Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için mayıs ayı burç yorumları hakkında değerlendirmelere geçmeden önce genel olarak bizleri neler bekliyor bir bakalım.

Girişimciler için mayıs ayı burç yorumları neler? Mayıs ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, mayıs ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Contents

Girişimciler İçin Mayıs Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için mayıs ayı burç yorumları hakkında değerlendirmelere geçmeden önce genel olarak bizleri neler bekliyor bir bakalım. 7 Mayısta Akrep burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar tamamlanma zamanlarıdır. Bir karara bir finale varılır dolunay zamanlarında. 22 Mayıs’ta İkizler burcunda yeni ay var. Yeni aylar yeni gelişmeleri gösterir, yeni bir şeye başlamaktır. Dolunaylar ve yeniaylar özellikle doğum haritalarınızda o derecelerde gezegenleriniz varsa daha etkinlerdir. Diğer türlü küçük hikayeler olabilir.

Dünyanın En Genç Milyarderinden Altın Değerinde Tavsiyeler >>

  • Büyük beklentiler içerisinde olmayın.

11 Mayıs-29 Eylül tarihleri arasında Satürn retro yapıyor. Her gerileyen gezegen kendi doğasında biraz değiştirir, dengesizleştirir. Satürn sabrın, çabanın gezegeni olduğu için gerilerken herkes için daha sabırsız daha az çaba gösteren hallere bürünebilirsiniz. Aynı zamanda Satürn büyük şans gezegenidir.

Hak etmeyenden verdiği hediyeleri geri almasını da bilir. Bu yüzden “ne oldum dememeli, ne olacağım demeli” sözünün karşılığıdır aslında. Satürn Oğlak ve Kova burcunun yönetici gezegenidir. Oğlak ve Kovanın karşıt burçları Aslan ve Yengeçte zararlıdır. Satürn Terazi burcunda yücelir, karşıt burcu Koçta düşer.

13 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında Venüs İkizler burcunda retro yapıyor. Venüs aşkın, ikili ilişkilerin, anlaşmaların, uzlaşmaların, sanatın, mimarinin, kadının gezegenidir. Bu durumlarda bazı dengesiz tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Venüs gerilemesi genel olarak alma verme dengesini bozar. Hep bana hep bana dedirtir, bencil yapar.

  • Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak doğru olmaz.

Maddi yatırımlar için güzel bir dönem değil. Paranın bereketi de olmaz Venüs gerilemesi döneminde. Venüs Boğa ve Terazi burcunu yönetir. Boğa ve Terazi burçlarının karşıt burçları olan Akrep ve Koçta zararlıdır. Balık burcunda yücelir. Balık burcunun karşıt burcu olan Başakta ise düşer.

14 Mayıs-13 Eylül tarihleri arasında oğlak burcunda Jüpiter retrosu gerçekleşiyor. Jüpiter daha büyük resimcidir. Maneviyata düşkündür, daha tanrısaldır. Tevekkül sahibidir. Evrenin getirdiklerine “hayırlısı olsun, vardır bir sebebi” der. Jüpiter gerilerken bu zihniyetten çıkılır. Daha maddiyatçı olunur. Jüpiter, ruhani nitelikleri ve insani duyguları bir arada barındıran gezegendir. Örf ve adetleri, toplumun kodlarını, inançları anlatır. Jüpiter Yay ve Balık burcunun yönetici gezegenidir. Karşıt burçları olan İkizler ve Başakta zararlıdır. Yengeç burcunda yücelir. Yengeç burcunun karşıt burcu Oğlakta ise düşer. Bütün gerilemeler esnasında yapılması gerekenler; daha sessiz, içe dönük, daha gözlemci olmaktır. 

Manipülasyon Nedir? >>

Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Koç burcu mayıs ayı yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?
İlişki:
Yeni ay ile birlikte çevrenize yeni insanlar katılabilir. Satürn gerilemesi on birinci evinizde gerçekleşiyor. İş çevreniz, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili beklentileriniz varsa biraz sabırsız olabilirsiniz. Onlarla ortak işler yapıyorsanız bu gerileme sizin için gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili cerrahi müdahale gerekiyorsa bunu dolunay zamanı gerçekleştirebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin.

