Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Eylül Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu 2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için eylül ayı burç yorumlarında neler var? Eylül ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, eylül ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım. Ve geldik yaz aylarını geride bırakan, sarının tonlarının hakim olduğu, sonbaharın ilk ayı olan Eylül ayına.

“Eylül! öyle bir ay ki, geçen her güzel günü için ona minnettar olmak gerekir. Eylül esef ve özlem ayıdır, içine birkaç günlük kış hücumundan acı düştüğü için, insan o güzel havaların, devamlı yazın artık geçtiğini anlayıp üzülür, özlem çeker.”Mehmet Rauf

Contents

Girişimciler İçin Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül ayının olayları hakkında genel bir değerlendirme yapalım. Eylül ayı burç yorumları hakkında bilgi vermeden önce genel olarak bu ay biz girişimcileri neler bekliyor? İlişkilerimiz, finansal durumumuz, sağlığımız ve daha birçok konuda işte beklenenler. Eylül ayındaki gündemler:

  • Balık dolunayı (2 Eylül)
  • Güneş Başak burcunda
  • Güneş Satürn Pluto üçgeni
  • Güneş Terazi burcunda
  • Merkür Terazi burcunda
  • Merkür Satürn Pluto karesi (22-26 Eylül)
  • Venüs Aslan burcunda
  • Mars Koç burcunda Retro (9 Eylül-15 Kasım)

2 Eylül’de balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar bazı şeyleri bıraktığımız, vazgeçtiğimiz, yaptığımız hataları fark ettiğimiz zamanları gösterir.

Dolunayın balık burcunda olması kafa karışıklığı yaratabilir. Aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Enerjinizi neye, nasıl harcayacağınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. İlham kanallarınız açık olacak. Şiirsel, sanatsal, sinema için yaratıcılığınız artıyor. Bu dönemde hayal gücünüzü kullanın.

Gezegenlerin üçgen açı yapması olumlu ve güzeldir. Keyif verir. Aralarında doğal bir akış, bir denge vardır. Zorlanmaksızın şans kendiliğinden geliverir.

Gezegenlerin kare açı yapmaları sert etkili ve olumsuzdur. Meydan okumalar, psikolojik sorunlar gibi konuları içerir. Merkür’ün Satürn ve Pluto ile kare açısı iletişimsel problemlere, depresif düşüncelere, olayların kötü yanlarını görmeye, bunalıma, depresyona meyilli olmaya yol açar. Bu dönemlerde meditasyon, yoga yaparak rahatlatabilirsiniz kendinizi.

Merkür, bilindiği gibi iletişim, haberleşme gezegenidir. Bizim nasıl düşünüp nasıl iletişim kurduğumuzu anlatır. Merkür’ün Terazi burcunda olması uyum ve denge yaratır. Karar verirken tereddütlü, çekingen olunabilir.

Venüs, nasıl ilişki kurduğumuzu, kendi hakkımızda ne düşündüğümüzü, nelere değer verdiğimizi, neleri arzu ettiğimizi açıklar. Venüs Aslan burcunda çok canlı, sosyal ve romantik bir yapıya sahiptir. Yaşam sevgisini cömertçe dışarıya verir. Şuna dikkat etmek gerekir ki gezegenler hangi evinizde konumlanıyorsa o alanınızı daha çok etkileyecektir. Örneğin, Venüs para evinizde ise finansal alanınızı etkileyecektir.

9 Eylül-15 Kasım arasında Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşiyor. Bilindiği gibi Mars savaş gezegenidir, meydan okumadır. Mars kişisel, bireysel olarak enerjiyi anlattığı için, enerjimizi nasıl kullandığımızla, mücadelemizle ilgili olduğu için Mars retrosunda da bu enerjiyi kullanma şeklimiz yavaşlayabilir, enerjiyi günlük hayatımızda yönlendirirken zorlanabiliriz ya da olumsuz tesirleri olabilir. Mars retrosu döneminde söz, nişan, nikah gibi durumlar olmamalıdır. Mümkünse erteleyin. Bu yıl söz, nişan, nikah, düğün için en uygun zaman 13 Temmuz ve 6 Eylül arasındaki dönemdir. 6 Eylül’den sonra bu durumlar için uygun tarihler değil.

