Network Marketing Milyonerinden Öneriler: 36 Anahtar Ders

Network marketing milyonerinin tecrübeleri, eğer bu sektörde iseniz mutlaka bir noktada size de etki edecektir.

Bugünkü yazımızda bir network marketing milyonerinin tecrübelerinden bazılarını sizlerle paylaşacağız. Bu tecrübeler, şirketinizden bağımsız olarak, her distribütörün finansal özgürlük yolunda dikkat etmesi gereken çukurlardır.

Aşağıda, ondan öğrenebileceğiniz bazı temel dersler listelenmiştir. Her ders kalın ve italik yazılmıştır. Bunlar basitlik için yorumlanmıştır.

Bir Network Marketing Milyonerinden Tavsiyeler

Network marketing milyonerinin tecrübeleri, eğer bu sektörde iseniz mutlaka bir noktada size de etki edecektir. Bu nedenle dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Yazının sonunda da bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

36. Mümkün olduğunca çabuk, tonlarca deneyim kazanın; müşterilerin ve acemilerin önüne geçin.

Eğer mümkün olduğunca çabuk öğrenirseniz, insanlara fark atacaksınız.

Eğer mümkün olduğunca çabuk öğrenirseniz, insanlara fark atacaksınız. Bir şeyi öğrenmenin en iyi yolu, onu tekrar tekrar yapmaktır. Deneyim, yaptığınız işte sizi daha iyi hale getirecektir!

35. Sonuçlara odaklanmayın; faaliyetlere ve deneyime odaklanın.

Potansiyel müşterilerinizin ne söylediğini veya ne yaptığını kontrol edemezsiniz. Takımınızın ne yaptığını kontrol edemezsiniz. Elde ettiğiniz sonuçları kontrol edemezsiniz. Ancak, ne yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Ve odaklanmanız gereken şey budur: kontrol edebileceğiniz şeyler. Bu, insanlarla konuşmaya ve becerilerinizi geliştirmeye odaklandığınız anlamına gelir.

34. Satış kapamayı öğrenmezseniz, sadece kaybedersiniz.

Satışı isteyebilmelisiniz. Baskı veya hype kullanmamalısınız, ancak gözlerinden birine bakabilmeniz ve sizden satın almalarını istemeniz gerekir. Bunu yapamazsanız, işiniz büyümeyecektir.

33. İtirazların üstesinden gelemezseniz, insanları dahil edemezsiniz.

Potansiyel müşterilerinizin çoğunda en az bir itiraz olacaktır ve muhtemelen bundan daha fazlası olacaktır. Bu çok normal. Nasıl daha fazla satış ve kayıt alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, en yaygın itirazları ve bunların üstesinden nasıl geleceğinizi bilmeniz gerekir .

32. İnsanlarınıza zihinsel olarak sert olmayı öğretin.

Bu iş zayıf olanlar için değil. Reddetme ile başa çıkacaksınız. Bir şeyleri kişisel olarak algılamamalısınız. Reddedilmeyi bekleyin ve onunla başa çıkın. Sizi aşağı çekmesine ya da kendinizi, işinizi bırakmaya zorlamayın.

31. Çoğu insan, ödeme çeki almalıdır. Bu onların işe devamlılığı için önemlidir. 

Ne kadar para kazandıklarına bakılmaksızın, dünyadaki çoğu insan parasızdır. Çoğu kişi, bir sonraki maaş çekini alamazlarsa 30 gün veya daha kısa sürede iflas ederdi. Bu yüzden insanların ekstra bir gelir akışına ihtiyacı var.

30. İnsanlara temelleri öğretin.

Network marketing milyonerinden tavsiyeler arasında en önemli konulardan biri de uzmanlaşmaktır.

Network marketing milyonerinden tavsiyeler arasında en önemli konulardan biri de uzmanlaşmaktır. Bu işin temellerini araştırmak, davet etmek, sunum göstermek, takip etmek, müşteri kazanmak ve ekibinizi eğitmek. Her temsilci, başarılı olmak istiyorlarsa bu temel ilkelere nasıl hakim olacaklarını öğrenmelidir.

29. İnsanların birbirlerine karşı rekabet etmelerini sağlayın.

