Satış Pazarlama İle İlgilenen Herkesin İzlemesi Gereken Filmler

Satış pazarlama ile ilgileniyorsanız, motivasyonunuzun düşmesi, negatif olmanız gayet normaldir ve bu yüzden herkesin izlemesi gereken filmleri sizler için derledik.

Satış pazarlama sektörü içerisinde olmanız sizin, yanınızda yedek motivasyon taşımanız demektir. İnsanların negatiflerine, alaylarına maruz kalacaksınız. Bu da sizin daha fazla efor sarfetmenize neden olacaktır. Çünkü diğer insanlardan daha pozitif olmanız, sizi farklı gösterecektir. Tabii size boş gözlerle bakan insanlar da çok olacak… Ne zamana kadar? Siz başarana veya bırakana kadar. Hangisinin sonuçlarını yaşayacağınızı sizin seçimleriniz belirleyecek.

Satış pazarlama ile ilgilenen herkesin izlemesi gereken filmleri, networkokulu.net olarak sizler için derledik. Çalışmadığımız zaman dilimi içerisinde motivasyon ve bakış açısı depolamamız, güne daha zinde başlamamızı sağlar. Çaylarınızı alın, çerezlerinizi hazır edin. İyi seyirler…

Medyum – Red Lights / 2012

Doktor Margaret Matheson (Sigourney Weaver) ve onun genç asistanı Tom Buckley (Cillian Murphy), paranormal olaylar üzerinde araştırmalar yapan ve bunların birer kandırmaca olduğunu kanıtlamaya çalışan iki idealist araştırmacıdır. Efsanevi medyum Simon Silver (Robert De Niro) emekliye ayrıldıktan 30 yıl sonra geri döndüğünde, özellikle Tom için en büyük hedef haline gelecektir.

Medyum - Efsanevi medyum Simon Silver (Robert De Niro) emekliye ayrıldıktan 30 yıl sonra geri döndüğünde, özellikle Tom için en büyük hedef haline gelecektir.

IMDb: 6.2

Kapital – Le Capital/ 2012

Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olan Phoenix Bank CEO’su Jack Marmande hastalanınca, onun sağ kolu olan, genç ve hırslı bankacı Marc Tourneuil yönetimin başına getirilir. Bankanın Amerikalı yatırımcılar tarafından satın alınmasının gündeme gelmesiyle birlikte tam bir kurtlar sofrasına dönen ortamda, Marc zekice taktikler ve stratejiler geliştirerek bu işin içinden çıkmaya çalışacaktır.

Kapital - Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olan Phoenix Bank CEO’su Jack Marmande hastalanınca, onun sağ kolu olan, genç ve hırslı bankacı Marc Tourneuil yönetimin başına getirilir.

IMDb: 6.5

Örnek Aile – The Joneses / 2009

Mahallenize yeni taşınan komşularınız var. Bu komşular sıradan değil, tamamen farklı. Her davranışları takdir edilecek cinsten ve sizi çok etkiliyorlar. Acaba bu aile normal mi? Satış pazarlama ile ilgilenen herkesin, etki alanı oluşturma konusunda izlemesi gereken filmlerden. İyi seyirler.

Örnek Aile - Mahallenize yeni taşınan komşularınız var.

IMDb: 6,5

Umutların Yeşerdiği Yer – Where Hope Grows / 2014

Kişisel sorunları nedeniyle beyzbol kariyerine nokta koyan Calvin Campbell kızıyla ve alkol sorunlarıyla boğuşmaktadır. Bir gün market alışverişi sırasında down sendromlu sevimli Produce ile tanışan Calvin’in hayatı tamamen değişir. Produce, ona inancın ve sevginin iyileştirici gücünü tekrar hatırlatacaktır.

Umutların Yeşerdiği Yer - Kişisel sorunları nedeniyle beyzbol kariyerine nokta koyan Calvin Campbell kızıyla ve alkol sorunlarıyla boğuşmaktadır.