Türkiye açısından baktığımızda da Mars onuncu evde retro yapacak. Birçok konularda yangına körükle gidecek. 2020 yılına damgasını vuracak bir Mars retrosu ile karşı karşıyayız. Salgın hastalıklar, doğal afetler, savaşlar… söz konusu olabilir ne yazık ki!


Koç  Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Balık dolunayı sizin on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Uzun süre görüşmediğiniz, yan yana gelmediğiniz kişilerle iletişiminiz olabilir. Sosyal medyada tanıştığınız, konuştuğunuz insanlar varsa onlarla iletişiminizi sonlandırabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili bir gündeminiz olabilir. 22 Eylül’den itibaren Güneş Terazi burcuna geçiyor, sizin yedinci evinizde olacak. İletişim anlamında gayet güzeldir. Her türlü ikili ilişkilerinizde olumlu, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Mars, sağlığınızı anlattığı için Mars retrosu döneminde acil durum olmadıkça ameliyat olmayın.

Para: Yatırımlar  gündeminizde olabilir. Altın, borsa, dolar, Euro, mülk alma gibi konularda Venüs size destek olacak.

Kişisel Gelişim: Dolunay zamanı takıntılı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Bir şeyleri kafanızda büyütebilirsiniz. Ay geneli itibariyle planlarınız, hedefleriniz var. Önemli kararlar almaya çalışıyorsunuz. Yaratıcı yönleriniz varsa Venüs bu konuda size destek verecek.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızla ilgili olumsuz haberler alabilir, kontrol dışı durumlarla karşılaşabilirsiniz. 22 Eylül’e kadar Güneş Başak burcunda sizin altıncı evinizde olacak. Çok çalışacaksınız. Eğer iş arıyorsanız, aradığınız işi bulabilirsiniz. Altıncı evinizde ilerleyen Güneş, Satürn ve Plüton ile üçgen açı yapacak. Kariyerinizi yapılandırabileceğinizi ifade ediyor. İş ortamınızda bazı sıkıntılar olduysa onları çözeceksiniz. Ay geneli kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Network Okulu Telegram Grubuna Hemen Katılmak İçin >>


Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dolunay zamanı iyi gitmeyen ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. İyi giden bir ilişkiniz varsa evlenme kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. 22 Eylül’e kadar Güneş Başak burcunda olacak. Keyiflisiniz, sosyalsiniz, aktivitelerinizle dikkat çekiyorsunuz. Ailenizle birlikte ortak aktiviteler yapabilirsiniz.

Sağlık: Mars on ikinci evinizde retro yapıyor. Sağlık konuları canınızı sıkabilir. Ruhsal anlamda da darlandığınız bir dönem olabilir.

Para: Özellikle 11-20 Eylül tarihleri arasında yatırımlar için size güzel destekler var. Borsa, altın, euro mal mülk ile ilgilenebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinizle ilgili bir kulübe üye olmak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizden kariyer de planlayabilirsiniz. Yaratıcı yönleriniz ön plana çıkabilir.

Kariyer: Dolunay on birinci evinizde doğuyor. Uzun zamandır netleşmeyen, haber beklediğiniz ya da hareket etmek istediğiniz bir konu netleşecek. İş hayatınızla ilgili aldığınız kararlarda somut adımlar atıyorsunuz. 22 Eylül itibariyle Güneş Terazi burcuna geçiyor. Merkür de Terazi burcunda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. Yeni projeler, imzalar, işle ilgili yeni başlangıçlar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.


