Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Burç Yorumları - 10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor.

Girişimciler için kasım ayı burç yorumları nelerdir? Kasım Ayı nasıl geçecek? Merkür ve Mars retrosu Kasım ayında sona erecek. Sağlık, ilişkiler, para, kariyer ve kişisel gelişim alanlarında sizleri neler bekliyor? İşte hepsinin cevabı bu ay ki burç yorumları yazımızda.

Contents

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

2020’nin en kötü ayı olan Ekim ayını geride bıraktık. Kasım ayı Ekim ayına göre daha iyi. Çünkü Merkür ve Mars retrosu Kasım ayında sona eriyor. 3 Kasım’da Merkür geri hareketini bitiriyor. 14 Kasım’da ise Mars geri hareketini bitiriyor. Bu gezegenler hangi alanınızda retro yaptıysa o alanınızı iyileştirmeye düzene sokmaya başlayacak. 31 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay meydana geldi. Bu dolunayın etkileri Kasım ayının ilk yarısına kadar sürebilir.

  • 15 Kasım’da Akrep burcunda Yeniay doğuyor. Boğa, Başak, Oğlak, Akrep, Balık, Yengeç burçlarının 23 derece yakınlarında gezegenleriniz varsa, maddi manevi şanslı etkiler bekleyebilirsiniz. Sabit burçlarda Akrep, Boğa, Kova ve Aslan burçlarında yerleşimi olanlar, hayatlarında bazı temaları çıkarmak isteyebilir. Bazı değişim ve dönüşümler ile ilgili baskı hissedebilirler.

Bu ay aynı zamanda karşıtlıklar ayı. Güneş Uranüs, Merkür Uranüs, Venüs Mars, Venüs Uranüs karşıtlığı yaşanacak. Merkür iletişimi, Uranüs anilikler, beklenmedik gelişmeleri anlatır. İletişimde beklenmedik durumlar, aksaklıklar olabilir. Karşıt açıların olumsuz bir durum olduğundan daha önce bahsetmiştik. Venüs, ilişki gezegeni olduğu için her türlü ikili ilişkileriniz sıkıntıya girebilir. İlişkilerinizde problemler yaşanabilir. Aynı zamanda Venüs Mars karşıtlığı yaşandığı dönemde kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Jüpiter Pluto kavuşumu olumlu bir gelişmedir. Hangi evinize denk geliyorsa, o alanlarda olumlu, güzel sürprizler olabilir.


Koç  Burcu Kasım Ayı Yorumu

Merkür retrosu 3 Kasım'da sona eriyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu 3 Kasım’da sona eriyor. 3 Kasım’dan itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum özellikle ilişkilerinizi etkileyecek. Partnerinizle, eşinizle, iş ortağınızla olan iletişimsel problemleri çözme imkanı bulabileceksiniz. 21 Kasım’a kadar Venüs Terazi burcunda olacak. Aynı zamanda Mars ile karşıt açı yapacak. İlişkilerinizi toparlayabilir, problemlere çözümler getirebilirsiniz. Bu denge arayışı 8-15 Kasım arası Mars ile karşıtlığı olduğu için bozulabilir. Aşk, evlilik, ticari ortaklıklarda anlaşmazlıklar, gerilmeler olabilir. Bu tarihler arasında dikkatli olmakta fayda var. 2020’nin son Ay tutulması İkizler burcunda sizin üçüncü evinizde meydana geliyor. Tamamlanmalar, karar vermeler, bazı farkındalıklar aşamasındasınız. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir.

Sağlık: 17 Kasımda sekizinci evinizde Yeniay doğuyor. Ruhsal anlamda çözüm bekleyen bazı krizleri çözmenizde bu Yeniayın şifalandırıcı bir özelliği var.

