Burç Yorumları; Girişimciler İçin Mart Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Burç Yorumları - 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak.

Mart ayı burç yorumlarınızda neler var? Girişimciler için, iş, ilişki, para, kişisel gelişim ve sağlık alanları mart ayında beklenenler… Mart ayında Venüs Boğa burcuna doğru hareket ediyor. Merkür ise balık burcuna geçiyor. Tüm bu süreçte sosyal ilişkilerinizi, iş yerinde kariyerinizi nasıl bir süreç bekliyor? Hepsi ve daha fazlasını aylık burç yorumlarımızda sizler için biraraya getirdik. Mart ayı sürecinde bizi bekleyenlere gelin  birlikte göz atalım.

Contents

 

Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor.

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu sizin para evinizi etkileyecek. Finansal alanda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor. Geçmişte kalmış kişiler veya olaylar tekrar aklınızı meşgul edebilir. Mart geneli itibariyle başınıza gelenler geçmişinize unutturacak. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu da bir takım asılsız dedikodular duymanıza sebep olabilir.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak yani sizin on ikinci evinizde. Enerjiniz düşük olabilir, biraz pasif kalabilirsiniz.  Hayatınızda olup bitenlere çok müdahale etmek istemiyorsunuz.24 Mart’ta Koç burcunda yani sizin burcunuzda meydana gelen Yeniay atacağınız yeni adımlarda size destek verecek. Gelin ayrıntılı bir şekilde ele alalım:

İlişki: Ayın 4’ünde Merkür’ün kova burcuna geçiş yapması ile 4 Mart-10 Mart tarihleri arasında iş ortamınızda, aile, akraba çevrenizden bazı haberler alabilirsiniz veya sizinle ilgili dedikodular kulağınıza gelebilir. 9 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşen Dolunay çevrenizden biraz kırıcı sözler duyabileceğinizi göstermektedir. Bu dönemi atlatmak için alttan almanızda fayda var. Çünkü Dolunay öfke patlaması yaşatabilir. Öfkeniz işinizi de olumsuz etkileyebilir.

Sağlık: Daha çok estetiğe ağırlık verebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu sadece estetik değil, kilo vermek için diyete ve spora başlamak da olabilir. Bir uzman yardımıyla spor yapmanızı öneririm. Bilmeden kendinizi sakatlayabilirsiniz.

Para: 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiyor. 5 Mart’tan 4 Nisan’a kadar gelirinizin arttığını görebilirsiniz. Alacağınız varsa paranızı alabilirsiniz. Kredi talebiniz olduysa, bununla ilgili bir onaylanma alabilirsiniz. Büyük yatırımlar için bu tarihlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim:  Değişim kararı alabilirsiniz. Yeni bir eğitim alabilir, yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Dil için yurt dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzün değişimi için de büyük kararlar alabilirsiniz.

Değişimin Bize Katkıları Nelerdir? >>

Kariyer: İşle ilgili attığınız her adımda güzel haberler alabilirsiniz. Terfi olmasa da bir onaylanma alabilirsiniz. Projelerinizle, fikirlerinizle kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yöneticilerinizin takdirini toplayabilirsiniz. 30 Mart’ta Marsın kova burcuna geçmesi ile 13 Mayıs’a kadar kariyer alanınızda başarılarla gündemde olacaksınız. Fakat Venüs’ün Uranüs ile kavuşum yapması kariyer alanınızda aniliklere sebep olabilir.

Bu ayki spotunuz: Öfkenizi kontrol altına almayı, alttan almayı öğrenmelisiniz. Öfke patlaması sonrası pişman olabilirsiniz.

“Öfken ve nefsin bir olup aklını yener. Daima sabırlı, sebatlı ve iradene sahip olasın.” – Şeyh Edebali

Boğa Burcu Mart Ayı Yorumu

2020 mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayına şanslı başlıyorsunuz. Güneş Balık burcunda ve 24 Mart’ta bir yeniay var. Bütün dilekleriniz gerçekleşebilir. Venüs Boğa burcuna yani sizin burcunuza geçiş yapıyor. Estetik, güzellik, sağlık, gönül yaraların kapanmasına kadar her türlü iyileşmeler yaşanabilir. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda birtakım gelgitler yaşayabilirsiniz. Merkür balık burcunda iken yaşlılar için, engelliler için, hayır işleri için para toplama işine girebilirsiniz.

İlişki: Sizi aşağı çeken, enerjinizi sömüren, manevi anlamda sizi törpüleyen, dedikoducu birtakım insanları geride bırakabilirsiniz. Duygusal anlamda birtakım olumsuz ilişkilerin peşinden gidebilirsiniz. Ama eşinizle, sevgilinizle bağlarınız daha da güçleniyor. Ufak tefek çıkışları alttan almayıp kavgaya dönüştürebilirsiniz. Özellikle eşinize ve çocuklarınıza karşı ay geneli itibariyle alttan almanız gerekebilir. Ayın tamamında Mars Oğlak burcunda olacak. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz yoğun olacak.

