Doğrudan Satışta Kısa Süreli Düşünme Sendromu

Doğrudan satış başarısı - Doğrudan satışta kısa süreli düşünerek, kendinizi negatif durumlardan çıkartabilirsiniz.

Doğrudan satışta kısa süreli düşünme sendromu hakkında bilginiz var mı? Doğrudan satış başarısı ile bakış açınız arasında kuvvetli bir bağ bulunmaktadır. Baş açınızı da düşüncelerinizi belirlemektedir. Doğrusunu söylemek gerekirse, bunun gerçekten pazarlama ağı ile ve içinde yaşadığımız dünyayla ilgisi yoktur.

Doğrudan Satışta Kısa Süreli Düşünme Sendromu

Doğrudan satışta kısa süreli düşünerek, kendinizi negatif durumlardan çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda negatif bir düşünce bataklığına da sürükleyebilirsiniz. Peki nedir bu sendrom, gelin birlikte inceleyelim:

1. Anında Memnuniyet İsteği

Toplumumuzu ve ülkemizi yok eden ölümcül bir veba var. Buna “anında tatmin” denir. Önümüzdeki yıllarda toplumumuzdaki en büyük düşüşlerden biri olacak. Çoğu insan aidatlarını ödemek istemez ancak insanlar anında sonuç ve anında tatmin bekler.

  • İnsanlar ilk evlendiklerinde, başlangıç ​​evini değil, rüya evini isterler.
  • İnsanlar bir restorana gittiklerinde yiyeceklerini isterler ve hemen şimdi getirilmesini isterler.
  • İnsanlar bir araba satın aldıklarında, akranlarının karşılayabilecekleri bir şey değil, akranlarının gıpta edeceği bir model almayı isterler.
  • İnsanlar bir diyete başladığında ilk haftalarında bir miktar kilo vermeyi beklerler ya da pes ederler.
  • İnsanlar, şirket sıralamasında ilerlemek yerine, yüksek ücretli bir iş beklemektedirler.

Hayat ve iş hayatında başarılı olabilmek için “anında tatmin zihniyetinizi” tuvalete atmalı ve uzun vadeli bir bakış açısı geliştirmelisiniz.

Doğrudan Satışta Farklı Olmak >>

2. Başarmaya Değer Hiçbir Şey Hızlı, Ücretsiz Veya Kolay Değil

Hayatta ne istediğinize karar verdiğinizde, onu elde etmek için neyi bırakmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. 

Devlet okulu sistemi dışında ücretsiz öğle yemeği yoktur. Hayatta başarmak istediğiniz her şey bir miktar fedakârlık gerektirir. Yapmaya değer hiçbir şey hızlı, ücretsiz veya kolay değildir. Tanıdığımız her başarılı insan bugün bulundukları yere ulaşmak için çok fedakarlık etti. Sağlıklarını, değerlerini, ilişkilerini, mutluluklarını, zamanlarını veya sayısız başka şeyi feda etmiş olabilirler.

Hayatta ne istediğinize karar verdiğinizde, onu elde etmek için neyi bırakmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Bir şey vermek zorundasınız. Sabırlı olun. Denemeler ve sıkıntılar olacağını bilin. Yıkıldığından bir kez daha kalk. Gerçekçi ol. Hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmediğini anlayın. Başarı asla düz bir çizgi değildir. Yeterince iyi bir şey istiyorsanız, fiyatı ödemeniz gerekir. İşler size teslim edilmeyecek. Onu kazanmak zorundasınız!

3. Her Türlü Başarılı Bir İş Kurmak Zaman Alacaktır

“Gerçek dünyada” çoğu girişimci bir işe başlar ve daha uzun olmasa bile en az iki yıl BİR KAZANÇ kar elde etmeyi beklemez. Çoğu girişimci, şanslılarsa ilk yatırımlarını beş yıl içinde geri almayı umuyor.

  • Birinin bir restorana başladığını ve üç gün sonra kapattığını görmüyorsunuz. Çünkü henüz zengin değiller.
  • Birinin bir berber dükkanı açtığını ve 30 gün sonra kapattığını görmüyorsunuz çünkü henüz milyoner değiller.

