Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Burç Yorumları - 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak.

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler verebilir. Bu nedenle kritik kararlar verirken burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Hangi evinizde konumlanıyorsa sizi o alanlarda etkileyecek.

Bu ay dört büyük gökyüzü olayı gerçekleşiyor. Bunlardan ilki; 11 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay. Yeniaylar, yeni başlangıçlar demektir. Hayatta istediğiniz ne varsa Yeniay zamanı başlayabilirsiniz. Yeniay değişim enerjisi verir. Yeni çevreler, yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar, yeni projeler, yeni anlaşmalar, sözleşmeler, yeni girişimler bu dönemde söz konusu olabilir.

Contents

Aynı zamanda Yeniay, ani hareketi ve hızlı karar vermeyi de getirdiği için bu zaman zaman zorlayabilir. Yeniay, kişinin burcuna ve evine göre değişiklik gösterir. Yani hayatımıza hangi alanlarda etki edecek, bunu burcunuz ve eviniz belirler.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Jüpiter, daha önce de bahsettiğimiz gibi bolluk, bereket, şans gezegenidir, şifa gezegenidir. Jüpiter Balık burcunda iken; meditasyona, duaya, spiritüel konulara yönlenme eğilimi fazladır. Yardımlaşma, sosyal hizmetler bu dönemde artar. Felsefi tarafımız bu dönemde daha güçlü olur. Uysallık, yapıcılık, hassaslık daha çok görülür. Bu dönemde kişi zaman zaman toplumdan uzaklaşıp kendi içine çekilebilir.

26 Mayısta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları, finalleri, sonlanmaları, tamamlanmaları ifade eder. Bu sonlanmaları olumlu da olabilir.

  • Örneğin; iyi giden bir ilişkiniz vardır, bu ilişkiyi evliliğe taşımak isteyebilirsiniz. Yarım kalan projeleriniz, eğitimleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. Ay tutulmaları aynı zamanda hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı da etkileyebilir.

Bu dönemde sağlığınıza daha çok dikkat edin. Önemli bir konu da şudur: Ay tutulmalarının etkileri farkında olmasak da uzun sürebilir. Ay tutulması kaç derecede oluyorsa ve doğum haritanızda o derecelerde konumlanmış gezegenleriniz varsa ay tutulması daha çok etkiler yoksa fazla etkisi olmaz. 30 Mayısta Merkür retrosu başlıyor. Haziran ayında etkili olmaya başlayacağı için bu konuyu haziran ayı burç yorumlarında ele alacağız.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Zamanınızı daha çok evde geçirmek isteyebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde zaman zaman hırçınlaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla ortak gündemleriniz olabilir. 11 Mayıstaki Boğa Yeniayla ilişkilerinizde romantizm ön plana çıkacak.

Sağlık: Sinirsel rahatsızlıklara meyillisiniz bu ay. Meditasyon yaparak rahatlamaya çalışın.

Para : 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak. Finansal konularınız dikkat çekiyor. Öz kaynaklarınızı masaya yatırıyorsunuz. Hesap kitap yapıyorsunuz. Beklediğiniz paralar olabilir.

Kişisel Gelişim : Becerileriniz üzerine yoğunlaşıyorsunuz. Eğitim konuları ön planda olacak. Eğitimlerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İçinize kapanmak, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Kariyer : Ticari faaliyetleriniz varsa bu ay gökyüzü size destek olacak. İş başvuruları için de güzel bir ay. Yurtdışıyla bağlantılı girişimleriniz, ticaretiniz varsa ay tutulması zamanında bazı sıkıntılar çıkabilir.

Bu ayki spotunuz : Meditasyon yaparak ve her seferinde bir şeye tam dikkat göstererek, dikkati istediğimiz yere yönlendirmeyi öğrenebiliriz. – Eknath Easwaran

Boğa Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem. Merkür iletişiminizi güçlendiriyor. İlişkilerinizde diyalogcusunuz, iletişimcisiniz. 26 Mayısta Yay burcunda bir Ay tutulması var. İletişiminiz atarlı olabilir. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilgili ortak gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Ay tutulması döneminde sağlığınıza ekstra özen gösterin. Araba kullanırken dikkatli olun. Mars’ın etkisiyle kazalara açık olacağınız bir dönem.