Sağlık: 2019’dan kalan kronik bir rahatsızlığınız varsa sağlık kontrollerinizi bu dönemde yaptırmanızda fayda var. Genel itibariyle sağlık yönünden iyi durumdasınız. Annenizin, babanızın, anneannenizin, babaannenizin, dedelerinizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Onların sağlık kontrollerinde yanında olabilirsiniz.

Para: Venüs sizin burcunuzdayken para ile ilgili gelişmeler yaşanabilir, sizi coşturacak gelir artışları olabilir. Riskli ve heyecanlı yatırımlar yapıyorsanız bunlarla ilgili yeni yatırımlarınız olabilir ya da şimdiye kadar yatırdığınız alanlardan farklı bir yere yatırmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayatınızda olup bitenleri gözlemlemek istiyorsunuz, inzivaya çekilmek istiyorsunuz. Bazılarınız yeni eğitimlere başlıyor. İşle ilgili olabilir, hobilerle ilgili olabilir. Yaşamınıza dair yeni planlar yapabilirsiniz.

2020 Senesi İçin Edinmeniz Gereken 13 Kişisel Hedef >>

Kariyer: Kariyerinize dair yeni hedefler belirliyorsunuz. Yeni kararlar alıyorsunuz. Sunumlar, toplantılar derken oldukça faalsiniz bu ay. Merkür kova burcunda iken özellikle 4 Mart-10 Mart tarihleri arasında işle ilgili birtakım haberler alabilirsiniz. Projeleriniz, sunumlarınız, işleriniz yavaş ilerleyebilir.

Merkür retrosu öncesinde iş başvurusu yaptıysanız mart ayında olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Eğer iş başvurusu yapacaksanız detaylı bir şekilde cvnizi doldurun. Bu kadar detay istemezler demeyin. Mars Oğlakta iken kalabalık cvler ister. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, ticari işleriniz olabilir.

 Bu ayki spotunuz: Biraz kendinizi dinlemeye, kendinize dışardan bakmaya ihtiyacınız var.

 “Kendinizi, kendinizle kalmayı yalnızlık saymayacak şekilde yetiştirin.” – Tarkovski

İkizler Burcu Mart Ayı Yorumu

Mart ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak.

Mart ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak. Merkür retrodayken kaygı seviyeniz çok yüksek olabilir. Fazla kaygılanmayın. Birtakım şeyleri defalarca kontrol etmenizde fayda var. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan’a kadar ki sürede size şans getirecek. Ay geneli dilediğiniz ne varsa gerçekleşebilir, dileklerinizi özenle seçin. Ayın tamamında Mars oğlak burcunda olacağı için özellikle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

İlişki: Ailevi gündemleriniz olabilir. Aile ile bir konuda anlaşmaya varabilirsiniz. Akraba, kardeşlerle ilgili ilişkilerde birtakım sıkıntılar olabilir. Onların hayatlarında olup bitenlere müdahil olmanız söz konusu olabilir. Ayın 20’sinden sonra arkadaşlarınızla toplanabilirsiniz, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Kız arkadaş, erkek arkadaş, sevgili, eş bunlardan biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çok üzerinde durmayacaksınız.

Sağlık: Marsın Oğlak burcunda olması sağlığınızı etkiliyor. Sadece sizin sağlığınız değil, ailenizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz.

Para: Elinize beklemediğiniz bir para geçebilir. Hiç beklemediğiniz bir krediniz onaylanabilir. Mars oğlak burcunda olduğu için maddi konular gündeminizde olacak. Mali tablonuz, gelir giderleriniz, kredi ödemeleriniz, vergi, nafaka gibi maddi konularla ilgili efor sarf edebilirsiniz. Ayın sonunda maddi dönüşüm olabilir. Bir şeyler netleşebilir.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili sonuçları toparlayacaksınız. Fakat çok titiz çalışmanız gerekiyor. Çünkü Mars oğlak burcunda olacak. Kendinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Dış görüntünüzü değiştirmekle başlayabilirsiniz.

Eğitimin Son Derece Önemli Olmasının 10 Nedeni >>

Kariyer: İş değiştirmek için motivasyonunuz tam ancak kaygılarınız da var. Gelen iş fırsatları eskisine göre daha iyi olacak. İşiniz ile ilgili 4 Mart-10 Mart arasında bazı aksaklıklar yaşanabilir fakat endişelenmeyin. Sonuçları düşündüğünüz kadar kötü olmayacak. Ayın 16’sında Merkür yeniden balık burcuna geçiş yapıyor. İşinizle ilgili arka arkaya güzel haberler alabilirsiniz. İşiniz sizin düşündüğünüzden daha iyi şartlarda olabilir. Neptün’ün de etkisi olduğu için kariyerinizle ilgili kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru hedefler koyamayabilirsiniz. Hiç acele etmeyin.