Dostluk müsabakaları iyi bir şeydir. Ekip içerisinde, çalışmayı artıracak ufak etkinlikler yapmaya özen gösterin.

28. Harika toplantılar yapın.

Bir toplantınız olacaksa, iyi yapın. İnsanların zamanını boşa harcamayın. Heyecan verici hale getirin. Harika içerikler sağlayın. Başlangıç ​​ve bitiş zamanını ayarlayın. Zaman zaman işleri karıştırın.

27. İnsanlar sizinle harika bir ilişki kurarlarsa, bırakmazlar.

Bu başlangıçta bir sayı oyunudur, ancak insanlara sponsor olduktan sonra bir ilişki işi haline gelir.

Ağ Pazarlama İşi, İlişki Kurma İşi Midir? >>

26. Para önemlidir, ancak ilişki on kat daha önemlidir.

Ekip üyelerinizle olan ilişkilerinize bonus çekinizden daha fazla değer verin. Bu bir insan işidir. Uzun vadeli para, uzun vadeli ilişkilerden gelir.

25. Kimse bir gecede yapamaz.

İş dünyasında ve hayatta başarı çoğu zaman, sıkı çalışma gerektirir. Bu bir piyango işi değil. Her türden devasa ve başarılı bir iş kurmanız yıllarınızı alacaktır.

24. Herkese inançlı bakın.

Kendilerine inanmasalar bile takım üyelerinize İNANIN.

Kendilerine inanmasalar bile takım üyelerinize İNANIN.

23. Zamanınızı saat saat yönetin.

Zamanınızla ilgili çok disiplinli olun. Bu sizin en değerli varlığınızdır. Yoğun çalışmaları üretken olmakla karıştırmayın. İşinizi planlayın ve planınız üzerinde çalışın.

22. Herhangi bir zamanda mümkün olan en verimli şeyi yapmalısınız.

Ana şeyi ana şey olarak tutun. Her zaman kendinize şu soruyu sorun: “Şu anda yaptığım şey zamanımın en iyi kullanımı mı?”.

21. Her kararı uzun vadede verin.

İşletmenizle uzun vadeli bakış açısı edinin. Hızlı paranın, sizi saray inşa etmekten alıkoymasına izin vermeyin. İşletmenizde verdiğiniz her karar uzun vadeye dayalı olmalıdır.

20. Bir şeyleri kişisel olarak algılamayın.

HAYIR duyacaksınız. Reddedileceksiniz. İnsanlar size söz verecek, ancak yapmayacak. Takım üyelerinizin çoğu bırakacaktır. Kişisel algılamayın.

Network Marketingde Çöküş Mü Yaşıyorsunuz? >>

19. Başkalarına karşı hoşgörülü olun.

Herkes farklıdır. Diğerleriyle olan farklılıklarınıza değer verin. Başkalarının sizin gibi olmasını beklemeyin. Herkese saygılı davranın.

18.Tükenmişlik sendromuna girmeyin.

İşinizde başarı,belirli bir çabadan sonra gelecektir.

İşinizde başarı,belirli bir çabadan sonra gelecektir. Çabanızın sonuçlarını hemen alamayacağınız aşikardır. Bu nedenle tükenmişlik sendromuna girmeyin.

17. Daima doğru olanı yapın.

Dürüstlük sahibi olun ve insanlar izlemese bile her zaman doğru olanı yapın.

16. Takımınızın kazandığından emin olun.

Başarılı olabilmeniz için başkalarının başarılı olmasına yardım etmelisiniz. Bunu kendi başınıza başaramazsınız. Yalnız bir kurt gibi davranmayı bırakın. Bu bir takım sporudur.

15. Olumlu olana odaklanın.

Olumsuzluğun aklını ele geçirmesine izin vermeyin. Tutumunuzu her ne pahasına olursa olsun koruyun. Olumlu, ilham verici ve canlandırıcı olun. Ne düşünürsek, onu çekeriz.

Ekonomik Özgürlük İçin Bir Networker Nasıl Düşünmeli? >>

14. Siperlerde kalın ve asla yönetim moduna girmeyin.

Başkalarını yönetmek sizin işiniz değil. Siperlere girin, siperlerde kalın ve asla ayrılmayın. Takımınızın yapmasını istediğiniz şeyleri yapın. Eylemleriniz ve kişisel örneklerinizle diğerlerine ilham verin.