Para: 20 Mayıstan itibaren Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Gelecek paralar, alışveriş gündemleriniz olabilir. Ay tutulması, ailenizle, eşinizle olan ortak bütçe, ortak kazanımları anlatır. Finansal konularla ilgili çıkış arıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız bunun için uygun bir dönemdesiniz. Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak. Zaman zaman bu sizi yorabilir. Bir eğitim planınız olabilir.

Kariyer: Birtakım girişim planlarınız var. Ne istediğinizi biliyor, kendinize güveniyorsunuz. Ay tutulması birçoğunuzun kariyerinde birtakım değişimleri de tetikleyebilir. Teknik konularla ilgili çalışmalarınız olabilir. Buralarda daha fazla çalışma, yeni fikirler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : Eğer son birkaç yılda önemli bir fikrinizi değiştirip yenisini edinemediyseniz, hemen nabzınızı kontrol edin, ölmüş olabilirsiniz. – G. Burgess

İkizler Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor. Artık ön plana çıkıyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. İletişimcisiniz, diyalogcusunuz. Yeni ilişkiler, ilişkilerle ilgili kararlar ön plana çıkmaya başlıyor. 26 Mayısta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı ilişkilerle ilgili sonlanma süreci olabilir. Bu Ay tutulması aynı zamanda sorunlu giden ilişkilerinize çözümler de getiriyor. Ortaklıklar, evlilikler gibi her türlü ilişkilerde dönüşümler tetiklenebilir.

Sağlık: Düşünceleriniz çok faal. Bu biraz ruhsal sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Terapilere vakit ayırarak rahatlayabilirsiniz.

Para: Mars Yengeç burcunda olacak. Mücadeleniz finansal konularda. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Gelecek paralarınız varsa onları toparlayabilirsiniz. Alışveriş yapmak, yatırım yapmak gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim : 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. İçinize dönüp biraz kendi kendinize kalmak istiyorsunuz. Kafanızda birtakım planlar olabilir. Okuyan İkizler burçları için ayın ikinci yarısı eğitimde başarılı olacakları bir dönem olacak.

Kariyer : Jüpiter Balık burcuna, kariyer alanınıza giriyor. Mayısın ikinci yarısı kariyerinizle ilgili farklı bir döneme giriyorsunuz. Terfi alabilir, yeni bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. – John Lennon

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Yengeç Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kişisel konularda biraz daha hareketli olabilirsiniz bu ay. Sizi ilgilendiren gündelik olaylar, ailenizle ilgili konularda daha aktif, tepkisel davranabilirsiniz. Duygusal olarak tatmin olmak isteyebilirsiniz. Sert, ani çıkışlarınız olabilir. 11 Mayısta on birinci evinizde Yeniay gerçekleşiyor. Yeni çevreler, yeni gruplar, kardeş mevzuları, büyük organizasyonlara dahil olma zamanı denebilir.

Sağlık: Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

Para: Boğa Yeniayıyla parasal konularda yere sağlam basan adımlar atıyorsunuz. Iyi hesap yapıyor, neyi nereye harcayacağınızı iyi biliyorsunuz.

Kişisel Gelişim : Büyük hayat planlarının, hedeflerin zamanı. Merkür’ün İkizler yolculuğu zihinsel olarak sizi yorabilir. Çok dalgın olabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız, sanatla ilgili bir şeyler yapıyorsanız bunlarla ilgili gelişmeler olabilir.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili planlarınız, kararlarınız var. İş çevrelerinde dikkat çekiyorsunuz. İş görüşmeleriniz için olumlu bir süreç. Bazılarınızın önemli toplantıları, sunumları olabilir. 14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Yabancılarla olan ticari ilişkilerde, medyayla olan işlerinizde size destek verecek Jüpiter.