Bu ayki spotunuz: Bir konser çıkışında ünlü kemancı Fritz Kreisler ’in bir hayranı ona doğru koşarak coşkuyla: ”Sizin kadar güzel çalabilmek için bütün hayatımı verirdim. “der. Kreisler cevap verir: “ Ben verdim.” yaşam bir serüvendir, hazır bir reçete değil. Bernard Shaw

Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumu

5 Mart'ta Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor.

Mart ayına olumlu başlıyorsunuz. 5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor. Size ekstra şans getirecek. 13-14 Mart’tan itibaren Merkür gerilemesi bittiği için daha da rahatlayacaksınız. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Akademik hayatınızda parlıyorsunuz.

20 Mart’a kadar odağınız daha çok uzak çevrelerle, akrabalarla ilişkilerinizde, ticari gündemlerinizde, eğitimlerinizde, hayata bakış açınızda olacak. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Asılsız dedikodular kulağınıza gelebilir, sağlığınızı etkileyebilir.

İlişki: Bu ay Başak burcunda dolunay var. Sevdiklerinizden kırıcı, incitici sözler duymanız mümkün. Siz alttan almaya çalışın. Bazı dedikodular da kulağınıza gelebilir. Gerek iş ortamında, gerek sosyal ortamda dedikodulara kulak asmayın. Bu sizin hem sosyal hem iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Uzaklardaki tanıdıklarınızla iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Siz onlara ziyarette bulunabilirsiniz. Seyahatlere çıkacağınız bir ay olacak.

Sağlık: Dolunay zamanı kendi sağlığınız veya ailenizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa o gün tekrarlanabilir.  Ama ay geneli sağlığınız özellikle ruhsal sağlığınız gayet iyi olacak.

Para: Özellikle ayın 12 ‘sine kadar maddi konulara dikkat edin. Yanlış harcamalarınız olabilir, maddi konularda bir hatanız olabilir ya da maddi konularda beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tahmininizden farklı ödeme yapma durumunuz olabilir.

İnternetten alışveriş yaptığınızda aldığınız şey umduğunuz gibi çıkmayabilir. Aileyle, eşle, iş ortaklarıyla ortak finansal konularda kararlar verirken acele etmeyin. Yanlış kararlar alabilir, bütçenizi doğru göremeyebilirsiniz. Ayın 12’sine kadar maddi konularda ciddi kararlar almayın.

İnsanların Potansiyellerini Öldüren 4 Önemli Sorun >>

Kişisel Gelişim: 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Eğitim hayatı devam eden Yengeçler olumlu sonuçlar alabilir. Sınav sonuçları iyi gelebilir. Hayata bakış açınızı sorguladığınız bir dönem olacak. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz. Birtakım planlar yapabilir, kararlar alabilirsiniz. Hedeflerinizi yeniden belirleyebilirsiniz.

Kariyer: 20 Mart’tan sonra iş hayatınızda parlıyorsunuz. Fikirleriniz, kararlarınız, planlarınız dikkat çekiyor. Bazı yengeçlerin yeni iş fırsatları olabilir, bazı yengeçlerin ise yeni girişimleri olabilir. İş değiştirmek gibi düşünceniz varsa yapacağınız başvuruların sonucu olumlu olabilir. 24 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşen yeniay şimdiki işinizden daha iyi şartlara sahip bir iş teklifiyle karşılaşabileceğinizi gösteriyor.

Bu ayki spotunuz:

“Hayat, kendini bulmakla ilgili değildir, kendini yaratmakla ilgilidir. “

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Güneş Neptün kavuşumu olduğu için Neptün, mali konularda, kariyer hayatınızda bir sis etkisi yaratabilir.

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Parayla ilgili güzel haberler gelebilir. 9 Mart’ta Başak burcunda bir Dolunay meydana geliyor. İşlerinizin aksamasına sebep olabilir. Borç para verirseniz geri alamayabilirsiniz. Güneş Neptün kavuşumu olduğu için Neptün, mali konularda, kariyer hayatınızda bir sis etkisi yaratabilir. Hızlı kararlar almayın. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor. Ekonomik durumunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak. Sizin sekizinci evinizi yani para evinizi etkileyecek. Odağınız tamamen maddi durumunuzda, mali tablonuzda. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçtiği için liderlik özelliğiniz ön planda ve bu da iş ve sosyal hayatınıza olumlu yansıyabilir. Bu ayın etkilerini geniş biçimde ele alalım:

İlişki: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda olacak. Bu da iş arkadaşlarınızla gergin saatler yaşamanıza sebep olabilir. Seslerin yükseldiği tartışmalar yaşanabilir. Geçmişten gelen dedikodular canınızı biraz sıkabilir bu altı günlük süreçte. Ama ay geneli itibariyle aile, eş dost, arkadaş ilişkileriniz güzel olacak.