İkizler Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneşin Satürn ve Pluto ile yapacağı üçgen açı hayatınızda hızlı gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Aile ve ebeveynlerle ilgili konular, taşınmalar, yer değişikliği konuları sürpriz gelişmelerle gündeminizde olacak. Daha da sosyalleşeceğiniz bir aydasınız. Daha paylaşımcı, daha ilişkilerden yana, iş birliklerine dönük, diplomatik yanınızı güçlendirdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle ilgili bağlantıda olabilirsiniz.

Sağlık: Kazalara, sakatlanmalara karşı daha dikkatli olun.

Para: Para harcarken daha temkinli olmanız gerekmektedir. Aileye ait gayrimenkullerle, miras işi ile, aileye ait toprak işleri ile uğraşabilirsiniz. Araç alma, satma konuları gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: Uzun vadeli hedeflerinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Yaratıcı yönleriniz varsa buna yönlenebilirsiniz. Eğitimlere yazılabilirsiniz. 5 Eylül’e kadar gezegeniniz Merkür başak burcunda olacak. Daha çözüm odaklı, daha detaycı, daha planlı programlısınız. 5 Eylül’den sonra Merkür Terazi burcuna geçiyor ve 27 Eylül’e kadar Terazi burcunda olacak. Bu süreçte daha uzlaşmacı, daha paylaşımcı olacaksınız.

Kariyer: 2 Eylül’de Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kariyer alanınızda parlayacak. Kariyeriniz, statünüz, işiniz, mesleğiniz konusunda belirleyici olacak. Önemli kararlar vermeniz, bazı dönüşümlerle karşılaşmanız mümkün. Görevlerinizin değişimi, terfiler, yeni işe başlamak, işbirliği tüm bunlar dolunayla birlikte aydınlanacak. Ticari faaliyetleriniz varsa çok güzel haberler gelebilir, imzalar atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Network Marketingde Sizi Geride Bırakan 10 Şey >>


Yengeç Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakınlarınız, kardeşleriniz, akrabalarınızla ilgili gelişmelerin hızlanacağı, iletişimde olacağınız bir dönem. Ailenizle daha haşır neşir olacaksınız. Planlarınızı aile ile bağlantılı yapıyorsunuz. Hızlı, beklenmedik bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Evlilik, ortaklıklar, iş birliklerindeki kısıtlamalar artık yerini ilerlemelere bırakacak. Mars retrosu döneminde üstlerinizle ilişkinizde agresif olabilirsiniz. Sağduyulu ve uzlaşmacı olmaya özen gösterin.

Sağlık: Zihinsel olarak yorgun olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yoga, meditasyon yaparak zihninizi boşaltın, kendinizi rahatlatın.

Para: Venüs Aslan burcuna geçerek parasal alanda size destek verecek. Aya biraz sıkışık başlasanız da 6 Eylül’den itibaren Venüs parasal anlamda size şans getiriyor.

Kişisel Gelişim: 2 Eylül’deki Dolunay sizin için güzel olacak. Duygusal anlamda, zihinsel anlamda önemli farkındalıklar kazanabileceğiniz, manevi açılımların olabileceği, bazı fikirlerinizin olgunlaşıp değişebileceği bir dolunay bu. Akademik konular, eğitimlerle ilgili konular netleşebilir.

Kariyer: Ticari alanda önemli açılımlarınız olabilir. İşinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için eğitimler alabilirsiniz. Mars retrosu döneminde kariyer konuları, toplumdaki statünüz, iş hedefleriniz adına gerileyen Mars, biraz gözden geçirmeniz için dikkat çekiyor.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Network Okulu 90 Gün Mail Eğitim Kampına Hemen Kayıt Olabilirsiniz >>


Aslan Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Eylül ayının başlarında ilişkilerinizle ön planda olacaksınız. Arkadaşlık ilişkileriniz, iş ilişkileriniz veya özel ilişkileriniz gündeminizde. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Güneşin Satürn ve Plüton ile üçgen açı yapması ikili ilişkilerinizi artıracak. Evlenme kararı alabilirsiniz. Mars retrosu dönemi başlayacağı için 9 eylül 15 Kasım arasında nikah kararı almayın.