Bu ayki spotunuz : Eylem planı bulunmayan bir hedef, ancak bir hayal olur. – Nathaneil Branden

Aslan Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki : Ailenizin hayatında yeni gelişmeler olabilir. Bazı Aslan burçlarının ailelerinde söz, nişan ve evlilik gibi konular da olabilir. 20 Mayıstan itibaren arkadaşlarınızla bir araya gelmek, daha sosyalleşmek isteyebilirsiniz. 26 Mayısta Yay burcunda bir Ay tutulması var. Sorunlu giden ilişkiniz varsa sonlandırmak isteyebilir, güzel giden bir ilişkiniz varsa ciddi boyuta taşıyabilirsiniz.

Sağlık: Bazı kronik rahatsızlıklarınız tetiklenebilir.

Para: Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Sürüncemede kalmış parasal konularda size destek oluyor. Alacağınız toplu bir para varsa gelebilir. Borçlarını ödemek için bir gelir kaynağı bulabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Jüpiter, stresli konuları çözmenizde size psikolojik destek sağlıyor. Yaşama dair yepyeni planlar, yeni hedefler ve içinizde hayata tutunma isteği var. Yeni başlangıçlar yapıyorsunuz.

Kariyer: Boğa Yeniayıyla işiniz ve statünüz değişebilir. Kariyer, otorite konularında yeni bir başlangıç var. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş yerinizde pozisyonlar değişebilir. Uzun yıllar aynı yerde çalışıyorsanız, aynı işi yapıyorsanız hayatınızı değiştirecek ciddi kararlar alabilirsiniz. İş görüşmeleri, iş anlaşmaları gündeminizde olacak.

Bu ayki spotunuz : İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. – Brian Tracy

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

Başak Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor. 29 Temmuza kadar Jüpiter Balık burcunda kalacak ve bu süreçte kalıcı birlikteliğe başlayabilirsiniz. İlişkiniz varsa, bu süreçte evlilik kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak birtakım planlarınız olabilir. Uzaktaki akrabalarınızdan gelecek haberler var.

Sağlık: Strese bağlı ufak rahatsızlıklarınız olabilir. Genel olarak olumsuz bir durum yok.

Para: Harcamalarınızı planlı yapın. Sonradan pişman olabilirsiniz. Parayla ilgili girişimlerde bulunmak için mantığınızla hareket etmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim : 11 Mayısta Boğa Yeniayı var. Yeni bir eğitim programı yapabilir, yurtdışına gitme kararı alabilirsiniz. Yeni amaçlara, hedeflere yelken açıyorsunuz. Yeniay zamanı ne yapıyorsanız sizin için faydalı ve kalıcı olacak.

Kariyer : Yabancılarla yapılan işlerde yeni girişimlerde bulunma, yeni fırsatlarla karşılaşma söz konusu olacak. 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Kariyerinizde fikirlerinizle, düşüncelerinizle, duruşunuzla, iletişim becerilerinizle dikkat çekiyorsunuz. Kariyerden gelebilecek haberler ve iş başvuruları için güzel bir dönem. Kendinizi iş dünyasında gösterme isteği olabilir.

Bu ayki spotunuz : Siz yolunuza bakın, böyle yaparsanız hedefe kendiliğinden varırsınız. – Mahatma Gandhi

Terazi Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzakta yaşayan akrabalarınızdan güzel haberler gelebilir. Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz. Ay tutulması döneminde aşk hayatınızda sıkıntılar olabilir. Sosyal hayatınızda daralmaya gidebilirsiniz. Bir arkadaşınızla bağınızı koparmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Ameliyat durumları, Psikolojik sorunları olan Teraziler, bu sorunları için kalıcı çözümler bulabilir.

Para: 11 Mayısta sekizinci evinizde Yeniay meydana geliyor. Sizleri maddi olarak güzel kazanımlar bekliyor. Uzun süre beklediğiniz para durumlarını artık hayatınızda kalıcı değerlere dönüştürme zamanı olacak. Gelirinizi artırmak için iş yükünüzü artırmanız gerekebilir.