Para: 31 Ekim’de meydana gelen Boğa Dolunayı maddi konularınızı etkiliyor. 11 Kasım’dan itibaren Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Her türlü finansal paylaşımlar, para konuları, hisseli paralar ile ilgili çözülmemiş sorunları artık çözüme kavuşturabilirsiniz. 17 Kasım’da sekizinci evinizde Yeniay doğuyor. Özellikle parasal konularda aradığınız çözümleri bu Yeniayda rahat bulabilirsiniz. Bu Yeniay önemli bir borcun ödenmesi, ihtiyaç duyduğunuz bir kredinin bulunması, maddi bir destek, bir vergi borcunun yapılandırılması, miras, nafaka konuları adına güçlü destekler verebilir.

Kişisel Gelişim: Gezegeniniz Mars 14 Kasım’da retrosunu tamamlıyor. 14 Kasım’dan itibaren enerjinizi, gücünüzü toparlamaya başlıyorsunuz. Günlük hayatınızdaki planlarınızı, hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi 14 Kasım’dan itibaren yapabilirsiniz. Cesaretiniz artabilir, girişimlerinizin de hızlı sonuçlanması mümkün olabilir.

Kariyer: 30 Kasım’da İkizler burcunda sizin üçüncü evinizde Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay aynı zamanda ay tutulmasıyla gerçekleşiyor. Önemli bir girişiminiz olabilir veya ticari bir faaliyetiniz varsa bunu ilerletme isteği, bir imza, bir iş teklifi olabilir. Onuncu evinizde, kariyer hayatınızda Satürn’ün de desteği ile önemli  dönüşümler var. Kariyer hayatınızda netleşmeyen konular netleşebilir.

Bu ayki spotunuz: Cesaret, bütün zorluklar ile her durumda savaşmaktır, hatta olmayanı oldurmaya çalışmaktır. – G.Clemanceau

Ödev Stresini Azaltmak İçin Yapılacaklar Listesi >>


Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

22 Kasım’dan itibaren Güneş Yay burcuna geçiyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Kasım’da Merkür retrosu sona eriyor, ileri hareketine başlıyor. Özel hayatınızda bazı iletişim sorunlarınızı ele alıp çözüm imkanı bulabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İlişkiler adına muhteşem bir Yeniay. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. 15-18 Kasım arası Merkür yedinci evinizde ilerlerken Uranüs ile karşıtlık yapıyor. Çocuklarınızla ilgili gündemler ön planda olabilir.

Sağlık: Venüs altıncı evden geçerken kilo aldırır. Kilo almamaya, sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya özen gösterin.

Para: 22 Kasım’dan itibaren Güneş Yay burcuna geçiyor. Odağınız finansal kollarınızda olacak. Mali tablonuz, kredileriniz, banka ödemeleriniz, nafaka, miras, tazminat, sigorta gibi konular ön plana çıkıyor. 15-18 Kasım arası yatırım açısından riskli bir dönem. Bu tarihler arasında yatırım yapmamanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Aya burcunuzda meydana gelen güçlü bir dolunay ile başlıyorsunuz. Bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Değişimler yaşıyorsunuz. Hayatınızı daha özgür, daha bireysel yaşamak istiyorsunuz. Kendinize zaman ayırın, iyice dinlenin. Enerjiniz yerine gelecektir ve böylece hayalleriniz ile ilgili önemli kararlar verebilir, kendinize yol haritası çizebilirsiniz.

Kariyer: Ertelediğiniz anlaşmaları, sözleşmeleri 3 Kasım’dan itibaren daha rahat işleme geçirebilirsiniz. Çünkü Merkür retrosu sona eriyor, ileri hareketine başlıyor. Özellikle 3-11 Kasım arasında bu konuda Merkür’ün size yardımı olabilir. 15 Kasım’da Yeniay ile birlikte yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıklar, işbirlikleri için güçlü bir Yeniay olacak. 21 Kasım’a kadar yönetici gezegeniniz Venüs Terazi burcunda altıncı evinizde olacak. Aynı zamanda Venüs Mars karşıtlığı yaşanacak. İş ortamınızla ilgili vurgu var. Venüs iş hayatınızla ilgili sizi rahatlatmaya çalışıyor. 8-15 Kasım arası iş hayatınız gerileyebilir. İş hayatınızda bazı sıkıntılar, beklenmedik durumlar yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz: Eğer hayatı seviyorsan, zamanı öldürme. Çünkü hayatın zamana bağlıdır. – Franklin