Sağlık: Rahatsızlıklarınızı bu dönemde kontrol ettirin. Doktor kontrollerinizi erteleyip sağlığınızı ihmal etmeyin. Ruhsal sağlığınız için terapiye ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz.

Para: Maddi getirisi olan yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Venüs’ün Boğa transiti boyunca kazancınız artabilir. 15 Nisan’a kadar etkisini gösterecek Boğa transiti. Kredi talebiniz varsa (16 Mart tarihinde Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle) bu dönemlerde olumlu sonuçlanabilir.

Kişisel Gelişim: Güneş Koç burcuna geçtiğinde liderlik özelliğiniz ön plana çıkıyor. Özellikle eğitim noktasında bütün birikiminizi işinize ve eğitiminize yansıttığınız, güzel sonuçlar aldığınız bir ay olacak. Güneşin Koç burcuna sizin dokuzuncu evinize geçişiyle hayata bakış açınızda birtakım değişiklikler var. İnançlarınızı, hayat felsefenizi, görüşlerinizi, fikirlerinizi sorguluyorsunuz.

Yeterli Olmadığınızı Düşünüyorsanız Bunları Yapın >>

Kariyer: İşle ilgili yeni planlarınız varsa bu dönemde başlayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç olabilir, iş ortaklığı düşünebilirsiniz. 12-13 Mart’tan sonra Merkür geri hareketini bitirip ileri hareketine başlıyor. Yeni bir işiniz olacaksa imzalar atabilirsiniz. Başak Dolunayı işlerinizin aksamasına sebep olabilir. İş seyahatlerinizde de aksamalar yaşayabilirsiniz. Ama bu bir günlük ya da iki günlük bir etki olacak.

Bu ayki spotunuz: Sağlığınızı önemseyin, ihmal etmeyin. Unutmayın:

“Eğer insan kendi biyolojisine dikkat etmezse biyolojisi onun hakkından gelecektir.” – Thomas Park

Başak Burcu Mart Ayı Yorumu

Dolunay zamanı gelecek haberlere pek güvenmeyin.

23 Şubat’taki yeniayın etkilerini Mart ayı başlarında da göreceksiniz. Maddi anlamda getirisi güzel kararlar alabilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu seyahat, eğitim noktasında sizi coşturacak. 9 Mart’ta burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Evlilikle ilgili bazı hayal kırıklığı yaşadığınız bir dönem olabilir. Bu ay siz çevrenize bir şeyler duracaksınız.

Sizinle ilgili bir gelişme var. Dolunay zamanı gelecek haberlere pek güvenmeyin. 24 Mart’ta Koç burcunda Yeniay var. Yeniay maddi anlamda size büyük getiri sağlayabilir. 20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda olacak. Odağınız tamamen her türlü ikili ilişkilerinizde. Ayın tamamında Mars oğlak burcunda olacak. Mücadelelerinize bir destektir bu durum. Geniş çapta ele alacak olursak:

İlişki: Mart ayına sosyal çevreniz çok kalabalık, gündeminiz çok dolu bir şekilde başlıyorsunuz. Romantik bir döneminiz olacak. İkili ilişkilerde iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Birilerine bir şeyler danışıyorsunuz. Çünkü birtakım kararlar almaya çalışıyorsunuz. Danıştığınız kişileri iyi seçin. Sizi yanlış yönlendirebilirler.

Sağlık: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür kova burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde sağlıkla ilgili gelgitleriniz olabilir. Grip, baş ağrıları, sırt ağrıları olabilir. Mutlaka kontrollerinizi yaptırın. Evcil hayvanlarınız varsa onların sağlıklarına da dikkat edin.

Para: Ayın 24’ünden itibaren maddi olarak iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda güç kazanabilirsiniz. Maddi anlamda güzel günler bizi bekliyor. 20 Mart’tan sonra odağınız gelir giderlerinizde olacak. Gelir giderler, banka ödemeleri, kredi, vergi, sigorta, tazminat, nafaka, miras gibi her türlü finansal konular ayın 20’sinden sonra gündeminizde olacak. Yatırım yapma gibi bir girişiminiz olabilir.

Kişisel Gelişim: Yaşama karşı bakış açınız gayet olumlu olacak. Pozitif enerjili, heyecanlı bir ay sizi bekliyor. Kişisel gelişiminize ağırlık vereceksiniz.

İç Sesinize Nasıl Hükmedersiniz >>

Kariyer: 10 Mart’a kadar işinizle ilgili ufak tefek sorunlar çıkabilir. 10 Mart’tan sonra imza attığınız her şeyi tekrardan kontrol etmenizde fayda var. Dört elle sarıldığınız bir işinizde akademik kariyerinizle ilgili kamu sınavına hazırlanıyor olabilirsiniz. Bunlarla ilgili ekstra gayretler gösterebilirsiniz. 22 Şubat’ta Satürn’ün kova burcuna geçişi ile çalışma hayatınızda yükselebilir, yönetici konumuna gelebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bilmediğiniz konuları bir bilene danışın.