Para: 7 Mayıs’ta sekizinci evinizde dolunay gerçekleşiyor. 7 Mayıs ve civarı kredi, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri konularını halletmeniz gereken bir dönem olabilir. 20 Mayıs’a kadar odağınız maddi konularda olacak. Hesap kitap yapabilirsiniz. Bazılarınızın yatırım planları olabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni ay ile birlikte kendinize yeni bir beceri kazandırmak için bir eğitime, kursa yazılabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı Mars balık burcuna yani sizin on ikinci evinize girmesi ile beraber biraz zorlanabilirsiniz. Bilinçaltınızı, korkularınızı, takıntılarınızı anlatır on ikinci ev. Bazı kontrol dışı konulara kafanızı taktığınız bir dönem olabilir.

Kariyer: Venüs gerilemesi sürecinde özellikle kendi işinizi yapıyorsanız, satış pazarlama alanlarında çalışıyorsanız, yeni müşterilerinize, yeni siparişlerinizde kendinizi ifade etme biçiminiz, malınızı pazarladığınız şeyi sunmak, anlatmak konularında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Venüs’ün geri hareketi başlamadan önce yönetici gezegeniniz Mars on birinci evinizde kova burcunda olacak. Kariyeriniz için birtakım kararlar alabilirsiniz. İş çevreleri ile görüşmeye çalışabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:Mutlu olmayı ve sevilmeyi umutsuzca arzuladıkça, çevrenizde kim olursa olsun kendinizi yalnız hissedersiniz.” – Mark Manson

Kişisel Gelişim İçin Kitap Önerileri >>


Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?
İlişki
: Akrep burcundaki Dolunay ikili ilişkilerinizde, anlaşmalarınızda, sözleşmelerinizde bir tamamlanmayı gösteriyor. Bir ilişkiniz varsa bir üst mertebeye taşıyabilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz varsa sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ticari ilişkilerinizi de etkiliyor Dolunay. İyi giden ortaklıkları bir üst mertebeye taşıyabilir. 20 Mayıs’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Merkür de sizin burcunuzda olduğu için sizi parlatacak. Karakter ve kimlik özellikleriniz ile dikkat çekiyorsunuz. Güzel görüşmeler yapabilir, ilişkilerle ilgili yeni kararlarla gündemde olabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacak. İş hayatınızda veya ailede herkes sizin üzerinize gelebilir, sakin olun.

Sağlık: Bu ay kilo almamaya özen gösterin. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterin. Egzersiz yapmayı da ihmal etmeyin.

Para: Yeni ay kendi kazançlarınızla ilgili yenilikler getirebilir. Parayı değerlendirme mantığınızda yenilikler olabilir. Yatırım yapabilir, bir mülk satın alabilir ya da satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Jüpiter dokuzuncu evinizde geriliyor. Eğitim planlarında, kendinizi geliştirme alanlarında size gecikmeler yaşatabilir. 13 Mayıs itibariyle Mars balık burcuna geçiyor. Sizin on birinci evinizi etkiliyor. Hayattan beklentileriniz, hayata dair planlar, hedefleriniz konularında verilen mücadeleyi anlatır. Bunları gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz.

Kariyer: Ayın ilk haftası Güneş Merkür kavuşumu, kariyerle ilgili yeni başlangıçlar getirebilir. Yeni kararlar almak, imzalar atmak, bir girişimde bulunmak için ayın ilk haftasını değerlendirebilirsiniz. Dolunay kariyer alanınızı da etkiliyor. Mesleğinizle, sorumluluklarınızla ilgili bir tamamlanma söz konusu olabilir. Satürn gerilemesi onuncu evinizde gerçekleşiyor. Kariyer alanınızda, mesleğinizde, sorumluluk alanlarınızda bazı gecikmeler, ertelemeler olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Kazan ya da kaybet, her zaman yükseği hedefle!” – Kartal Eddie