Kişisel Gelişim : Hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz. Yurtdışıyla ilgili durumlarınız olabilir. Yabancı dil eğitimi almak isteyebilirsiniz.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili eforunuz dikkat çekiyor. İşleriniz büyüyebilir. Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Size yeni çalışma ortamı, yeni sorumluluklar verebilir. Ay tutulması döneminde ticari faaliyetlerinizde önemli dönüşümler tetiklenebilir.

Bu ayki spotunuz : En zoru harekete geçmek. Gerisi azim ve kararlılıkla geliyor. – Amelia Earhart

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Akrep Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 11 Mayısta Balık burcunda Yeniay meydana geliyor. İlişkiler, yeni ortaklıklar anlamında yenilikler getirebilir. Birçok Akrep bu dönem evlilik kararı alabilir. Yeni bir ortakla, yeni anlaşmalara, yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz. Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Size yeni bir aşk ilişkisi getirebilir. Sizi keyiflendirecek flörtlere başlayabilirsiniz.

Sağlık: Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

Para : 14 Mayıs itibariyle büyük yatırımlara girişimler söz konusu olabilir. Ay sonuna doğru para konularında bir sonlanma var. Cebinizdeki parayı bir sonuca bağlıyorsunuz. Borç kapatma, kredi alma gibi durumlar söz konusu olabilir. 20 Mayıs itibariyle Merkür finansal konularda çözümler getirerek destek oluyor.

Kişisel Gelişim : Eğitimlerle ilgili mücadeleniz olabilir. Kişisel gelişim için eğitim alabilirsiniz. Sanatsal alanlara ilginiz artabilir.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili yeni fırsatlar sizi bekliyor. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler, yeni projeler gündeminizde olabilir. Medya ile ilgili işleriniz varsa desteklenebilirsiniz. Yurtdışıyla ticaretiniz varsa, gelişmeler yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz : Aydınlığı içinde taşımaya bak. İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin. – William Blake

Yay Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Günlük rutinlerinizde yenilik enerjisi var. Burcunuzda Ay tutulması meydana geliyor. İkili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Ay tutulmaları bazen bazı ilişkilerin sonlanmasına da sebebiyet verebiliyor. 20 Mayıs itibariyle bütün odağınız ikili ilişkilerinizde olacak. Eş, ortaklık, ticari ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Ortaklıklarda yeni kararlar, projeler gelebilir.

Sağlık: Yeni bir sağlık programına başlayabilirsiniz. Yeni bir beslenme programı, spor programı yapabilirsiniz. Ay tutulması sağlık sorunlarını tetikleyebilir. Bu dönemde daha dikkatli olun.

Para: Mars Yengeç burcunda. Mücadeleniz para konularında olacak. Yanlış harcamalar yapmayın. Fevri kararlar almayın.

Kişisel Gelişim : Almak istediğiniz eğitimlere başlayabilirsiniz. Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklandığınız bir aya giriş yapıyorsunuz.

Kariyer: 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. İş hayatınız yoğun olacak, sürekli çalışacaksınız. Yeni işler, yeni imzalar olabilir. İş arayanlar içinse güzel bir dönem. Bu ay İnterneti de dahil edip iş kurabilirsiniz. İşinizle ilgili gelirsiniz de, iletişiminiz de hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Personelleriniz varsa topluca işten çıkma olabilir. Ücretsiz izne ayırmak isteyebilirsiniz. Eğer ticaret yapıyorsanız birtakım aksaklıklar olabilir ay sonuna doğru.

Bu ayki spotunuz : Yaşamınız ve işiniz, ancak siz iyiye gidiyorsanız iyiye gider. – Brian Tracy

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

Oğlak Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeniay beşinci evinizde meydana geliyor. Yeni aşklar, gönül ilişkileri, çocuklarınızla ilgili yeni durumlar söz konusu. Bu dönemde hayatınıza giren ne varsa hayatınızda kalıcı olacak. Sosyal medyada daha popüler olacaksınız. Tanınırlığınızı artırma  gibi durumlar söz konusu. Bu dönem yeni çevrelere girebilirsiniz. Kardeşlerinizle güzel işler, ortaklıklar yapabilirsiniz ya da onların hayatında sizi sevindirecek bir şey olabilir. Ailenizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Hem ruhsal hem bedensel sağlığınızla ilgili gündeminiz var. Spora başlayabilir, yeme içme alışkanlıklarınızı düzenleyebilirsiniz. Ay tutulmasıyla özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Para: Yatırımlar konusunda Venüs size destek veriyor. Ev almak için para biriktirdiyseniz evinizi alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Ay tutulması kafa karışıklığına sebep olabilir. Bu kafa karışıklığını birtakım danışmanlarla, psikologlarla giderebilirsiniz.