İkizler Burcu Kasım Ayı Yorumu

Hoşlandığınız biri varsa ama bundan ötesine geçmediyseniz biraz daha öteye geçmeye başlayacağınız gelişmeler olabilir.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hoşlandığınız biri varsa ama bundan ötesine geçmediyseniz biraz daha öteye geçmeye başlayacağınız gelişmeler olabilir. Ay başında çevrenizle olan ilişkilerde iddialaşmalar, zıtlaşmalar, problemler olabilir. Beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Belki ummadığınız insanlardan ummadığınız cevaplar da alabilirsiniz. 21 Kasım’a kadar Venüs Terazi burcunda beşinci evinizde olacak. Ebeveyn ikizler çocuklarınızla ilgili gündemlerle ilgilenebilir. Venüs Mars ile karşıt açı yapacağı için sosyal çevre ile ilişkilerinizde, çocuklarınızla ilişkilerinizde gerilimler olabilir. Ayın 21’inden itibaren Güneş Yay burcuna yedinci evinize geçiyor. Her türlü ikili ilişkileriniz ile ön plana çıkıyorsunuz. Bazılarınızın evlilik planları olabilir. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilir. 30 Kasım’da burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir ay tutulması. Özellikle duygusal bitişleri anlatır. Bir ilişkiyi bitirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dolunayı artı-eksi üç ay içerisinde etkisini yaşıyor olabilirsiniz.

Sağlık: Bir çoğunuz diyete başlamak, daha sağlıklı beslenmek gibi programlara dahil olabilirsiniz. Kendi kendinize sağlığınız ile ilgili konulara, fiziki koşullara önem vermeye başlıyorsunuz.

Para: Kazançlarınız ile ilgili konularınız varsa yeniden toparlanmaya başlayabilirsiniz. 15-18 Kasım’da Merkür Uranüs ile karşıt açı yapacak. Gayrimenkulleriniz ile ilgili bir gündem olabilir ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazılarınızın yatırım gibi gündemleri olabilir. Venüs Mars karşıtlığı yaşanacağı için 8-15 Kasım arası finansal konularla ilgili bazı aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayata geçirmek istediğiniz birtakım planlarınız varsa ayın ikinci yarısı sizin için destekleyici bir dönem. Yaratıcı yönlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: 31 Ekim’deki Dolunay ile beraber iş hayatınızla ilgili beklenmedik haberler gelebilir. İş kaybı, iş anlamında gerginlikler olabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi 3 Kasım’da sona eriyor. Mars retrosu da 15 Kasım’da bitiyor. Özellikle plan, proje, idealleriniz ile ilgili konular varsa toparlanmaya başlıyorsunuz. Bir süredir görev değişikliği beklentiniz varsa bu konularla ilgili de olumlu dönüşler almaya başlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı yoğun bir çalışma rutini söz konusu olabilir ama bu yoğunluk size keyif getirebilir.

Bu ayki spotunuz: Hayatımızın en iyi günlerinden bazılarının henüz gerçekleşmemiş olduğunu düşünmek ne kadar da harikadır. – Anne Frank

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir? >>


Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu

31 Ekim’deki Boğa Dolunayı ayın ilk haftasına kadar etkisini sürdürecek.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 31 Ekim’deki Boğa Dolunayı ayın ilk haftasına kadar etkisini sürdürecek. Sosyal çevre, arkadaşlarla ilişkilerde yenilikler, değişimler getirebilir. Merkür 3 Kasımda geri hareketini bitirecek. 11 Kasım’a kadar Terazi burcundaki ileri hareketi kafa karışıklıklarını giderecek, biraz daha netleştirecek. Aile içi ilişkilerde, aile ile ilgili konularda daha rahat ilerleyebilirsiniz. Venüs’ünde Terazi burcunda ilerlemesi ev, yuva, aile konularında hoş etkiler, fırsatlar getiriyor. Ailedeki sorunları çözmek adına güzel bir dönem. 15-18 Kasım arası ticari ilişkilerinizde problemler olabilir.