Risk Almak Üzerine Söylenmiş 21 Söz >>


İkizler Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?
İlişki
: 11 Mayıs’ta Satürn retrosu başlıyor. Babanızla ilgili konularda, tavsiye aldığınız kişilerle ilgili konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacak. Uzak çevrelerle bağlantılı gündemleriniz olabilir. Ama genel itibariyle ayın 20’sine kadar inzivaya çekildiğiniz, işlerinizi gizli yürüttüğünüz, ortaya dökmek istemediğiniz bir dönem olacak sizler için.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili tamamlanmalar söz konusu. Diyet yapıyorsanız bunu bitirebilirsiniz. Bir tedavi görüyorsanız tedaviniz tamamlanabilir.

Para: Jüpiter oğlak burcunda sizin sekizinci evinizde geriliyor. Bu gerileme eşinizin, babanızın veya annenizin (sizin de nasiplendiğiniz) paraları, tazminat gelirleri, komisyon gelirleri, vergi iadeleri, sigortadan alacakları, uygun krediler almak gibi konularda kısabilir, bekletebilir. Jüpiter 13 Eylül’de gerilemesini tamamladığında bunları size iade edecektir.

Kişisel Gelişim: 22 Mayıs’ta sizin burcunuzda Yeni ay gerçekleşiyor. Kendinizi yenilemek, tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi dış dünyaya yansıtma biçiminizle ilgili bir yeniliğiniz var. Burcunuzda Venüs gerilemesi de yaşanacağı için yapacağınız yenilikler istediğiniz gibi olmayabilir.

Kariyer: Dolunay zamanı bazı projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Daha önce iş değiştirme planınız varsa işinizi değiştirebilirsiniz. 5 Mayıs’ta Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Ayın ilk haftası kariyerinize dair birtakım girişimler yapmak için güzel bir dönem. İyi değerlendirin.

Bu ay ki spotunuz: “Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım.” -Dostoyevski

Kısa Hikayeler – Etkili İletişim >>


Yengeç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?
İlişki
: Dolunay beşinci evinizde gerçekleşiyor. İyi gitmeyen ilişkiniz varsa sonlandırmak isteyebilirsiniz. İlişkileri iyi giden Yengeç burçları ise söz, nişan ya da evlilik kararı alabilir. Jüpiter yedinci evinizde gerilemeye başlıyor. Her türlü ikili ilişkilerinizde (ortaklı işler, eş, aile) sorunlar yaratabilir. Ama genel olarak sosyal olduğunuz bir ay olacak sizler için.

Sağlık: Yeme, içme ve sporunuza dikkat etmeniz gerekebilir. Cerrahi müdahale gerektiren bir rahatsızlığınız varsa acele karar almanız gerekebilir.

Para: Satürn retrosu sürecinde alacaklarınız, borçlarınızı ödeme, krediler, ailenizin parasındaki gelişmeler gibi konularda aksamalar olabilir. Bir mülk paylaşımı konusu sizi gergin yapabilir. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacağı için zaman zaman maddi konularda zorlanabilirsiniz. Ayrıca Dolunay riskli yatırımları da içerdiği için hızlı alım satım yaptığınız gelişmeler de olasıdır.

Kişisel Gelişim: Gizli tuttuğunuz şeyler konusunda azimli ve netsiniz. Hayatınızdan fazlalıkları, gereksiz detayları atmak isteyebilirsiniz. Sessiz, sakin biçimde odaklanmanız gereken bir konu yeniden hayatınıza girebilir. Ayın ilk haftası Merkür Güneş kavuşumu yaşanacak. Yeni bir karar almak istiyorsanız ya da yeni bir şeye başlamak istiyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Ayın ikinci yarısı hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz.