Bu sektördeki insanlar kısa vadeli düşünmeleri kendilerini bitiriyor. İşe başlayan insanların gerçekten girişimci olmadığı gerçek dünyada bildiğimiz tek endüstriden biriyiz. Doğrudan satış başarısı bir gecede gelecek diye bekleyemeyiz.

Sektörümüzde işe başlayan çoğu insan girişimcilik veya işletme sahibi gibi düşünmek hakkında hiçbir şey bilmiyor. Doğrudan satış başarısı için en önemli konulardan biridir, beklentilerinizi doğru ayarlamak. Bunun yerine, çoğu çalışanlar, işsizler ya da mali sıkıntıları olan kişilerdir. Yanlış anlamayın, onlar iyi insanlar. Eğer iş dünyasında başarılı olmak istiyorlarsa, sadece “düşüncelerini değiştirmek” zorunda kalacaklar.

Sektörümüzün en güzel yanı, özellikle geleneksel bir işletmeye kıyasla nispeten düşük başlangıç ​​maliyetleri ve devam eden maliyetlerdir. İlk ayınızı ağ pazarlama işinizle karlı hale getirebilirsiniz. Çoğu insanın kâr elde etmesi 2-3 ay alacaktır, ancak bu geleneksel bir işletmeye kıyasla hala gerçekten iyi bir anlaşmadır.

Her nişte başarılı işletmeler aylar hatta yıllar değil, uzun bir dönem boyunca inşa edilir. Zirveye çıkmak istiyorsanız, işinizle uzun vadeli görünümü almanız gerekir. İşletmeniz için en az üç ila beş yıllık bir plana ve tercihen on ila yirmi yıllık bir plana ihtiyacınız vardır. Biraz vizyon geliştirin ve yaptığınız her şeyin uzun vadeli hedeflerinizi destekleyecek şekilde tasarlandığından emin olun.

Anlamlı Karikatürler- Odaklanamamak Bir Sorun Mudur? >>

4. Sorunlarınızı Çözmek Zaman Alacaktır

Sorunlara girmek zaman alır ve sorunlardan çıkmak zaman alır.

Sorunlara girmek zaman alır ve sorunlardan çıkmak zaman alır. Hiç kimse gecede 50 kilo kilo almaz. Bunun yerine, aylar veya yıllar boyunca gerçekleşir.

  • Evlilik sorunları, insanların uzun süre küçük hatalar yapmaları nedeniyle olur.
  • Finansal sıkıntılar genellikle aynı şekilde işler; insanlar paralarını yıllarca yanlış idare ederler ve nihayet onlarla yakalanırlar.

Evet, kuralın istisnaları vardır, ancak bunlar arasında çok az bulunur. Finansal sıkıntıya girmeniz YILLARınızı almışsa, bundan kurtulmanız da yıllar alacaktır. Endüstrimiz piyango ya da sihirli bir hap değil. Sektörümüze birkaç yıldır sahip oldukları günlük işlerinde asgari ücretle geliyorlar, ancak ağ pazarlama işlerinde ilk ayları yarı zamanlı çalışarak ayda 10 bin dolar kazanmayı bekliyorlar.

Çoğu durumda, başarılı olmasa bile başarılı bir MLM işletmesi kurmanız birkaç yılınızı alacaktır. Bu zengin bir hızlı endüstri değil. Roma bir günde inşa edilmedi. İyi şeyler zaman alır. Bu nedenle doğrudan satış başarısı da zaman alacaktır. Bu işi part-time yaptığınızı düşünmek bile, gerçekten iyi bir anlaşmadır.

Son düşünceler

Sonuç olarak, “kısa vadeli düşünme” yaşamda ya da iş hayatında size pek yardımcı olmayacak. Evet, kısa vadeyi düşünmeniz gereken zamanlar var; ancak, yaşam ve iş dünyasındaki en başarılı insanlar daha uzun vadeye yöneliktir.

Ağ pazarlama işinde başarılı olmak için uzun vadeli görünüm gerekir. Başarılı olmanın tek yolu budur. Zirveye çıkmak istiyorsanız, şirketinize ve sektöre uzun vadede bağlı kalmalısınız. Gördüğüm gibi bu pazarlık konusu değil.

Kısa vadeli düşünme hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. İyi günler.

İnsanlar Neden Satın Alır? Milyon Dolarlık Sorunun Cevabı >>