Sağlık: Bir sağlık probleminiz ön plana çıkabilir. Bu fiziksel sağlığınız olabileceği gibi ruhsal sağlığınız da olabilir.

Para: Ayın ilk haftası maddi konularda beklenmedik, ani durumlarla karşılaşabilirsiniz. Borsada yatırım yapmış yengeç burçları özellikle ayın ilk günlerine dikkat etmeliler.

Kişisel Gelişim: 14 Kasım’da Mars’ın geri hareketi sona erecek. Yaptığınız mücadeleler hızlı sonuç verebilir, belirsizlikler ortadan kalkabilir, enerjinizi net bir şekilde hayatınıza geçirebilir, hedeflerinize daha cesurca odaklanabilirsiniz. Sabırsızlıklara ve öfke kontrollerinize dikkat etmenizde fayda var. 30 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay ile birlikte Ay tutulması da yaşanacak. Bilinçaltınızda bazı dönüşümler olabilir. Kendinizde olan bir şeyi keşfetmek veya var olan bir fikrinizin olgunlaşması anlamına da gelir.

Kariyer: Ayın ilk haftası kariyer hayatınız ön plana çıkıyor. Bazı konular netleşecek kariyer hayatınızda. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, harekete geçebilirsiniz. 22 Kasım’dan sonra çok yoğun bir dönem başlıyor. Yeni projeler, yeni gündemler var. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir.

Bu ayki spotunuz: En kısa cevap, onu yapmaktır. – George Herbert


Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

3-11 Kasım arasında üçüncü evinizdeki Merkür’ün ileri hareketi her türlü bilgi paylaşımı, iletişim, seyahatler alanında verim alabileceği dönemi gösteriyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3-11 Kasım arasında üçüncü evinizdeki Merkür’ün ileri hareketi her türlü bilgi paylaşımı, iletişim, seyahatler alanında verim alabileceği dönemi gösteriyor. Yakınınızdaki kişiler ile daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Aile içi sorunlar varsa, bu sorunlar aşılabilir. 15-18 Kasım arası Merkür Uranüs karşıtlığı var. İletişimsel problemler, patavatsızlıklar olabilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bu ay  ailenizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz.

Para: Bu ay kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz. 22 Kasım’dan itibaren yatırım planlarınız ön plana çıkabilir. Bir proje sayesinde kazançlarınızda artışlar olabilir. Bu da size iyi gelecektir.

Kişisel Gelişim: 14 Kasım’dan itibaren Mars ileri hareketine başlıyor. Enerjiniz, coşkunuz artıyor. Daha girişken, daha cesur olabilirsiniz. Eğitim konularında daha hızlı hareket edebilirsiniz.

Kariyer: 31 Ekim’de Uranüs etkili bir Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatınızda, kariyer hayatınızda hızlı değişimlerin, dönüşümlerin olması mümkün. Jüpiter Plüton kavuşumu, çalışma şartlarınız ile ilgili alanlarda ( yeni bir fikir, yeni bir iş teşebbüsü olabilir ) güçlü tesirleri gündeme getirebilir.

Bu ayki spotunuz: İyimserlik başarıya giden yoldaki inançtır. Hiçbir şey umut ve güven olmadan olmaz. – Helen Keller

Eğitim Konusunda Çocuğunuzu Nasıl Motive Edersiniz? >>


Başak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Bu anlamda 9-15-16-19 Kasım tarihlerine dikkat etmekte fayda var.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Kasım’dan itibaren ev, aile, yuva alanlarına kendinizi vereceğiniz bir dönem başlıyor. 12 Kasım’da Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanıyor. Çocuklarınızla ilgili çabaların sizi mutlu edecek geri dönüşleri olabilir. Çevrenizde kendinizi gösterdiğiniz ve bu sayede güzel fırsatlar yakaladığınız bir dönem olabilir. 15 Kasım’da Yeniayla birlikte yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz.