Kariyer: Venüs gerilemesi döneminde (13 Mayıs 25 Haziran tarihleri arasında) yeni projeleriniz, yabancılarla iş görüşmeleriniz aksayabilir. 20 Mayıs’a kadar Güneş ve Merkür Boğa burcunda olacak. Bazı yengeçlerin hayatında yeni açılımlar olabilir. İş görüşmelerine gidebilir, kariyer için somut adımlar atabilir. Şehir dışı yeni iş bağlantıları olabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Aynı yüzdeki iki gözün arasında bile bakış açısı farkı vardır.” – Hakan Günday

Bilgelik Dolu Mevlana Sözleri >>


Aslan Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?
İlişki: Dolunay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Aile veya yakın akrabalarınızla ilgili gündemler tamamlanabilir, son bulabilir. Yeni ayla birlikte yeni dostlar, arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Yeni bir camiaya, yeni bir cemiyete girebilirsiniz. Venüs gerilemesi ilişkilerinizde agresiflik yapabilir. Satürn gerilemesi ise her türlü ilişkilerde sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlayabilir ya da sabırsızlandırabilir.

Sağlık: Yediğinizin, içtiğinizin hesabını yapmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayabilirsiniz.

Para: Dolunay zamanı taşıtınızı değiştirmek isteyebilir, yeni bir taşıt alabilirsiniz. Bu ay zam alabilirsiniz. Serbest meslek yapıyorsanız siparişler alabilirsiniz. Bu ay bereketli geçecek sizler için. Ayın ikinci ayında zorlanmalar yaşasanız da atlatacaksınız.

Kişisel Gelişim: Birtakım hobilere başlayabilir, yeteneklerinizi göstermek isteyebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi size “her şey iyi olacak” fikrinden uzaklaştırabilir. İyimserliğinizi  kaybettirebilir. Çok detaylara girmeyin.

Kariyer: 20 Mayıs’a kadar Güneş ve Merkür boğa burcunda olacak. Odağınız kariyeriniz ve iş ortamınızda olacak. İş hayatınızda parlayabilirsiniz. Bazılarınız için iş fırsatları söz konusu. Kariyerinizde terfi alabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz: “Bir çivi yüzünden bir nal, bir nal yüzünden bir at, bir at yüzünden bir atlı gidiverir.” – Benjamin Franklin

Hayatı Sevmek İçin 10 Neden >>


Başak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Dolunay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Kişisel eforlarınızla, iletişiminizle, yazıp çizdiğiniz, konuştuğunuz, anlattığınız herhangi bir konu tamamlanabilir. Bazı insanlar hayatınızdan çıkabilir. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. Elektronik aletlerinizi değiştirebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizi düşünmenin size bir faydası olmayacaktır. Bu enerjinizi düşürebilir. Dolunay ilişkilerinizde agresif yapabilir. Kalp kırmamaya özen gösterin.

Sağlık: Diyet konularında biraz sabırsız davranabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konular tekrar nüksedebilir.

Para: Finansal olarak istediğiniz düzeye gelememek canınızı biraz sıkabilir. Maddi konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Harcamalarınızı kısabilir, lüksten kaçınabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 20 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda olacak. Hayata bakış açınızı epey sorgulayabilirsiniz. Ne istiyorum? Ne yapmalıyım? Hayata bakış açınızda, hayat felsefenizde değişimler var. Bazılarınızın eğitim planı olabilir.

Kariyer: Kariyer ve sorumluluk alanlarınızda yenilikler var. Bir iş görüşmesi yapıyorsanız, iş görüşmesinde ne isteyip ne istemediğinizi çatır çatır söylüyorsunuz. Venüs gerilemesi geçmişte görüştüğünüz bir firmayla tekrar görüşebileceğinizi gösteriyor. İş hayatınızda çok fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. Yepyeni bir iş söz konusuysa saatleri çok yoğun olabilir. Üç kişinin yaptığı işi bir kişi yapabilir. Bu da sizi yorabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Tam anlamıyla mutlu olmak için gereken tek şey, içinde bulunduğumuz anı, geçmişteki diğer anlarla karşılaştırmaktan vazgeçmektir.” – Andre Gide