“Sadece kendine güvenerek kimseye danışmayan insan, dünyanın en büyük filozofu da olsa, hatadan kurtulamaz.” – John Stuart Mill

Terazi Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda.

4-10 Mart tarihleri arasında Merkür kova burcunda olacak. İlişkilerinizde kopmalar olabilir. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiş yapıyor. Size parasal anlamda bir katkı sağlıyor. 9 Mart’ta başak burcunda Dolunay var. Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda. 16 Mart’ta Merkür balık burcuna geçiyor. Duygusal anlamda çok hassas olabilirsiniz. Aşk, hayattan keyif alma alanlarında gerileyen Merkür, 10 Mart itibariyle retro hareketini bitiriyor. Yine de 13-14 Mart’a kadar önemli girişimlerde bulunmaktan kaçının.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin altıncı evinizde olacak. Odağınız tamamen iş ortamınızda, günlük rutinlerinizde, sağlığınızda olacak. 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. Odağınız her türlü ikili ilişkilerinizde. Bir dava süreciniz varsa dava ile ilgili gündemler söz konusu olabilir. Ayrıntılı olarak ele alalım:

İlişki: Çocuklarınızla ilgili meseleler gündeme gelebilir. Onların eğitimi ile alakalı bazı konuları hızlandırmak isteyebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili haberler alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle ilgili gelen birtakım haberler yanıltıcı olabilir. İnanmayın, güvenmeyin. Çünkü Neptün Güneş kavuşumu var ve Neptün sis etkisi yaratır. Dolunay zamanı sosyal ilişkilerinizde biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınızla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Ailevi gündemler dikkat çekecek. Herkes üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Ayın başında soğuk algınlığı, grip gibi sorunlarınız olabilir. Spora ve diyete başlamak için güzel bir ay olacak. Başak burcundaki  Dolunay sağlığınızla ilgili olumsuz koşulları tetikleyebilir. Ruhsal olarak çöküşte olabilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza da dikkat edin.

Para: İş ortaklarınız varsa özellikle sizi ilgilendiren güzel fırsatlar çıkabilir. İş ortaklığından  güzel gelirler elde edebilirsiniz. Gelirinizin artışı ile maddi anlamda bir rahatlama hissedebilirsiniz. Fakat bu ay ödemeleriniz gelirinizden daha fazla olabilir. Ödemelerinizdeki aksaklık, geçmişten gelen borç, vergi ödemesi gibi bazı sıkıntılar canınızı sıkabilir. Bu alanda yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yetenekleriniz ile alakalı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Günlük programınızı yönetmekten yorulmuş olabilirsiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Meditasyona, yogaya başlayabilirsiniz.

Verimliliğinizi Arttırmak İçin Tam 19 Fikir >>

Kariyer: Farklı sektöre geçmek isteyen terazi burçları için güzel etkiler söz konusu olabilir bu ay.  Güneş altıncı evinizde olacağı için çok çalışıp yorulacağınız bir ay olacak. İş hayatınızda bir tempo, bir efor var. Bazılarınız aradığınız bir işi bulabilir, işle ilgili bir haber gelebilir. Güneş Neptün kavuşumu yaşanacağı için kariyerle ilgili gelecek haberlerde bir yanılgı olabilir, hemen inanmayın. Çünkü Neptün bir sis yaratır, net bir şekilde göremeyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Eğer zengin olmak istiyorsanız, kazanmak kadar biriktirmeyi de düşünün.” – Benjamin Franklin

Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak.

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak. 4 Mart itibariyle Merkür kova burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 10 Mart’a kadar ev, aile, yuva ile ilgili konularda birtakım sıkıntı ve problemleri, yanlış anlaşılmaları hayatınıza getirebilir. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi temalar bu ay gündeminizde olabilir.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda olacak. 12 Mart’a kadar Güneş, Neptün ile kavuşum içerisinde ve sizin beşinci evinizde yer alıyor. Odağınız aşk, sosyal hayatınız ve çocuklarınızda olacak. Güneş Neptün kavuşumu biraz enerjinizi düşürebilir, sağlığınıza dikkat edin. 9 Mart’ta başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Hayattan beklentileriniz, hayata dair hedefleriniz ön planda olacak.

20 Mart’tan sonra odağınız işle ilgili konularda, günlük rutinlerinizde ve sağlığınızda olacak. Ayın tamamında yönetici gezegeniniz Mars oğlak burcunda olacak. Üçüncü evinizi etkileyecek. Zihniniz çok faal olacak. Kararlar almaya çalışıyorsunuz, uykusuz kalabilirsiniz.

İlişki: Başak burcunda gerçekleşen dolunay sosyal çevre ilişkilerinizi hızlandıracak. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında birtakım sorunlar gündeme gelebilir. Siz de bu konular içerisinde yer alabilirsiniz. 22 Mart’ta Satürn kova burcuna geçecek. Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli birtakım sorumluluklar üstlenmeye başlayabilirsiniz. Ailenizde yaşayan büyüklerinizin hayatı ile ilgili konu ve olaylar bu süreçte karşınıza gelebilir.