Sağlık: Bağışıklık sisteminiz zayıf olabilir. Kasımın ilk haftası sağlığınız açısından daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Para: 3 Kasım itibariyle Merkür geri hareketini bitirip ileri hareketine başlıyor. Para alanlarınızda gerileyen Merkür artık bu alanlarda sıkıntılarınızı giderecek. Parasal kazançlarınız artacak ama bu dönem harcamalarınız da artacak. Bu dengeyi sağlamak kolay olmayacak. Bu anlamda 9-15-16-19 Kasım tarihlerine dikkat etmekte fayda var.

Kişisel Gelişim: Gelecek planlarınızı hızlandırdınız ve Kasım ayında da bu alanlarda giriş yaptınız. Ayın ilk haftası Boğa Dolunay’ının etkileri söz konusu. Heyecanlı olacağınız, özgüveninizin artacağı, enerjinizin yüksek olacağı bir dönem. Eğitim hayatınızla ilgili önemli açılımlar olabilir.

Kariyer: İletişimsel işleriniz hızlanıyor. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, bilgisayar, eğitmenlik, öğretmenlik gibi işleriniz varsa bu alanlarda bu ay içerisinde hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Önemli kararlar almak istiyorsanız 15 Kasım Yeniay ile beraber bu kararlarınızı hareketlendirebilirsiniz, uygulayabilirsiniz. 30 Kasım’daki Ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızı hızlandıracak. Hızlı duygusal gelişmelere açık olacağınız bir dönem. Kariyer hayatınızda birtakım girişimler, önemli olaylar karşınıza gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Şans, iyi bir plandan arta kalandır. – Larry King


Terazi Burcu Kasım Ayı Yorumu

Ortak parasal konuları, ödemeler, borçlar, maddi tablonuz ayın başlarında Boğa Dolunayı ile netleşecek.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Kasım’da Mars retrosu sona eriyor. İleri hareketine başlıyor. İkili ilişkileriniz artık düzene giriyor. İlişkilerinizde gücünüzü çok daha net ortaya koyacaksınız. 1-6 Kasım tarihlerinde aile üyeleriyle problemler yaşayabilirsiniz. Onlardan istediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Ebeveynseniz çocuklarınızla iletişiminizde zorluk çekiyorsanız, 12-13-14 Kasım tarihlerinde bu zorluklardan arınacaksınız. Merkür Uranüs karşıtlığı ve Venüs Mars karşıtlığı yaşanacağı dönemde her türlü iletişimde problemler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: İştahınız epey artabilir. Kilo almamaya özen gösterin.

Para: Ortak parasal konuları, ödemeler, borçlar, maddi tablonuz ayın başlarında Boğa Dolunayı ile netleşecek. 15 Kasım’da Yeniayla birlikte maddi anlamda yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Öğrenmekten mutlu olacağınız bir dönem başlıyor sizler için. Merkür 11 Kasıma kadar sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Bu süreçte kişisel gelişiminize ağırlık verebilirsiniz.

Kariyer: Bazılarınızın kariyer planları var. Anlaşmalar yapmaya, imzalar atmaya çalışabilirsiniz. 15-18 Kasım arası iş süreci ile ilgili aksaklıklar ortaya çıkabilir. Ayrıca bu tarihlerde ticari faaliyetleri olanlar dikkat etsin. Burada da aksaklıklar meydana gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Damla kendini tamamlayınca damlar. – Özdemir Asaf

Başarı İçin Doğru Kıyafet Seçimi >>


Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu

Aya Boğa Dolunayı ile başlıyoruz.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aya Boğa Dolunayı ile başlıyoruz. İlişki dinamiklerinizde beklenmedik sürprizler, bazı heyecanlar gündeme gelebilir. İlişkiler çok daha belirleyici olabilir. 11 Kasımdan sonra Merkür sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Her türlü ikili ilişkilerinizde iletişim konularında sizi destekleyecek. 15 Kasım’da sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Kendinizi dış dünyaya yansıtma şeklinizle, popülerliğinizle, tanınırlığınızla ilgili bir yenilik yapmak istiyorsunuz.