Yeni Distribütörlere Öğretilecek 12 Madde >>


Terazi Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?
İlişki: Uzaktaki akrabalarınızla ilgili bazı gizli konular ortaya çıkabilir. Bu konular güven duygunuzu sarsabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla görüşebilir, vakit geçirebilirsiniz. 13 Mayıs’tan itibaren Mars balık burcuna geçiyor. İş ortamında ekip arkadaşlarınızla gerilebilirsiniz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Mars’ın balık burcunda olması sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Para: İkinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Parayla ilgili, kendi kazançlarınızla ilgili konu varsa bu konular tamamlanabilir. Beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülkünüzü, eşyanızı satmaya veya bir mülk satın almaya karar verebilirsiniz. Yeni ayla birlikte Venüs gerilemesi de yaşanıyor. Seyahat, eğitim konularında hamleler yapsanız da Venüs gerilemesi bu hamleleri sekteye uğratabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni bir eğitim almak istiyorsanız Venüs retrosunda (13 Mayıs-25 Haziran) başlamayın. Venüs retrosu döneminde hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz.

Kariyer: Yabancı kişilerle anlaşma, sözleşme, yurt dışı seyahat, yurt dışı eğitim gibi planlarınız varsa zaman alabilir. Sabırlı olun, vazgeçmeyin. Yaratıcılık gerektiren işiniz varsa Satürn gerilemesiyle çabanız, azminiz azalabilir. Dolunay zamanı kariyerinizde bir değişim, bir başlangıç olabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır.” – Ramana  Maharshi

Her Yerde Yapabileceğiniz 16 Mevsimlik İş Fikri >>


Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?
İlişki: Satürn dördüncü evinizde gerileyecek. Ev, aile ve yaşam alanlarınızla ilgili konularda çok sabırsız davranabilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluklarınızı pas geçiyor olabilirsiniz. Eşinizle, partnerinizle ilgili detaylara girebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi döneminde bu detaylardan memnun kalmayacaksınız. Çok eleştirel yapıya bürünebilirsiniz. Ayın 20’sine kadar güneşin boğa burcunda olması ilişkileriniz, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız, eşinizle ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. Bazı önemli kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Ayın 9’undan sonra diyete başlayabilir, detoks yapabilirsiniz. Arınabilirsiniz.

Para: 22 Mayıs’ta sekizinci evinizde Yeni ay gerçekleşiyor. Banka, muhasebe, alacak, verecek, sigortalar, vergiler, nafakalar ile ilgili gündeminiz başlayabilir. Venüs gerilemesi de yeni aya eşlik ediyor ve yine sizin para evinizde. Tüm finansal konularınıza doğru yaklaşmak, dengeli yaklaşmak gibi yeteneklerinizde körelmeler olabilir. Venüs’ün gerileme döneminde bir şey alıp satılması önerilmez. Erteleyebilecekseniz erteleyin, erteleyemeyecekseniz yavaş ilerleyeceğini bilin. Eskiden gelen bir borcunuz varsa bunları bu dönemde tamamlayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 7 Mayıs’ta sizin burcunuzda bir dolunay var. Kendinize ilgili bir konunun tamamlanmasını gösterir. Bedeninizle ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Estetik dokunuşlar yaptırmak, zayıflamak, kilo almak gibi.

Kariyer: Kariyer hayatınızda oldukça başarılısınız. Zirveye yaklaşıyorsunuz. Şehir dışı, yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir. Venüs gerilerken işinizle ilgili önemli kararlar vermemeye çalışın.

Bu ay ki spotunuz: “Kuvvet fiziksel kapasiteden gelmez. Yılmayan bir iradeden gelir.” -Mahatma Gandhi

Kendi İşinizde Çöküş Yaşadığınızda Nasıl Tekrar Ayağa Kalkarsınız? >>


Yay Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?
İlişki: 20 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda altıncı evinizde olacak. Ayın ilk haftasında günlük işlerinizde yeni düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. 3 Mayıs’tan itibaren İkizler burcunda Venüs retrosu başlıyor ve bu retro 25 Haziran’a kadar devam edecek. İlişki dinamiklerinizde duraklama, sıkıntı yaratabilir. Eski arkadaşlarınızla, eski sevgililerinizle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde evlilik kararı almak, ilişkiye başlamak doğru değildir. 22 Mayıs’ta İkizler burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. İlişkilerle ilgili konulara ışık tutuyor ama Venüs retrosu bazı gecikmelere sebep olabilir. İlişkilerinizde geçmişten gelen sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sağlık: Bir sağlık sorununuz gündeme gelebilir. Tedavi yöntemi araştırabilirsiniz. Dolunay on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Ruhsal, bedensel, zihinsel sağlığınıza dikkat edin.