IMDb: 6.6

Büyük Adamlar – The Company Men / 2010

Bobby’nin (Ben Affleck) iyi bir işi, mutlu bir evliliği ve güzel bir arabası vardır. Bir gün çalıştığı şirketi küçülme kararı alır ve arkadaşları ile birlikte işten çıkarılırlar… Amerika ve sonrasında dünyayı etkileyen ekonomik krizin yarattığı çaresizlik ve değişen hayatları konu alan başarılı bir yapım.

Büyük Adamlar - Bobby’nin (Ben Affleck) iyi bir işi, mutlu bir evliliği ve güzel bir arabası vardır.

IMDb: 6.7

Aday – The Candidate / 1972

Başarılı bir avukat ve seçim arifesinde kendisinden yardım isteyen siyaset adamları. İletişimi ve etkisi olan avukatımız, teklifi kabul eder ve kendisini inanılmaz bir ortam içerisinde bulur.

Aday - Başarılı bir avukat ve seçim arifesinde kendisinden yardım isteyen siyaset adamları.

IMDb: 7.0

Bizim Gibi İnsanlar – People Like Us /2012

Babasının ani ölümüyle sarsılan Sam’ın aynı zamanda satış işleri de çıkmaza girmiştir. Hiç istememesine rağmen, baba evine geri dönmek zorunda kalır ve babasından kalan şeyleri bir düzene sokmaya çalışır. Ancak babasının, kalan son parasını, şimdiye kadar hiç bilmediği Frankie adında kız kardeşine ve onun çocuğuna bıraktığını öğrenince şok geçirir. Sam, babasının vasiyetinde ondan parayı kendi elleriyle vermesini istemesiyle, bu hiç tanımadığı akrabalarının hayatına ani bir giriş yapmak durumunda kalacaktır.Babasının ani ölümüyle sarsılan Sam’ın aynı zamanda satış işleri de çıkmaza girmiştir.

IMDb: 7.1

“Başarı Ve İlham Konulu Motivasyon Deposu 24 Film” adlı çok sorulan film listemiz için>>

Stajyer – The Intern/ 2015

Genç ve güzel girişimci Jules Ostin (Anne Hathaway) tarafından kurulan moda e-şirketi, deneyimli emeklililer için kıdemli stajyer programı başlatır. Başvuranlar arasında 70 yaşındaki emekli Ben Whittaker (Robert De Niro) da vardır. İstekli ve çalışkan karakteriyle kendini herkese sevdiren Ben Whittaker, Jules ve şirketi için kısa zamanda bir numaralı adam haline gelecektir.

Genç ve güzel girişimci Jules Ostin (Anne Hathaway) tarafından kurulan moda e-şirketi, deneyimli emeklililer için kıdemli stajyer programı başlatır.

IMDb: 7.1

Zirveye Giden Yol – The Ides of March / 2011

Uzman bir satış ve pazarlamacı olmak istiyorsanız buyurun filme. Çünkü önünüzde bir başkanlık seçimi var ve sizin reklam, tanıtım yapmanız gerekiyor.

Uzman bir satış ve pazarlamacı olmak istiyorsanız buyurun filme.

IMDb: 7.1

Başkanın Adamları – Wag The Dog / 1997

Amerika başkanlık seçimlerine çok az kalmıştır. Başkan tekrardan adaylığını koyacaktır ama bir skandal patlak verir. Başkan koltuğunu koruyabilecek mi? Yoksa sıkıntılı süreç onu aşağıya alacak mı?

Başkanın Adamları - Amerika başkanlık seçimlerine çok az kalmıştır.

IMDb: 7.2

Posta – The Post / 2017

Amerika birleşik devletlerinde geçen ve gerçek bir hayat hikayesine dayalı film. Acaba insanlık için,, doğru olan için mi işinizi yapacaksınız? Yoksa bencil bir hayat yaşamaya devam mı edeceksiniz?

Amerika birleşik devletlerinde geçen ve gerçek bir hayat hikayesine dayalı film.

IMDb: 7.2

McFarland, USA / 2015

1987 yılında büyük zorluklarla boğuşan ABD’nin en fakir kasabası McFarland’a tayin edilen koç Jim White (Kevin Costner), amaçsız bir grup gence ilham vererek onlardan şampiyon bir takım yaratmak için var gücüyle çalışacaktır… Gerçek bir başarı hikayesinin anlatıldığı film, sevginin ve tutkunun olduğu yerde her şeyin mümkün olabileceğini kanıtlıyor.