13. Hiç kimse senin kadar iyi insan yetiştiremez.

Ekibinizi eğitin. Herkesin takip edebileceği basit bir eğitim programı geliştirin.

12. Öğrenmeyi asla bırakmayın.

Şirketiniz, sektör, pazarlama ve girişimcilik hakkında her şeyi öğrenin.

Mesleğinizin öğrencisi olun. Şirketiniz, sektör, pazarlama ve girişimcilik hakkında her şeyi öğrenin.

11. Şirketin kalp atışı yeni insanlar.

Yeni üyeler grubunuzun can damarıdır. Her zaman en yeni, en heyecanlı kişiyle kuruluşunuzdaki en derin düzeyde çalışın.

10. Başarıya giden kolay bir yol ya da kısayol yoktur.

Başarı, sıkı çalışma ve geçici başarısızlık gerektirir. Sihirli toz yok.

9. Üst çizginizle değil, alt çizginizle zaman geçirin ve onlar için bir örnek belirleyin.

Ekibinize yardım ederek para kazanırsınız, üst çizginizle zaman geçirerek değil. Ekibinize yardım etmenin en iyi yolu, yapmasını istediğiniz şeyleri kişisel olarak yapmaktır.

Doğrudan Satışta Örnek Bir Lider Olmak Nedir? >>

8. Lider olun, çocuklardan biri değil.

Lider gibi davranın. Başkalarının izleyeceği kristal bir örnek belirleyin. Başkalarına olan uzaklığınızı koruyun ve başkalarının takip etmek istediği kişi olun.

7. Size odaklanın; ekibinizin ne yapmadığı konusunda endişelenmeyin.

Sadece ne yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Eylemlerinizle diğerlerine ilham verin ve istekli çalışın.

6. Hedefinize odaklanın.

Neyi başarmaya çalıştığınıza odaklanın ve dikkat dağıtıcı unsurları ne olursa olsun görmezden gelin.

Neyi başarmaya çalıştığınıza odaklanın ve dikkat dağıtıcı unsurları ne olursa olsun görmezden gelin. Başarılı olana kadar bir şeye odaklanın.

5. Herkes büyük olmak istediklerini söylüyor, ancak sadece birkaçı bedelini ödeyecek.

Büyük başarı büyük bir fedakarlık gerektirir. Herkes en iyi kazananların sahip olduğu yaşam tarzını ve parayı istiyor. Ancak çok az insan oraya ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

4. Kendini geliştiren bir fanatik olmalısın.

Her gün daha iyi olmak için çaba göster. Hayatınız gibi kişisel gelişiminiz üzerinde çalışmak buna bağlıdır, çünkü işiniz yalnızca sizin kadar büyüyecektir.

3. Hepimizin bize inanan birine ihtiyacımız var.

Bu bilge bir tavsiyedir. Herkes önemli hissetmek ve içimizde en iyisini ortaya çıkaran birine sahip olmak ister. Başkalarına karşı da o kişi olun.

2. Başarılı olmak için cesaretin olmalı; yetenek onu kesmeyecek.

Yakıcı arzu, bu sektörde başarı için en önemli özelliktir. NEDENlerinize, büyük bir ihtiyacınız var. Soluduğunuz havayı istediğiniz kadar, başarıya da ihtiyacınız var. Cesaret, zihinsel tokluk ve büyük bir NEDEN olmadan, asla başaramayacaksınız. Sektörümüzde birçok yetenekli insan, başarısız oluyor; çünkü cesaret ve arzuları yok.

1. Çok iyi bir ay olsun.

Her gün, dünden biraz daha iyi olun. Tutarlı kalın. Her ay bir önceki aydan daha iyi olsun.

Son olarak

Umarız, bir network marketing milyonerinden tavsiyeler makalemizi beğenmişsinizdir. Aşağıya bir yorum bırakın ve hangi network marketing teklifinin favoriniz olduğunu ve neden olduğunu söyleyin. Bol kazançlar…

Network Marketingde Satış Ve Danışmanlık >>