Para: Jüpiter retrosu maddi konularda hesap kitaba düşürür sizi. Detaylarda boğulabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmemeniz daha çok borçlanmanıza yol açabilir.

Kişisel Gelişim: Dolunayın içe dönme, depresif hissetme gibi etkileri olabilir. Dolunay sizi biraz yalnızlaştırabilir. Ama yalnız kalmak size önemli farkındalıklar getirecek  Zararlı alışkanlıklardan kurtulup hayatınıza yararlı alışkanlıklar getirmeniz mümkün.

Kariyer: İş ve çalışma koşullarında yenilenmeler içerisinde olabilirsiniz. Sözleşmeleri, anlaşmaları, büyük anlaşmaları, büyük yenilikleri işaret ediyor ikizler yeni ayı. Sözleşmenin şartlarını keskin ve katı tutacağınız bir dönem. Gerilemeler esnasında sözleşmeler tekrardan gözden geçirilmeli, bilen anlayan birilerine danışılmalı. Satürn retrosu sosyal medya işleri, satış pazarlama işlerinde sizi biraz zorlayabilir.

Bu ay ki spotunuz:Sizi neyin motive ettiğini daha iyi öğrendikçe, kendinizi motive etmeniz daha kolay olacaktır.” – Steve Chander

Daha Önce Hiç Duymadığınız Ek Gelir Yolları >>


Oğlak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Mayıs’ın ilk haftası ev, aile, çocuklarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Dolunay zamanı duygularınız yüksek olacak. Arkadaş ve çevrenizle ilgili önemli dönüşümler yaşanabilir. 13’ ünden sonra yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgilenmeye vakit harcayabilirsiniz. Venüs retrosu altıncı evinizde olacak. Günlük hayatınız, evdeki alışkanlıklarınız söz konusu olacak. Venüs gerilemesi bu konularda yavaşlamalar, gecikmeler getirebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle iletişim araçları ile daha fazla görüşebilirsiniz.

Sağlık: Aldığınız kilolar sizi rahatsız etmiş olabilir. Yeni beslenme programı hazırlamak isteyebilirsiniz.

Para: Gelir giderlerinizle ilgili hesap kitap yapabilirsiniz. Elinize geçen parayı hemen harcamayın. İlerleyen zamanlarda o paraya ihtiyacınız olabilir. Satürn retrosu döneminde kazançlarınızda yavaşlamalar olabilir. Daha planlı, programlı hareket etmeniz gerekiyor.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı, hayat felsefenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni şeyler keşfetmeye meraklı olabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Hayatınızı renklendirebileceğiniz, yaratıcılığınızı güçlendirebileceğini, çalışmalara odaklanabilirsiniz.

Kariyer: İkizler burcundaki Yeni ay işinizde yükselmenizde size destek verebilir. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Dolunay kariyer hedeflerinize ulaşma konusunda size destek verecek. Venüs retrosu  işinizle bağlantılı seyahatlerde, ticaret eğitimi gibi konularda gecikmeler yaşatabilir.

Bu ay ki spotunuz: Yaşamak kendi kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak etinden kemiğinden  kendi heykelini yapmaktır.”- Goethe

Girişimcilik Fırsatlarını Nasıl Görebilirsiniz? >>


Kova Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?
İlişki: Burcunuzda ilerleyen Satürn sorumluluklar, hayatınızda kısıtlamalar getirdi. Özellikle ev, aile, yaşam alanlarınızda bunu hissediyorsunuz. Aile ile ilgili bazı sorunlar olsa da önemli dönüşümlerle karşılaşabilirsiniz. Mars’ın da sizin burcunuzda olması ayın 13’üne kadar sizi biraz zorlayabilir. 13 Mayıs’tan itibaren Mars burcunuzdan çıkıp balık burcuna geçiyor ve bu da üzerinizdeki baskıyı azaltacak.