Sağlık: Kendinizi dinç hissedeceksiniz. Diyet ve spor yaparsanız bu dönemde başarılı sonuçlar elde edersiniz.

Para: Sekizinci evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Sizin kazanmadığınız ama hakkınız olan (miras yoluyla babanızın veya annenizin kazandığı paradır, size yardım ediyordur.) Paralarla ilgili finaller var. Artık bu paraları alamayabilirsiniz. Burs, nafaka, tazminat gibi başvurularınız varsa bunlarla ilgili haberler gelebilir.

Kişisel Gelişim: Zihinsel enerjiniz son derece güçlü, özgüveniniz yüksek. Hedefleriniz, hayalleriniz için harekete geçme, mücadele etme gücünü kendinizde bulabileceksiniz.
Kariyer: Ticari faaliyetlerinizde etkileşmeleri, girişimleri, yazışmaları Merkür’ün burcunuza geçmesiyle daha rahat hayatınıza geçirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda acele karar vermeyin. Programlı hareket edin.

Bu ayki spotunuz: Eğer zihnimi değiştirirsem, etrafımdaki dünyayı ve sorunlarımı algılayışımı da değiştiririm. Steve Chandler


Yay Burcu Kasım Ayı Yorumu

Sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım problemleriniz vardı Merkür retrosu döneminde.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım problemleriniz vardı Merkür retrosu döneminde. 3 Kasım’da Merkür retrosu sona eriyor. Artık problemleriniz çözülmeye başlıyor. 21 Kasımdan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Biraz arkadaşlık ilişkilerinizden yorulmuş olabilirsiniz. Elinizi, ayağınızı çekip kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Ay sonunda özel hayatınıza önem vereceğiniz bir Ay tutulması yaşayacaksınız. Bu dönem hayatınızda biri varsa onunla yol almaya karar verebilirsiniz. Hayatınızdaki kişiyle mutlu değilseniz ilişkinizi tekrar gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili hareket var. Onlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Sağlık: Kasım başlarında Boğa Dolunay’ının etkisiyle sağlığınız olumsuz etkilenebilir. 21 Kasımdan itibaren sağlığınızda iyileşmeler görülebilir.

Para: 12 Kasım’da Jüpiter  Plüton kavuşumu yaşanıyor. Parasal konulara takıntılı olabilirsiniz. Bu alanda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bu alanda şanslara sahip olabilirsiniz. Arzularınız bu alanda çalışıyor. Ama bütün bunları elde ederken ahlak değerinden uzaklaşmamaya özen gösterin. Hırslarınızın gözünüzü boyamasına izin vermeyin.

Kişisel Gelişim: Kasım’da Akrep burcunda Yeniay doğuyor. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Spirituel alanlara merak salabilirsiniz.

Kariyer: Merkür’ün düzelmesiyle yarım kalan projelerinizi düzenleyebilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ya da mevcut işinizde terfi alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: İç hayatımızı keşfe çalışmak, çok konuşmaktan daha iyidir. Lao Tzu

Bugün Başlamanız Gereken Finansal Alışkanlıklar >>


Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Maddi anlamda fırsatlarla dolu bir ay.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars sizin ev, aile, yuva alanlarınızda geriliyordu. Bir takım sıkıntılar da getirmişti. 14 Kasım’da Mars’ın geri hareketi sona eriyor. Evinizde ailenizde, yuvanızda daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalacak. 26 Kasım’da Venüs Uranüs karşıtlığı yaşanacak. İş ilişkilerinde, sosyal çevre ilişkilerinizde bazı tatsızlıklar olabilir.

