktivite var.

2021’in İlk Gününde Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi İçin Öneriler

İster gününüzü tam bir rahatlama ile doldurmayı planlıyor olun, ister tüm yapılacak işlerinizin üstesinden gelerek her şeyi başlatmayı tercih edin, 1 Ocak’ta kutlamanın yanlış bir yönü yoktur. Yeni yıl kutlamalarınızdan, yogada zeninizi bulmaya kadar, 2021 yılbaşı günü yapılacak 15’ten fazla aktiviteyi okuyun.

2021 İçin Edinmeniz Gereken 21 Kişisel Gelişim Hedefi >>

Kararlarınızı Yazın

Noel Baba bile listesini yaptı ve iki kez kontrol etti.

Noel Baba bile listesini yaptı ve iki kez kontrol etti. Şimdi sizin de kendinizinkini yapma zamanı. Kararlarınız konusunda cesaretli olma vakti. Onları belirledikten sonra mutlaka bir kağıda yazın ve daima görebileceğiniz bir yere asın. Böylece sürekli olarak aklınızda yer edecektir.

Evinizi Yeniden Dekore Edin

Yeni yılda yapılacaklar listenize, evinizi yeniden dekore etme fikrini de ekleyebilirsiniz. Değişiklikler genelde insanı zinde tutar. Alıştığınız ortamdan farklı bir ortama girmek size heyecan verecektir.

Hayatta Sahip Olmanız Gereken 7 Öncelik >>

Organize Olun

Hayatınızı düzene sokmak için evinizden başlamanızı öneririz. Yeni yıla doğru bir şekilde başlamak için iç mekanlarınızda ve zihninizde yer açmanın en iyi yolu organize olmaktır.

Yoga Dersi Alın

Yeni yılda yapılacaklar listenize meditasyon yapmayı da ekleyin. Kendi kendinize zaman ayırmanız şarttır. Kendi zeninizi bulmak ve biraz egzersiz yapmak, geleceğin neler getirebileceğine bakarken son 365 günü düşünmek için bir zaman sunar.

‘Mutlu Yıllar’ Kartlarını Gönderin

Sevdiğiniz, saygı duyduğunuz insanlara yılbaşı kartları gönderin.

Bu yıl yılbaşı kartına ulaşamadıysanız, bir değişiklik yapın. Sevdiğiniz, saygı duyduğunuz insanlara yılbaşı kartları gönderin. Hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edersiniz. 

Bir Sanat Ve El Sanatları Günü Var

Kafanızı dinlemek için illa ki uyumanıza gerek yoktur. Yeni beceriler edinmek, kendinizi daha dinç hissetmeniz konusunda inanılmaz yardımcı olacaktır. Olağan akışın dışında olmak, rahatsız edici görünse de son derece zinde olmanız için mükemmel bir yerdir.

Kişisel Gelişim İçin En Sağlıklı Yaklaşımlar Nelerdir? >>

Tatil Sonrası Fırsatlardan Alışveriş Yapın

Ne düşündüğünüzü biliyoruz: “Daha fazla alışveriş mi? Hayır teşekkürler!” Söz veriyoruz, tatil sonrası indirimler,biraz daha uzun süre alışveriş modunda kalmaya değer. Takip ettiğiniz markaların bazılarında mutlaka indirimler olacaktır. Araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Kilerinizi Yeniden Stoklayın

2020 yılını geride bıraktık. Eğer, stok yapmak konusunda kendinizi tutamıyorsanız, yeni yılda yapılacaklar listenize stoklarınızı yenileme hedefi de eklemeyi unutmayın.

Evde Yapabileceğiniz 25 Aktivite Önerisi >>

Yürüyüşe Çıkın

Aksine yürüyüş yapmak yeni kararlar almak için son derece harika bir zaman dilimidir. 

Yeni yılın ilk gününde, kendinize bir ödül verin. Herhangi bir kısıtlama olmadığından emin olduktan sonra, biraz kafa dinlenmenin hiçbir kötü tarafı yoktur. Aksine yürüyüş yapmak yeni kararlar almak için son derece harika bir zaman dilimidir.

Futbol İzle

Yeni yılda yapılacaklar listenize, futbol izlemeyi de ekleyebilirsiniz. İnsanız ve bazen amaçsız şeyler de yapmanız gerekir. Robot değiliz, kendimizi dinlendirmemiz de gayet normaldir. Bu nedenle spor müsabakaları izleyebilirsiniz.

Yeni Yılda Aldığınız Kararları Korumak İçin 4 Adım >>

Sevdiklerinizi Arayın

Yeni yıla aşkı yayarak başlayın. 2020 yılındaki sosyal ilişkilerinizi değerlendirin. Ve sonrasında sevdiklerinizi mutlaka arayın. İnsanların sesindeki mutluluğun, sizi ne kadar da enerjik hale getireceğini tahmin bile edemezsiniz.

Aileyle Zamanın Keyfini Çıkarın

Yeni yılda sizin için en önemli olan şeyleri düşünürken, bu ruhu canlı tutmanın kolay bir yolu, aile bağına adanmış bir gündür. Ailenizle mutlaka vakit geçirin. Çocuklarınızla ilgilenin. Onların neleri sevdiklerini, nelerden hoşlanmadıklarını bilin. Onlara güzel bir gelecek kurmak istiyorsanız, önce onları tanımanız gerekir.

Gerçek Hayat Hikayelerine Dayalı Film Önerileri >>

Yeni Yılda İzleyeceğiniz Filmlerin Listesini Yapın

Kişisel gelişim filmleri, kariyer veya satış pazarlama filmleri olsun, mutlaka bir liste hazırlamanız gerekmektedir.

Yeni yılda yapılacaklar listesi, film önerileri olmadan bitmiş sayılmaz. Kişisel gelişim filmleri, kariyer veya satış pazarlama filmleri olsun, mutlaka bir liste hazırlamanız gerekmektedir. Yeni kararlar almak istiyorsanız yaşanmış gerçek hayat hikayelerine dayalı bir film listesi hazırlamayı da mutlaka unutmayın.

Mutlaka Okumanız Gereken Kitap Önerileri Alın

Hayatınızın her alanı için mutlaka okumanız gereken kitaplar vardır. Ayrıca kitap okumak, son derece yararlı bir alışkanlıktır. İnsanın kendine yaptığı yatırım, en önemli yatırımdır. Örnek başlık olarak “Mutlaka Okumam Gereken Kişisel Gelişim Kitapları Listem” gibi.

Kendi İşinizi Kurmak İçin Online Bir Eğitime Kayıt Olun

Yeni yılda yapılacaklar listesinin son sırasında, hayatınızı değiştirmek için kendinize yapabileceğiniz bir yatırım tavsiyesi bulunmaktadır. Eğer, kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve hayatınızı değiştirmek istiyorsanız mikro bir girişimcilik başlatabilirsiniz.

Network Okulu Kampüs’te Eğitimler Başladı >>

Son Düşünceler

2021 yılının ilk gününde, yeni yılda yapılacaklar listenizde mutlaka olması gereken 15 öneriyi sizinle paylaştık. Bu önerileri kendinize uyarlayabilirsiniz. Bu yıl sizin en iyi yılınız olabilir. Bunu yalnızca siz gerçekleştirebilirsiniz. Geçmişi bir kenara bırakın ve geleceğinize hazırlanın.

Siz de 2021 yılı için aldığınız kararlarınızı bizimle yorum kısmından paylaşmayı sakın unutmayın. Düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi, bizi her gün ziyaret eden binlerce takipçimiz ile paylaşabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Sürecinde Yapılabilecek Aktiviteler >>