Sağlık: Venüs sizin burcunuzda. Estetik operasyonu yaptırmak isteyebilirsiniz. Mars retrosu ev kazalarına, sakatlanmalara sebep olabilir. Ameliyatlar içinse doğru bir dönem değil.

Para: İkinci evinizdeki Güneş para ile ilgili güzel haberler getirecek. Para ödülü, maaş artışı gelebilir. Büyük bir yatırım planınız varsa 17 Eylül tarihi ve civarını iyi değerlendirin. Eşinizin maddi durumu dolunay zamanı gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: İletişim yönünüz kuvvetlenecek. Venüs 6 Eylül’de Aslan burcuna geçiyor. Hayattan keyif alma konusunda sizi destekleyecek. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz.

Kariyer: 11-21 Eylül tarihleri arasında kariyer alanınızda doğru kararlar almanızda size çok güzel destekler geliyor.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.


Başak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneşin burcunuzda ilerlemesi sizi ön plana çıkarıyor. 2 Eylül’de yedinci evinizde Dolunay meydana geliyor. İlişki evinizi aydınlatıyor. İlişkilerinizde söz, nişan, evlilik gibi kararlar alabilirsiniz. İş birlikleri ve ortaklıklar, yakın arkadaşlıklar bu dolunayda daha görünür hale gelebilir. 12-13 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çok duygusal davranışlarınız olabilir. Çok etki altında kalabilirsiniz, dikkat etmenizde fayda var.

Sağlık: Diyete başlama, biraz da iyileşme, güzellik yönünde arayışlarınız olabilir.

Para: Merkür ticari anlamda, parasal anlamda size olumlu tesirler getiriyor. 8-9 Eylül tarihlerini maddi anlamda iyi değerlendirin. 9 Eylül-15 Kasım tarihleri arasında Mars Koç burcunda retro yapıyor. Para alanlarında daha temkinli olmakta fayda var. Borç alırken, yatırım yaparken temkinli olmanız gerekir. Yeni girişimler yerine mevcut durumunuzu gözden geçirmeniz daha iyi olacaktır.

Kişisel Gelişim: Gezegeniniz Merkür sizin burcunuzda ilerliyor. Biraz daha iş birlikçi, anlayışlı, paylaşımcı olmanız mümkün. Karakter ve kimlik özelliklerinizle, fikirlerinizle, görüşlerinizle dikkat çekiyorsunuz. Bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz.

Kariyer: Hayatınızda uzun vadeli yapılandırmalar yapmak için Eylül ayı fırsatlar sunacak. Daha sağlam temelli adımlar atacaksınız. Daha yapıcı, daha şanslı, verimli bir dolunay sizleri bekliyor. Güneş Satürn ve Plüton ile üçgen açı yapacak. Hedeflerinizi, kararlarınızı en çok da kariyerinizi yapılandıracaktır.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Network Marketingde Sizi Geride Bırakan 10 Şey >>


Terazi Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bazı sosyal ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Dışarıda olma isteği artabilir. Mars, ilişkiler alanında retroya başlayacak. Her türlü ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, gerilmeler, gereksiz tartışmalar, bazı geçmiş konuların açılması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Kendinizi kontrol etme ihtiyacınız var. Merkür sizin burcunuzda iken bu durumları kolay atlatabilirsiniz. Konuları kırmadan, dökmeden yeniden masaya yatırabilirsiniz. Yapıcı olabilirsiniz. Merkür’ün sizin burcunuzda ilerlediği dönemleri iyi değerlendirirseniz Mars retrosundan daha az etkilenirsiniz.

Sağlık: Mars retrosunda özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Venüs Aslan burcunda. Dış görünüşünüzle, estetikle ilgilenebilirsiniz.