Gerçek bir başarı hikayesinin anlatıldığı film, sevginin ve tutkunun olduğu yerde her şeyin mümkün olabileceğini kanıtlıyor.

IMDb: 7.4

Borsa – Wall Street / 1987

80’lerin iş dünyasına yakından bir bakış. Genç bir borsacının kanına giren bir yatırımcı. Zorlu süreçten geçen bir ekonomi. Altından kalkmaları gereken zorlu bir iş silsilesi onları bekliyor.

Wall Street - 80'lerin iş dünyasına yakından bir bakış.

IMDb: 7.4

Şansa Bak – 50/50 / 2011

27 yaşındaki Adam’ın (Joseph Gordon-levitt) hayatı, kendisine konulan kanser teşhisi nedeniyle alt üst olur. Uzun bir mücade sürecine giren genç adam, bu süreçte yaşadığı sıkıntılarla baş etmeye çalışırken, kendisine, çevresindeki insanlara ve yaşama karşı farklı bir bakış açısı kazanacaktır.

27 yaşındaki Adam’ın (Joseph Gordon-levitt) hayatı, kendisine konulan kanser teşhisi nedeniyle alt üst olur.

IMDb: 7.6

Steve Jobs: Bilgisayarın İçindeki Adam  – Steve Jobs: The Man in the Machine/ 2015

Öldüğünde Apple şirketini dünyanın en değerli markası haline getirmiş olan bilgisayar dehası Steve Jobs’un başarı hikayesi ve kişisel dünyası hakkındaki bilinmeyen yönleri kendisine en yakın kişiler tarafından aktarılıyor.

Steve Jobs - Öldüğünde Apple şirketini dünyanın en değerli markası haline getirmiş olan bilgisayar dehası Steve Jobs’un başarı hikayesi ve kişisel dünyası hakkındaki bilinmeyen yönleri kendisine en yakın kişiler tarafından aktarılıyor.

IMDb: 7.8

Amerikalılar – Glengarry Glen Ross/1992

Bir emlak ofisinde satış pazarlama bölümündesiniz. Mutlu bir şekilde hayatınızı devam ettiriyorsunuz. Ancak emlak ofisinin sahibi mali açıdan zor bir dönemden geçerken, bir akşam geliyor ve bir yarışma düzenleyeceğini belirtiyor. Bir gecede belli bir satış yapılacak, yarışı kazanan birinci ve ikinciler kalacak, diğerleri işten ayrılmak zorunda kalacak. Acaba yarışma ne?

Amerikalılar - Bir emlak ofisinde satış pazarlama bölümündesiniz.

IMDb: 7,8

Sistemi Kandır – Hacking The System/ 2014

Bilim insanlarının, casusların, sahtekarların ve kalpazanların yöntemlerini çok iyi bilmesiyle tanınan Brian Brushwood, günlük yaşamınızda sizi öne geçirecek gizli bilgilerden oluşan bu ansiklopedisini ekrana taşıyor.  Bu programda öğreneceğiniz bilgilerle, sistemin açıklarını öğrenerek kendi lehinize kullanabileceğiniz fırsatları yakalayacaksınız.

Bu programda öğreneceğiniz bilgilerle, sistemin açıklarını öğrenerek kendi lehinize kullanabileceğiniz fırsatları yakalayacaksınız.

IMDb: 7.8

Pi’nin Yaşamı – Life of Pi / 2012

Yaşadığı ülkeden hayat koşulları yüzünden kopmak zorunda kalan Pi ve ailesi, bakıcılık yaptıkları hayvanlarla birlikte bir yük gemisinde yeni hayatlarına doğru yola çıkarlar. Pi Patel, ansızın bastıran fırtından dolayı batan gemiden sağ kurtulan tek kişi olur. Ancak Pi’nin bulunduğu sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı da bulunmaktadır. Uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu dörtlü arasında amansız bir hayatta kalma savaşı verilecektir… 2013’ün 11 dalda Oscar adayı olan bu muhteşem hayatta kalma filmi mutlaka izlenmeli.