Birçoğunuz ilişkiyi ileri boyuta taşımak isteyebilir. Nişanlanma, evlilik teklifi alma, evlilik teklifi etme gibi durumlar ön plana gelebilir. Evli olanlar da hayatlarına yeni bir düzen getirebilir, kendinizi güvende hissettiğiniz, keyifli hissettiğiniz, daha romantik, sürpriz gelişmelerin söz konusu olabileceği bir süreçte olduğunuzu söylüyor gökyüzü. İlişkiler ve ortaklıklar açısından destekleyici bir ay. İletişim trafiğiniz yoğun olacak. Telefon görüşmelerinin, davetlerin artacağı keyifli ve hareketli bir ay sizleri bekliyor.

Sağlık: Dolunay zamanı enerjiniz biraz düşük olabilir. Ruhsal olarak çöküşte olabilirsiniz. Ama sadece bir ya da iki gün sürecek bir durum.

Para: Ev alım-satım kiralama gibi işleriniz varsa 4-10 Mart tarihleri arasında yapmamanızı tavsiye ederim. Bazılarınızın borsa, bitcoin, döviz alım satım gibi konular gündeminde olabilir. İş ortağınız ile yapacağınız işlerle daha fazla maddi gelir elde edebilirsiniz.

İnsanların Sizden Alışveriş Yapmasını Sağlayın >>

Kişisel Gelişim: Hedeflerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili bir kulübe üye olabilirsiniz.

Kariyer: 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna girecek. İş temponuzda bir artış var. Çok çalışacağınız, yorulacağınız bir dönem başlıyor. Çalışmayan akrep burçları, günlük rutinlerinde yoğunluk yaşayacak, her şeye yetişmeye çalışacak. İş arayan akrep burçlarının karşılarına birtakım fırsatlar çıkabilir. Bazılarınızın ticari gündemleri olabilir.

24 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay iş hayatınızda hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu ay Güneş Neptün kavuşumu yaşanıyor. Neptün’ün sis etkisi olduğu için yani yanıltıcı etkisi olduğu için, kariyerinizle ilgili hızlı karar almamaya çalışın, biraz düşünün.

Bu ayki spotunuz:

“İyi nedir?-İnsanda güç duygusunu, güç istemini, gücün kendisini yükselten her şey.

Kötü nedir? – Zayıflıktan doğan her şey.

Mutluluk nedir? – Gücün büyüyen duygusu, bir engelin aşıldığı duygusu.” Friedrich Wilhelm Nietzsche

Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak.

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak. Eyleme geçeceğiniz, daha idealist olacağınız, desteklendiğiniz bir ay sizleri bekliyor. Size keyif veren konu ve olayların da bu ay itibariyle devreye girdiğini görmeye başlayacaksınız. 9 Mart’ta başak burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak. Ayın 20’sine kadar odağınız ailevi ilişkiler, ailevi gündemler, yaşam alanı, yuva  konularında olacak. 20 Mart tarihinden itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatı, sosyal hayat, keyifler, eğlenceler, yatırımlar ön planda.  Ayın tamamında Mars Oğlak burcunda ve mücadeleniz maddi konularınızda olacak.

İlişki: Yakın çevrenize yeni bir düzen getirmeye başlayabilirsiniz. Bazı insanlara sınır koymak isteyebilirsiniz. Biraz özgürleşme isteğiniz artacak, kardeşlerinizin baskısına dayanamayıp “yeter artık” diyebilirsiniz. Sakin kalın, kalp kırmayın. 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerileyecek. İletişimsel konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Ayın 12’sine kadar Neptün kavuşumu olduğu için ailevi konularda yanılgıya düşebilirsiniz. Ailevi konularda yanlış kararlar alabilirsiniz. Planlarınızı belirlerken, gelecek haberleri duyarken, onları değerlendirirken sakin olun. Net olamayabilirsiniz.

Sağlık: 5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Birçoğunuz daha zinde, daha sağlıklı, daha güzel görünmek isteyebilirsiniz. Yeme, içme ve tatlı yeme isteğinizin artacağı bir dönem. Fazla şeker tüketimine karşı dikkatli olun.

Para: Para ile alakalı girdiler var. Gelirinizde artış söz konusu. Geliriniz artınca hemen harcamamaya dikkat edin. Maddi tablonuzu masaya yatırıp neyi neye harcamanız gerektiğini tekrar gözden geçireceksiniz. Mars’ın Oğlak burcunda olması size fazla para harcatır. Kendinizi bu konuda frenleyin.

Instagram Üzerinden Para Kazanmak İçin >>

Kişisel Gelişim: Yaratıcılığınız ön planda olacak. Yalnız 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerilemeye başlaması zihninizde bulanıklık yaşatabilir. Özellikle öğrenciler okuduğunuzu anlamayabilirsiniz. Bu dönemde eğitime başlamayın.