Para: Yönetici gezegeniniz Venüs Aslan burcuna geçecek. Kazançlarınızda artış yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz para varsa, satışını beklediğiniz mülk varsa bunları gerçekleştirmeniz mümkün görünüyor.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişime ilgi duyabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz.

Kariyer: Eylül’ün ilk haftası kariyer konularında biraz bunalmış, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bir süre belirsiz bir yoğunluk söz konusu olabilir. Mesailer artabilir. Çalışma saatlerinde, yaptığınız işlerde belirsizlikler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.


Akrep Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Günlük koşuşturmalarınız, artabilir. Bazı aksaklıklar, aksilikler yaşayabilirsiniz. Çok aceleci davranmayın. Ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Dolunay her türlü ilişkilerinizde daha net, daha emin olmanızı sağlayacak. Çalışma ortamında karşılaşacağınız birine aşık olabilirsiniz.

Sağlık: Ateşlenme, üşütme, enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Biraz rahatlamak için melisa ve papatya çayı tüketebilirsiniz.

Para: Parasal konularda iyileşmeler başlayacak. Maddi olarak daha iyi iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişiminize önem veriyorsunuz. Özellikle kitap okumayı ihmal etmiyorsunuz. Kendinizi biraz geri plana çekmek, dinlenmek, sessiz kalmak isteyebilirsiniz. Zihninizde, düşüncelerinizde dönüşüm yaratmak için enerjinizi tazelemelisiniz.

Kariyer: Venüs kariyerinizde olacak. Kariyer hayatınızda görünür olduğunuz, parladığınız, takdir edildiğiniz, pozisyon değişikliği yaşayacağınız bir dönem olacak. İş yoğunluğunu artıracak. Yalnız yoğunluktan dolayı hata yapabilir, yaptığınız raporu veya işi tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. İş arıyorsanız Venüs Aslan burcunda iken iyi değerlendirin. Birtakım başvurularda bulunabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Çocuğunuzun Kötü Notlarını Nasıl Düzeltebilirsiniz? >>


Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerde uyum, sosyalleşme gibi temalar ön planda olacak. İkili ilişkilerde motivasyonunuz artacak. Kötü giden ilişkiniz varsa toparlanma çabasına girebilirsiniz. Ailenizle birlikte taşınmayı, yer değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizle zaman zaman maddi açıdan sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlar sayesinde yeni iş seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı daha temkinli olmanızda fayda var. Mars retrosu fiziksel sağlığınızı etkilediği gibi ruhsal sağlığınızı da etkileyecek. Zihniniz yoğun olacak. Meditasyon yaparak, papatya çayı içerek biraz daha rahatlayabilirsiniz.

Para: Kazançlarınızda artışlar yaşanabilir. Maddi anlamda sıkışık olanlar varsa, Eylül ayında toparlanmaya başlayacak. Retro döneminde para kazanmakla ilgili düşünceleriniz değişebilir.

Kişisel Gelişim: Eğitime ağırlık verecek, akademik hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Hayatınıza yenilikler getirebilirsiniz.

Kariyer: Kariyer konularında keyifli bir dönem sizleri bekliyor. Yarım kalan projeleriniz varsa tamamlayabileceksiniz. Özellikle satış pazarlama, telekomünikasyon, iletişim gerektiren alanlarda çalışıyorsanız gökyüzü size şans getirecek.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.


Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sizi negatif etkileyen, enerjinizi sömüren arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Size destek olan hedeflerinize ulaşmanız için size yardım eden insanları kırmamaya özen gösterin. Evinizin içini yenileyebilirsiniz. Bu size iyi gelecektir. Ailenizle zaman zaman uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Kararlarınızda net olmamanız aile bireylerini kızdırıyor olabilir.

Sağlık: Bu zamanlarda fazla abur cubur tüketiyorsanız azaltmanız ve spor yapmanız yararınıza olacaktır.