Sağlık: Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Ay sonunda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı alerjilerinizin ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Para: Maddi anlamda fırsatlarla dolu bir ay. Maddi anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ek işler yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz. Bu ek geliri elde edince harcamalarınız da artabilir.

Kişisel Gelişim: Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanacak. Hayatınızla ilgili konularda, girişimlerde çok hırslanabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerinizi, negatifliklerinizi de artırabilir bu kavuşum. 21 Kasım’dan itibaren bu dönemi plan yapma dönemi olarak değerlendirebilirsiniz.

Kariyer: Merkür’ün geri hareketi kariyer ve iş konularında bir takım sıkıntılar getirmişti. Merkür’ün düzelmesi ile bu alanlarda düzenlemeler getirecek. Kariyer ve iş konularında gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. 30 Kasım’da Ay tutulması gerçekleşiyor. İş hayatınızın ritmi bu dönemde çok artacak. Genel olarak kariyerinizin gündem olacağı bir ay yaşayacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Yapacağın ilk şeyi kafanda net olarak görmelisin. Alex Moorison

Girişimciler İçin 2020 Yılı Ekim Ayı Burç Yorumları >>


Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Kasım’da Mars geri hareketini bitiriyor. Mars iletişim, ilişki alanınızda geriliyordu. Yakın çevre ile ilişkilerinizde birtakım problemler yaşıyordunuz. 14 Kasım’dan itibaren rahatlamaya başlayacaksınız. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Gayet sosyal bir ay olacak sizler için.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Hem kendinizin hem ailenizin sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Para: Ev alma, satma durumlarınız olabilir. Ortaklı paralarınız gündeminizde. Ortaklarınızla veya eşinizle beraber oturup para hesabınızı iyi yapın.

Kişisel Gelişim: Kendini geliştirmek isteyen Kovalar, 12 Kasım Jüpiter Pluto kavuşumunu iyi değerlendirmenizde fayda var. Venüs dokuzuncu evinizde olacak. Olaylara bakış açınız değişecek. Daha büyük perspektiften bakıyor olacaksınız.

Kariyer: 15 Kasım’da kariyer evinizde Yeniay gerçekleşiyor. Önemli bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz için harekete geçmekten korkmayacaksınız. İş anlaşmaları, iş fırsatları olabilir.

Bu ayki spotunuz: Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner


Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 12 Kasım’da Jüpiter ve Plüton kavuşumu çevrenizi etkin bir şekilde kullanma isteğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınız sayesinde hızlı bir şekilde ilerlemiş olabilirsiniz. Bu alanlarda bazı zorlanmalar, sıkışmalar da karşınıza gelebilir. Bu dönem arkadaşlarınızın hayatında bazı değişim ve dönüşümlere şahit olabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlardan veya insanlardan uzak durmanız da fayda var.

Para: Mars para evinizde geriliyordu. 14 Kasım’dan itibaren parasal alanlarınızda daha istikrarlı, daha enerjik, daha kendini bilen adımlar atacağınız bir sürece giriyorsunuz. Kendi gücünüzü ortaya koyabileceksiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ay eğitimsel konuların hızlandığını göreceksiniz. Kendinizi geliştirmek ve eğitmek istediğiniz alanlara kendinizi adayacaksınız.

Kariyer: Medya ayağında bir işiniz varsa, yayıncılık alanında bir işiniz varsa bu alanlarda gelişmeler olabilir ya da ticari faaliyetlerinizin hızlandığını görebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hepimiz evrenden bir ısırık almak için buradayız. Öyle değilse ne için buradayız ki?

Girişimciler İçin Aralık Ayı Burç Yorumları >>


Girişimciler için başarı burçlarının kasım ayı yorumlarını okudunuz. Sizce bu ay sizin için nasıl geçecek? Gelecek ay daha başarılı olmak için şimdi neler yapacaksınız? Düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.