Kariyer: Ortaklı işler yapabilir. İş arayanlar ise sürpriz iş fırsatları ile karşılaşabilir. İş başvuruları yapabilir, yaptığınız başvurulardan olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Dolunay zamanı kariyerinizde hızlı bir gelişme yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda oluşacak ani, beklenmedik olaylar kariyerinizi yeniden şekillendirebilir. Ticari faaliyetleriniz varsa uyanık olun. 11 Mart’a kadar imzalar atmayın, büyük girişimlerde bulunmayın.

Bu ayki spotunuz:

“İnsanın zihni, ya işe yarayan ya da zararlı otlar yetiştirir; bu sebeple işe yarayanları mevsiminde sulamalı, yaramayanları da söküp atmalı.” – Francis Bacon

Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumu

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu ay yeni başlangıçlar yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizin için özellikle para anlamında önemli bir ay olacak. 5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile aşk kapınızı çalabilir. Ben kolay kolay aşık olmam diyen Oğlak burçları bile büyük bir tutkuyla bağlanabilir.

9 Mart Başak burcundaki Dolunay seyahatlerinizi hızlandırabilir, önemli işleri karşınıza getirebilir. Yeni bir eğitim almak istiyorsanız veya bir dava süreciniz varsa Dolunay zamanı bu konuların hızlandığını görebilirsiniz.

İlişki: Keyif aldığınız şeylere yönlendiğiniz, biraz daha sosyalleştiğiniz bir aya giriyorsunuz. İletişimsel işleriniz, yakın çevrenizle yapacaklarınız, ailevi konularınız çok fazla ön planda olacak. 24 Mart’ta oluşacak Yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı adımları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu dönemden sonra hem eviniz hem ailenizle ilgili konularda yapmanız gerekenleri devreye sokabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Oğlak burçları, bir bebek müjdesi alabilirler.

Sağlık: Kafanıza çok fazla şeyi takmanız ruhsal sağlığınızı etkilediği gibi fiziksel sağlığınızı da etkileyebilir. Özellikle baş ağrısı sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanıza takmamaya çalışın. Yoga, meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Para: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür’ün kova burcunda geriliyor olması para konularında dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 10 Mart’a kadar ki dönemde çok fazla harcamalarda bulunmamaya çalışın. Harcamalarınızı düzenlemek, borçlarınızı tek bir kredide toplamak gibi düşünceler söz konusu olabilir. Ayın ikinci yarısı Mars’ın da etkisi söz konusu. Mars  girdileri artıracağı gibi çıktıları da artıracaktır. Mars gereksiz para harcatır.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinize odaklandığınız, hobilerinize yönlendirdiğiniz, daha iyimser olduğunuz, olayları daha sakin karşıladığınız bir ay sizleri bekliyor.

Stres Nedir? Kendinizi Nasıl Korursunuz? >>

Kariyer: Kariyeriniz için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortaklı yapacağınız işlerle başarıya ulaşabilirsiniz. Unutmayın birlikten kuvvet doğar. Ekibinizle güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yalnız dikkat! Önemli kararları, imzaları Merkür’ün geri hareketi bittikten sonraya yani 13-14 Mart’tan sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Eğer işinizi sevmiyorsanız bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Erdemli olmayı göze al, bu yola gir, iyi yaşamayı sonraya bırakan, yolunda bir ırmağa rastlayıp da akıp geçmesini bekleyen köylüye benzer, ırmak hiç durmadan akıp gidecektir.” – Horatius

Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız maddi konulardaki gündemlerinizde. Yalnız ayın 12’sine kadar dikkatli olun. Neptün Güneş kavuşumu olduğu için kariyerle ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda tam olarak önünüzü göremeyebilirsiniz. Daha fazla para harcayabilirsiniz yani evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

20 Mart’ta Güneş koç burcuna geçiyor. Kariyer alanınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kontratlar, sözleşmeler söz konusu. Ayın büyük bir bölümü zihniniz zorlanabilir. Biraz takıntılı, kuruntulu bir hale bürünebilirsiniz.

İlişki: İkili ilişkilerde maddi konularda gerilebilirsiniz. Bu iş ortağınız olabilir, eşiniz olabilir ya da ailenizden biri olabilir. 20 Mart’tan sonra Güneş Koç burcuna geçiyor. İletişim yönünden dikkat çekiyorsunuz. Kardeşler, yakın akrabalar, çocukluk arkadaşlarınızla ilgili gündeminiz olabilir. Kararlarınızı, fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Birilerine danışma isteği duyabilirsiniz.

Merkür 4-10 Mart tarihleri arasında sizin burcunuzda geriliyor. İletişimsel konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz, sözleriniz yanlış anlaşılabilir. İlişkilerinizde agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sakin kalmanızda fayda var. Bu durum 13-14 Mart tarihine kadar etkisini gösterebilir.