Yaşadığı ülkeden hayat koşulları yüzünden kopmak zorunda kalan Pi ve ailesi, bakıcılık yaptıkları hayvanlarla birlikte bir yük gemisinde yeni hayatlarına doğru yola çıkarlar.

IMDb: 7.9

Saksı Olmanın Faydaları – The Perks Of Being A Wallflower/ 2012

Lise 1. sınıfa yeni başlayan Charlie, kısa zaman önce yaşadığı sorunlar nedeniyle zengin iç dünyasını diğer insanlara açmakta sıkıntı duymaktadır. Charlie’nin hayatı, okulun ilk günlerinde tanıştığı Patrick ve Sam ile yakın arkadaş olduktan sonra farklı bir yöne kayacaktır…

“Geldiğimiz yeri seçemeyiz; ama gideceğimiz yeri seçebiliriz.”

Lise 1. sınıfa yeni başlayan Charlie, kısa zaman önce yaşadığı sorunlar nedeniyle zengin iç dünyasını diğer insanlara açmakta sıkıntı duymaktadır.

IMDb: 8.0

Şebeke – Network / 1976

Çok ünlü biri olduğunuzu düşünün. İşinizde bir düşüş yaşıyorsunuz ve kapı dışarı edilmeniz an meselesi. Sizce gündemde kalmak için nasıl bir yol izleyebilirsiniz? İnsanlar sizi nasıl takip edecek? Kendinizi pazarlamanız gerekiyor.

İşinizde bir düşüş yaşıyorsunuz ve kapı dışarı edilmeniz an meselesi

IMDb: 8.1

Silikon Vadisi – Silicon Valley / 2014

Teknoloji dünyası içerisinde başarıya ulaşmak ne kadar kolay sizce? 80’li yıllarda silikon vadisinde geçen 5 hayata komedi türünde bir bakış. Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri.

Teknoloji dünyası içerisinde başarıya ulaşmak ne kadar kolay sizce?

IMDb: 8.5

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,385BeğenenlerBeğen
75,880TakipçilerTakip Et
538TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Yeni Şeyler Öğrenmek İçin Bilimsel Destekli Öneriler

Hiç yeni şeyler öğrenmek istediniz, ancak çok fazla çaba gerektirdiğini, çok yaşlı olduğunuzu ya da çok zor olduğunu düşündünüz mü? Birçok insan yeni bir...

Doğrudan Satış Neden Gerçek Bir İş Gibidir?

Endüstrimizde her zaman doğrudan satış ticaretinize gerçek bir iş gibi davranmanız gerektiğini söylediklerini duyuyorsunuzdur. Peki bu ne anlama gelmektedir? Neden doğrudan satış gerçek bir...

Psikoloji Nedir?

Psikoloji nedir? Sorusu insanların cevabını merak ettiği konulardandır. Psikoloji, insan düşüncesi, davranışı, gelişimi, kişiliği, duygu, motivasyonu ve daha fazlasını içeren geniş bir alandır. Daha...

Robotik Kodlamanın Aile ve Çocuklar Üzerindeki Etkisi

Robotik kodlamanın aile ve çocuklar üzerindeki etkileri nelerdir? Robotik kodlamanın önemi nedir? Teknolojik gelişmeler, beraberinde robotik kodlamayı da hayatımızın bir parçası haline getirmiştir. Ancak...

Churn Nedir?

Churn, belirli bir zaman diliminde ürün veya hizmetinizden çıkmış olan müşterilerin sayısını temsil eder. Güğüm, yayık , karmaşa, çalkantı olarak da ifade edilir. Bir...

Network Marketingde Çöküş Yaşıyorum Diyenler Bu Yazı Sizin İçin!

Network marketingde çöküş yaşıyorsanız ne yapmalısınız? Network marketingde başarı için yapacağınız aktiviteler nelerdir? Başarınızı yakalamak için tekrardan nasıl ayağa kalkarsınız? Tüm bu soruların cevabını...