Sağlık: Ateşli hastalıklar, kanamalar konularında çok dikkatli olun. Mars burcunuzdayken 13 Mayıs’a kadar sağlık alanında sizi olumsuz etkileyebilir.

Para: Harcamalarınız artabilir, dengeli olmakta fayda var. Venüs gerilemesi döneminde (13 Mayıs 25 Haziran) yatırım konularına dikkatli yaklaşın. Para alanlarında hızlı iniş çıkışlar söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Satürn 11 Mayıs’ta retro harekete başlıyor. İçe dönük olabilirsiniz, yalnızlaşabilirsiniz. Satürn retrosu, yeniay ile birlikte hayatınızda yeni çözüm yolları aratabilir. Yeteneklerinizi fark edip değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Kariyer: Akrep dolunayı kariyer hayatınızda tamamlanmayı, dönüşümü sağlayacak. Kariyerinize yeni düzen getirebilirsiniz. Ayrıca toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Toplumsal statünüz değişebilir. Ticari alanlarınızda Venüs gerilemesi gecikmeler getirebilir. Bir iş girişimi planlıyorsanız ayın ilk haftasını iyi değerlendirin.

Bu ay ki spotunuz:”Yeteneklerin en fazla geliştiği zaman, insanın bütün bir dünyayı karşısına aldığı zamandır.” – Mary Wollstonecraft

Nisan Ayı Burç Yorumları İçin >>


Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?
İlişki: Kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla iletişiminiz telefonda da olsa bu dönemde yoğun olabilir. 7 Mayıs’ta dokuzuncu evinizde dolunay meydana geliyor. İletişim hayatınız hızlanabilir. Sadece koşullar hayatınızda değişken olabilir. Gündemlerden dolayı eşinizin ya da sizin akrabalarınızla olan konular gündeminizde olabilir. 13 Mayıs’tan sonra Mars burcunuza geçecek. Enerjiniz artacak ama Mars sert bir gezegen olduğu için sizi de öfkelendirebilir, agresif yapabilir, stres ve huzursuzluk yaratabilir. İlişkilerde biraz çatışmaya açık olabilirsiniz. Jüpiter retrosu dönemi (14 Mayıs 13 Eylül) kimin dostunuz, kimin düşmanınız olduğunu fark ettiğiniz bir dönem olacak. 22 Mayıs’ta ikizler yeni ayı doğuyor. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla odaklanıyorsunuz.

Sağlık: 13 Mayıs’tan itibaren bünyeniz biraz hassas olabilir. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa hastanede kalma ihtimaliniz söz konusu olabilir.

Para:  Venüs retrosu döneminde emlak alım satımı gibi mevzular varsa verdiğiniz kararlara dikkat edin. Kira kontratı, evinizi güzelleştirmek için ürünler almak retro döneminde doğru olmayabilir. Verim azalabilir, zarar etme potansiyeli artabilir.

Kişisel Gelişim: Güneş 20 Mayıs’a kadar Boğa burcunda olacak. Yeni fikirler, yeni düşünceler, planlar, kararlar söz konusu. Yeni bir şey öğrenmek istiyorsanız yeniay size fırsatlar sunacak.

Kariyer: İşinizle ilgili iletişim cihazları üzerinden dijital platformlarda yeni oluşumlar yapabilirsiniz. Ayın ilk haftası çalışma hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Ekibinizle güzel işler başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular 14 Mayıs’ta Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişi ile daha da belirginleşiyor. İşiniz için yeni görüşmeler yapabilirsiniz. İmza atmadan önce bu işi daha önce yapan kişilerin fikrini alabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz: “Birçok şeyi orta derecede öğrenmektense, az şeyi tam öğrenmek daha iyidir.” – Andre Maurois

Haziran Ayı Burç Yorumları İçin >>