Sağlık: Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın büyük bir bölümü Mars’ın oğlak burcunda yani sizin on ikinci evinizde olması ve Güneş’in Neptün ile kavuşumu ruhsal sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Ruhsal sağlığınız fiziksel sağlığınızı da etkileyecektir. 24 Mart’ta Yeniay gerçekleşiyor. Kazalara, sakarlıklara açık olabilirsiniz.

Para: Mali durumunuzu gözden geçiriyorsunuz. Belki yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. 9 Mart’taki Dolunay zamanı maddi konularda, ortak kazanımlarınızda netleşme olabilir. Kredi borçları, vergi, nafaka, miras gibi konular bir çözüme kavuşabilir. 12 Mart’a kadar harcamalarınızda daha dikkatli olun. Çünkü Neptün Güneş kavuşumu size gereğinden fazla para harcatabilir. Önünüzü tam olarak göremeyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ayın büyük bir bölümü zihniniz zorlanabilir. Biraz takıntılı, kuruntulu bir haliniz olabilir. Size keyif veren uğraşılar bulabilirsiniz. Meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Mutluluk Kilidinin Anahtarı Nedir? >>

Kariyer: Kariyeriniz için birtakım planlar yapabilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları karşınıza çıkabilir. Kontratlar, ticari sözleşmeler söz konusu olabilir, özellikle ayın 20’sinden sonra. 24 Mart’ta Yeniay oluşacak. Satış, reklam, tanıtım, network, sosyal medya alanında işleriniz varsa Yeniayı iyi değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Size keyif veren uğraşılar bulun.

“Mutluluğun kısa formülü; seni mutlu eden şeyi yaparsan mutlu olursun.” – Tayfun Topaloğlu

Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.

20 Mart’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Güzel bir enerji var üzerinizde. Çok konuşuluyorsunuz. Yeni bir duruşunuz, yeni bir kararınız var. Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.  Karar almadan önce iyice düşünün. Ayın 12’sine kadar Neptün Güneş kavuşumu yaşanıyor. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekir.

20 Mart’tan itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor ve artık gündeminiz maddi konular oluyor. 22 Mart’ta Satürn’ün kova burcuna transiti on ikinci evinizi etkileyecek. Psikolojik ve fiziksel olarak sizi biraz zorlayabilir.

İlişki: Mart ayında aile ile ilgili güzel gündemleriniz olabilir. Kardeşlerden, kuzenlerden güzel haberler alabilirsiniz. Venüs boğa burcunda iken sizin ikili ilişkilerinizde kuvvet kazandıracak. Bir evlilik teklifi alma veya evlilik teklifi etme gibi gündeminiz olabilir. Evliyseniz bir çocukla kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz evlilik bağınızı. 9 Mart’ta başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. 9-10 Mart’ta özellikle evliliğinizle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Yalnız olan balık burçlarını ise yeni bir aşk bekliyor.

Sağlık: Özellikle ayın 12’sine kadar kendinizin veya ailenizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bu ay gezegenlerin durumu en çok sağlık konusunda sizi uyarıyor. Kazalara, sakarlıklara karşı biraz daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Para: Özellikle 20 Mart’tan itibaren odağınız tamamen maddi konularda olacak. Elinize değişik yerlerden para gelebilir. 24 Mart’taki yeniay ile birlikte bir mal paylaşımı, mal paylaşımından kaynaklı büyük miktarda bir para ya da malın size geldiğini görebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn ne kadar sizi zorlasa da siz bu zorlamaya direnebilirsiniz. Eğitim hayatınıza odaklanıp motivasyonunuz kuvvetli olursa, planlı ve programlı şekilde çalışırsanız Satürn sizi bu anlamda yükseltecektir.

Balık Kılçığı Tekniğini Biliyor Musunuz? >>

Kariyer: Yaptığınız iş ne ise işinize odaklanırsanız Satürn’ün baskısına, zorlamasına karşı dirayetli olursunuz ve sonunda Satürn sizi yüceltir. Jüpiter fırsatlar verir, havadan gelir, pat diye karşımıza çıkar. Birçoğumuz göremeyiz bu fırsatları. Ama Satürn zorlar, önce yerin dibine sokar. Eğer kalkmayı bilirseniz başarı kaçınılmaz olacaktır. Çünkü Satürn zorluklardan sonra başarı elde etmeyi, ödüllendirmeyi sever.

24 Mart’taki Yeniay, yeni iş fırsatları sunabilir. İşe yeni başlamış olsanız bile farklı işlerden de size teklif gelebilir. Ayın 12’sine kadar Güneş Neptün kavuşumu olduğu için işle ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Karar almadan önce iyice düşünün.

Bu ayki spotunuz:

“Mağlubiyete uğrayınca ümitsizliğe kapılma, her başarısızlıkta bir zafer arzusu yatar.” – Germaın Martın