Para: Mülkünüzle ilgili sorunları çözme fırsatları bulacaksınız. Bu ay fazla harcama yapabilirsiniz. Bundan kaçınmalısınız. Venüs Aslan burcunda olacak. Gelir giderleriniz, ödemeleriniz, nafaka, tazminat, alacak için güzel destekler verecek.

Kişisel Gelişim: Bir kararınız, planınız var. Planlarınızı harekete geçiriyorsunuz. Hayata bakış açınızı, inancınızı, hayat felsefenizi iyi bekleyeceksiniz.

Kariyer: Yarım kalmış projeniz varsa tekrar başına oturabilirsiniz. Kariyer hayatınızda karşılaştığınız engellere üzülmek yerine, sizden daha kıdemli insanlardan fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde okumadan hiçbir sözleşmeyi imzalamayın. Uzak yerlerden iş bağlantılarınız olabilir. İşinizin tanıtımını yapmak istiyorsanız güzel bir ay. İş hayatınızda parlayacak, dikkat çekeceksiniz. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Kişisel Gelişim İçin Film Önerileri >>


Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa yeniden heyecan duyma, yeniden bir araya gelme, ilişkiyi toparlama açısından keyifli bir aydasınız. Her türlü ikili ilişkilerinize daha fazla önem veriyorsunuz. Geçmişte yaptığınız hataları telafi etme çabasına girebilirsiniz. Anne babanızın sorumluluklarını daha fazla almak istemeyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Kronik bir rahatsızlığınız varsa ihmal etmeyin. Sağdan soldan duyduğunuz tedavi yöntemlerini uygulamayın.

Para: Parasal açıdan biraz harcamada abartıya kaçabilirsiniz. Beklemediğiniz yerden para gelebilir. Bu yüzden nasıl olsa para geliyor diye fazla harcamalarda bulunmayın. Yatırım yapma kararı alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Eylül ayında enerjiniz yüksek ve kendinize güveniniz tam olacak. Ne istiyorsanız onu yapıyorsunuz. Bu ay oldukça atak ve girişkensiniz.

Kariyer: Kariyer evinizde retro olacağı için birtakım karışıklıklar meydana gelebilir. Yaptığınız bir raporu yeniden yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir anda yoğunluğunuz artabilir. Çalıştığınız zamanın belirsizliği gibi durumlar sizi yoracak. Kariyerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunma isteğiniz varsa retro döneminde hazırlanmaya başlayın, retro bitiminden sonra harekete geçin.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Ağustos Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizin size ihtiyacı olabilir. Onlara destek olma zamanı. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı çevrelere girebilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlarla görüşme sonucunda kendinize yeni bir yol haritası çizme fırsatları bulabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onlardan güzel haberler gelebilir. Yakın arkadaşınız bir sorunu için sizi arayabilir, sizden yardım isteyebilir.

Sağlık: Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Kilo almak veya vermek için diyetisyene başvurabilirsiniz.

Para: Mars retrosu para evinizde gerçekleşiyor. Maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Harcama değil; biriktirme, oturup plan program yapma zamanı. Ödemelerinizde yapılandırmalara gidebilirsiniz. Unuttuğunuz bir borç karşınıza çıkabilir. Borçlarınızı kapatmak için harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ufak bir engelle karşılaşınca hemen pes etmemelisiniz. Daha azimli, daha hırslı olmalısınız. Fazla duygusallık, doğru karar almanıza engel oluyor. Kendi içinizdeki dengeyi bulmak istiyorsanız meditasyon, yoga yapabilirsiniz.

Kariyer: Yeni iş başvurularında bulunduysanız olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz konuma gelebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Ekibinizle güzel işlere, başarılara imza atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay gezegenlerin kare açısı ve mars retrosunu göz önünde bulundurursak, tüm burçlara spotum; öfkeli tavırlardan, negatif düşüncelerden uzak durun. Olayları kafanızda büyütmeyin.

Ekim Ayında Sizleri Neler Bekliyor? Hemen Öğrenin! >>