Kariyer : 20 Mayıstan itibaren yoğun bir çalışma temposu başlıyor sizler için. Ticaret yapıyorsanız veya iş arıyorsanız Merkür, Venüs destek verecek size.  Ay tutulmasıyla işinizde değişimler, dönüşümler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. – Luke Rhinehart

Girişimciler İçin Nisan Ayı Nasıl Geçecek? >>

Kova Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dördüncü evinizde Yeniay meydana geliyor. Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir. Aileden gelecek haberler var. Ailenizle ortak aktiviteler yapabilirsiniz. 26 Mayıstaki Ay tutulması, sosyal çevre değişimlerine açık bir tutulma olacak.

Sağlık: Mars altıncı evinizdeyken spora başlamak iyi olur. Kronik sağlık problemlerine karşı dikkatli olun.

Para: 14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Para  konularında size şans getiriyor. Özellikle kendi kazandığınız paralarda, yaptığınız yatırımlarda bir şansınız var. Ama borcunuz varsa Jüpiter’in borcu katlama enerjisi de var. Zamlar alacağınız, toplu paralar zamanı.

Kişisel Gelişim : Ay tutulmasıyla büyük hayal planlarınızda bir değişikliğe gidebilirsiniz. Çok istediğiniz bir şeyle ilgili artık karar vermek zorunda kalacaksınız. Başka bir hedef koyuyorsunuz.

Kariyer : Kariyerinizdeki bazı değişimleri, dönüşümleri Ay tutulması tetikleyebilir. Mayıs ayı genelinde iş ortamı sizi biraz yorabilir. İşle ilgili bir efor dikkat çekebilir. Çalışmıyorsanız eğer günlük planlarınızı yönetmenize yönelik bir eforunuz var.

Bu ayki spotunuz : Kaderiniz karar anlarında biçimlenir. – Anthony Robbins

Balık Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür ve Venüs’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber evinize, yuvanıza daha vakit ayıracak, iletişiminizi evinizden sağlayacaksınız. 26 Mayıs civarı annenizin hayatında oluşacak konu ve olaylar devrede olabilir.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arası kilo alımına müsait olacaksınız. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.

Para: Bir şeylere para yatırmak istiyor olabilirsiniz. Dijital platformlarda nasıl para kazanacağınıza yönelik hareket etmek istiyorsunuz.

Kişisel Gelişim : 14 Mayısta Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. 28 Temmuza kadar sizin burcunuzda kalacak. En fırsatlı, en şanslı, en bereketli döngüyü yaşayacaksınız. Hayata bakış açınız fazlasıyla genişleyebilir. Kendinizi mutlu ve iyimser görebilirsiniz. Empatiniz artabilir. 28 Temmuza kadar girişimlerinizle ilgili konularda adım atmaktan çekinmeyin. Gökyüzü sizi bu konuda destekliyor olacak.

Kariyer : Çevresel faktörlerin önem kazandığı bir ay başlıyor. İletişime yönelik işlerinizin hızlı aktığı aylardan bir tanesi olacak. Girişimcilik yönünüz ön planda olacak. Yeniay, yeni projeler, yeni girişimler, yeni anlaşmalar, çok araştırıp, düşünüp taşınıp yapmak istediğiniz bir başlangıç zamanını gösteriyor. Ticaretiniz mayıs ayında hızlanıyor. İşleriniz umduğunuzdan daha hızlı ilerleyebilir. 26 Mayıstaki Ay tutulması kariyer alanınızda gerçekleşecek. Kariyerinizde önemli konu ve olaylar devreye girebilir. Bu tutulma zamanı iş hayatınızda önemli ve hassas birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner