Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Burç Yorumları - 10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor.

Girişimciler için temmuz ayı burç yorumlarında neler var? Temmuz ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, temmuz ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Contents

Girişimciler İçin Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları hakkında bilgi vermeden önce genel olarak bu ay biz girişimcileri neler bekliyor? İlişkilerimiz, finansal durumumuz, sağlığımız ve daha birçok konuda işte beklenenler. Temmuz ayındaki gündemler:

  • Oğlak Dolunayı
  • Ay tutulması
  • 22 Temmuz’a kadar Güneş Yengeç burcunda
  • Merkür Yengeç burcunda ve Retro
  • 22 Temmuz’dan sonra Güneş Aslan burcunda
  • Mars Koç burcunda
  • Venüs İkizler burcunda
  • Satürn Oğlak burcunda

5 Temmuz’da Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları Dolunay ile birlikte gerçekleşir. Ay tutulmaları; kararları, finalleri, tamamlanmaları ya da bir şeyden vazgeçme zamanlarını ifade eder. Bir şeyleri eleye eleye giderek yerine daha iyisini, daha hayırlısını koymak demektir.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Haziran ayında Merkür retrosu başlamıştı ve bu retro 12 Temmuz’a kadar devam edecek. Bir önceki yazımızda bahsetmiş olsak da, Merkür gerilemesinin ne anlama geldiğini kısaca hatırlayalım. Aileniz, eviniz, yaşam alanlarınız, mekanlarınız, ev eşyalarınız, taşıtlarınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapmayı düşünüyorsanız bunlarla ilgili ertelemeler, sıkıntılar, yanlış anlamalar, yanlış ürünler satın alma, yanlış siparişler vermek gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 12 Temmuz’dan sonra bu alanda olan eksikleri, hataları tamir etmeye başlayacaksınız.

Mars Koç burcuna geçecek ve altı ay sürecek. Mart Koç’ta girişkendir, meydanlardadır. Hedeflere doğru kesin ve güçlü adımlar attırır. Aynı zamanda agresiflik, sert tavırları, sert çıkışları da beraberinde getirir.

Venüs İkizler burcunda; her ne kadar ilişkileri, zevkleri, değerleri anlatıyorsa da parasal konuları da anlatır. Venüs’ün İkizler burcunda olması duygusaldan ziyade zihinsel faaliyetleri ön plana çıkarıyor. Venüs İkizlerde oldukça farklıdır. Bazı yolları sanal yoldan yürütmeye olanak tanır. Kendinizi keşfedecek, yeteneklerinizi ortaya çıkarma fırsatı bulacaksınız. İletişiminiz daha da kuvvetleniyor.

2 Temmuz’dan itibaren Satürn tekrar Oğlak burcuna giriyor. 17 Aralık’a kadar Satürn oğlakta kalacak. Satürn ihmal ettiğiniz konularla sizi yüzleştirir. Gerekli dersi alabilmeniz için acı ve engellerle karşılaştırır. Satürn Oğlak burcunun yönetici gezegenidir. Hatalarınızla yüzleşebilir, kişisel ve toplumsal alanlarda sınanabilirsiniz.

Güneş 22 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda olacak ve 22 Temmuz’dan sonra ise Aslan burcuna geçecek. Yengeç ve Aslan burçları sizin kaçıncı evinizde yer alıyorsa, o ev ile ilgili alanlarınızı etkileyecektir. Şimdi Temmuz ayında burçları kariyer, sağlık, kişisel gelişim, para ve ilişki alanlarında neler bekliyor ayrı ayrı ele alalım:

Koç  Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Koç burcu temmuz ayı - Terazi burcunda Dolunayın gerçekleşmesi sizin her türlü ilişkinizi etkileyecek.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması ile beraber hayatınızdan bazı insanları çıkarma güdüsünde olabilirsiniz. Merkür gerilemesi sürecinde ertelediğiniz aile konuları tekrar nüksedebilir. Aile içinde yanlış anlamalar, birtakım alınganlıklar olabilir. Siz kırılmaya müsaitsiniz aynı zamanda karşınızdaki anne babanız da kırılmaya müsait. Aile fertleri ile oturup tekrar konuşun, birbirinizi dinleyin. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. Çocuklarınız varsa onların gündemleri sizi yorabilir. Venüs İkizler burcunda üçüncü evinizde olacak. Yakın akrabalar, eş, dost, arkadaşlarla ilgili gündemleri gösterir. Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak planlar ve ortak kararlarınız olabilir.

Sağlık: Geçmişten gelen, annede babada ya da aile içinde bir hastalık varsa kendinizi tekrar onlarla uğraşırken bulabilirsiniz.

Para: Yatırım yapmayı planlayabilirsiniz. Ayın 13’ünden Ağustos’un sonuna kadar yatırım yapmanız için uygun bir dönem.

Kişisel Gelişim: Ayın 22’sine kadar kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle Güneş’in Aslan burcuna geçiş yapması, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarmanız için iyi bir dönem. Ay boyunca Mars Koç burcunda olacak. Girişimcisiniz, meydanlardasınız, hareketli ve güdüselsiniz.

Kariyer: 5 Temmuz’da Oğlak burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Kariyer hayatınızda bir final anlamına geliyor. Bir süredir iş görüşmesi yapıyorsanız, proje bazlı çalışıyorsanız artık karara bağlanıyor. Mesleğinizle ilgili başarısızlıklar yaşadıysanız yeniden ayağa kalkıp yeniden deneme enerjiniz olacak. Satürn tekrar Oğlak burcuna geçiyor. Sizin kariyer evinize, iş alanınıza giriyor. Her ne sorumluluk üstleniyorsanız o sorumluluklarınızda yaşadığınız belirsizlikler, aksaklıklar, sıkıntılar, motivasyon eksikliği ile ilgili konular artık sona erecek.

Bu ay ki spotunuz:

“Herhangi bir sorunu çözmek istiyorsanız şu üç soruyu kendinize sorun: Ne yapabilirim? Ne okuyabilirim? Kime sorabilirim?” – Jim Rohn

Kariyeriniz İçin İzlemeniz Gereken Filmler >>


Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

2020 temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla ilgili gündemleriniz olabilir. Babanızla, kardeşlerinizle ilgili sorunlar varsa artık bu belirsizliklerin sonuna geldiğiniz bir ay olacak. Her türlü iletişim sorunları yaşadıysanız 12 Temmuz’dan sonra her şey toparlanıyor. Güneş Yengeç burcunda üçüncü evinizde. Merkür de üçüncü evinizde geriliyor. Kendinizi yanlış ifade etmek gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir. 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna dördüncü evinize geçiyor. Odağınız aile, yuva konularına kayıyor. Nişan, söz, evlilik gündeminizde olabilir.

Sağlık: Gördüğünüz bir tedavi varsa tedavilerinizi, ilaçlarınızı aksatmayın.

Para: Gayrimenkul, ev alım satımı gibi gündemleriniz olabilir. Venüs ikizler burcunda, sizin ikinci evinizde. Maddi konularda güzel bir ay olacak. Alacaklarınız için güzel destek verecek.

Kişisel Gelişim: Yurtdışında okuma kararı alabilirsiniz. Merkür retrosu kararlarınızı, planlarınızı sorguladığınız bir dönem olabilir. Sık sık karar değiştirebilirsiniz. Mars Koç burcunda sizin on ikinci evinizde olacak. Ocak 2021 tarihine kadar Mars sizi biraz kuruntulu yapabilir. Birtakım korkular nüksedebilir. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Geçmiş konularla zihninizi tüketmeyin.

Kariyer: İşinizi duyurmak, işinizin tanıtımını yapmak, sosyal medya hesabı açmak, YouTube kanalı açmak gibi planlarınız varsa, bunları harekete geçirebilirsiniz Ay tutulması ile beraber. Merkür gerilemesi sürecinde ticari anlaşmalarınızda, sözleşmelerinizde sıkıntılar çıkabilir. Siparişlerde problemler çıkabilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız 13 Temmuz’a kadar girişimlerde bulunmayın. Venüs’ün İkizler burcunda olması da size güzel iş fırsatları getirebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir.” – Forrest Gump


İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumu

2020 yılı burç yorumları

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?

İlişki: Kardeşlerinizle ilişkinizde sıkıntılar olabilir. Onların baskılarını üzerinizde hissedeceğiniz bir ay. Bu yüzden kardeşlerinizle aranızda sürtüşmeler yaşanabilir. Merkür geri giderken yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Kısa yolculuklar yapabilir, gezmek isteyebilirsiniz. Ailenizle  maddi gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Ay tutulması sürecinde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. İlaç kullanıyorsanız ilaçlarınızı aksatmayın. Ailenizin sağlığına da dikkat edin. Venüs ay boyunca burcunuzda olacak. Venüs iştah açar, dikkat edin.

Para: Borçlarla, kredilerle, parasal sorunlarla çok boğuştuğunuz bir dönem olacak sizler için. Parasal konularda daha dikkatli adımlar atmak isteyeceksiniz. Ay tutulması ortak para alanlarınızı da etkileyecektir. Bir borç ya da ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani kararlardan kaçınmalısınız.

Kişisel Gelişim: Eğitimlerde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ayın 21’inden sonra kararlar almaya çalışıyorsunuz, planlarınız var. Fikirlerinizle parlıyorsunuz.

Kariyer: Merkür retrosu öncesinde başvurduğunuz bir işten geri dönüş olabilir. İşle ilgili bir girişim yapmak istemişsinizdir olmamıştır. Bunlardan geri dönüşler olabilir. Mars ay boyunca Koç burcunda. Kariyeriniz için ya da bazı hedefleriniz için sert mücadeleler veriyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Sadece akıllılar fikir sahibi olurlar; insanların geri kalanı fikirlerin eseridir.”  – Calvin Coleridge


Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

İlişki: 5 Temmuz’daki Ay tutulması yedinci evinizde gerçekleşiyor. Eşinizle, sevgilinizle, iş ortağınızla ilişkinizde sonlanma veya tamamlanma getirecek bu tutulma. İlişkilerin bitmesini hemen aklınıza getirmeyin. Belki uzun süre bir ilişkiniz vardı bunu ciddiyete dökmek isteyebilirsiniz. Belki size zarar veren ilişkiniz veya iş ortaklığınız vardı. Bu ilişkileri sonlandırabilirsiniz.

Sağlık: Yeme, içmenize dikkat edin. Dengeli beslenmeye çalışın. Diyet ve spor yapmaya başlamanız da fayda var.

Para: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş Aslan burcuna geçiyor. Odağınız maddi konularda olacak. Alacak, verecek, işinizden elde ettiğiniz gelir sizin için daha da önem kazanacak. Gelirinizi artıracak yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 22 Temmuz tarihine kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Aynı zamanda Merkür de burcunuzda retro yapıyor.  Yani sizin birinci evinizde. Kendinizi ifade etme gücünü kendinizde  bulacaksınız. Öz güveniniz yüksek olacak. Yalnız insanlarla iletişim kurarken sözlerinize dikkat edin.

Kariyer: Mars’ın Koç burcunda olması kariyer hayatınızda, iş hayatınızda  mücadeleci olacağınızı gösterir. Kendinize ne hedef koyarsanız, ulaşmak için savaş vereceksiniz ve kazanan taraf siz olacaksınız.

Bu ay ki spotunuz:

“Öfke geçici bir deliliktir; bu yüzden ona hükmetmeye bak, yoksa o sana hükmeder.” – Horatius


Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

İlişki: Ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu döneminde çalışma arkadaşlarınızla aranızda sıkıntılar çıkabilir. Sabrederseniz Merkür retrosu bittiğinde başarılarınız da beraberinde gelecektir. Sizi olumsuz etkileyen, hayatınızdan çıkarmak isteyip de yapamadığınız kişileri hayatınızdan çıkarmak daha iyi olacaktır. Aksi takdirde huzurunuz kaçacaktır.

Sağlık: 5 Temmuz’daki Ay tutulması sizin sağlık alanınızı etkileyecek. Kronik rahatsızlığınız varsa veya uzun zamandır bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Zararlı alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. Güneş ve Merkür Yengeç burcunda ve Merkür retro yapıyor. Sizin on ikinci evinizde. Hem ruhsal hem bedensel sağlığınızı etkileyecek. Kendinizi aşırı yıpratmamaya, olayları kafanızda kurmamaya özen gösterin. Psikolojik destek almak size iyi gelebilir. Çünkü psikolojik sorunlar bedensel sağlığınızı da etkileyecektir.

Para: 13 Temmuz’a kadar ki süreç maddi olarak riskli bir süreçtir. Yatırım yapma planınız varsa bunu iyice düşünmelisiniz. Merkür retrosu bitimini bekleyin.

Kişisel Gelişim: Ayın 22’sine kadar iç dünyanızı gözlemlediğiniz, kendi kabuğunuza çekildiğiniz bir dönem olacak. Birtakım kararlar almak için iç dünyanıza çekileceksiniz. Hayata bakış açınızı sorgulayacaksınız. 22 Temmuz’dan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Artık ben buradayım diyorsunuz. Kendinizi her alanda çok rahat ifade edebileceksiniz. Eğitime başlamak, kişisel gelişiminizi arttırmak istiyorsanız bu süreci iyi değerlendirin.

Kariyer: Bazılarınız iş hayatınızdan memnun değildiniz. Ay tutulması ile beraber iş ortamınızda değişiklik olacak. Sizin kariyerinizde ciddi değişiklikler olabilir, iş arkadaşlarınız veya yöneticiniz değişebilir. Merkür retrosu döneminde iş hayatınızla ilgili süreç canınızı sıkabilir. Retro bitimine kadar sabredin. Yurt dışı bağlantılı ticari faaliyetleriniz söz konusu olabilir. Venüs İkizler burcunda size destek olacak. İş görüşmeleriniz var. Kariyer çevrelerinizde dikkat çekiyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey kendiniz olmalıdır.” – Mahatma Gandi

Richard Branson Hedeflerine Nasıl Ulaştı? >>


Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması beşinci evinizde gerçekleşiyor. Sorunsuz bir ilişkiniz varsa ciddiyete dökülebilir. Sorunlu bir ilişkiniz varsa sonlandırma, bitirme kararı alabilirsiniz. Arkanızdan yapılan dedikodulara, düşmanlıklara açık olacaksınız. Kime ne söylediğinize dikkat edin, sırrınızı vermeyin. Sosyal bir ay olsa da Merkür retrosu ilişkilerinizde bazı sıkıntılar yaşatabilir. İletişiminizde dikkatli davrandığınız sürece kolay atlatacaksınız.

Sağlık: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş on ikinci evinize geçiyor. Psikolojik, ruhsal ve bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ay tutulması ile yatırım yapma planlarınız devreye girebilir. Merkür retrosu döneminde maaş bordrosuna dikkat edin. Maaşınız eksik yatabilir. Mars Koç burcunda sekizinci evinizde ilerliyor. Borçlar, alacaklar, verecekler, parayla ilgili birtakım hareketleriniz var. Bu süreçte kazancınızı artırmak adına adımlar atabilirsiniz. Elinize geçecek olan parayla mevcut borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması ile yeni bir hobiye, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. 22 Temmuz’a kadar Güneş Yengeç burcunda olacak. Hayata dair yeni kararlarınız, planlarınız var, artık harekete geçiyorsunuz.

Kariyer: İş hayatınız epey hareketli olacak. Sunum yapacaksanız iyi organize olun. Merkür retrosu sıkıntı çıkarabilir. Ayın 21’ine kadar kariyer alanında biraz zorlanacağınız bir dönem olacak. Retrodan önce bir iş başvurunuz varsa  geri dönüş olabilir. Ayın 13’ne kadar imza atmayın. Eğer mecbursanız kontratı iyi okuyun. Venüs ay boyunca İkizler burcunda onuncu evinizde olacak. İş hayatınızı, toplumsal statünüzü etkiliyor. Kariyer hayatınızda dikkat çekiyorsunuz. Her ne kadar sorunlu geçse de Venüs’ün onuncu evinizde olması koruyup kollanacağınızı gösteriyor.

Bu ay ki spotunuz:

“İyi bir başlangıç yolun yarılanmasıdır.” – Plato


Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

İlişki: Ailevi konular, ev, yuva konuları epey gündeminizde olacak. Ay tutulmasıyla ailenizle olan bazı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni eve çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eve çıkma fikrini biraz erteleyin. 13 Temmuz’dan sonrasına bırakın. Güneş ve Merkür onuncu evinize geçiyor ve Merkür retro yapıyor. Temmuz ayında astlar, üstler patronlarla ilgili iletişim sıkıntılarınız olabilir. Merkür retrosu döneminde kırıcı sözler söyleme, kendinizi yanlış ifade etme gibi sorunlar olabilir. Özellikle iş ilişkilerinizi sıkıntıya sokabilir. Ayın 22’sinden sonra sosyal çevreniz genişliyor. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Sağlık: Ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem verin. Stresten uzak durun. Stres beden sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Para: Ev alım satımı söz konusu olabilir. Gelirinize yoğunlaşabilirsiniz. Geliriniz artabilir. Yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Venüs İkizler burcunda dokuzuncu evinizde ilerliyor. Hayata bakış açınızı anlatır dokuzuncu ev. Hayata bakış açınızı, hayata inancınızı gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak.

Kariyer: Ayın 22’sine kadar kariyer alanında oldukça dikkat çekiyorsunuz. 13 Temmuz’a kadar Merkür’ün retro yapması sıkıntı getirebilir. Kariyer planlarınızı 13 Temmuz sonrasına erteleyin. Bilgilerinizi yedekleyin. Ayın 13’ünden sonra kariyerinizde bir değişim yapma isteği olabilir. Kendinizi çok zorlayacaksınız bu dönem. Ayın 20’sinden sonra kariyerinizde yeni açılımlar, yeni kararlar dikkat çekiyor. Kariyer hayatınızda parlıyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Ruhun büyüklüğü enginliğiyle değil, inançlarındaki keskinlik ve gerçeklikle ölçülür.” – Epictetos


Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

İlişki: Tutulma ile beraber iletişiminiz, kardeşler ve yakın çevre ile ilişkileriniz dikkat çekecek. Kardeşlerinizin, yakın arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir. Siz de bu gelişmelere müdahil olmak durumunda kalabilirsiniz. Merkür retrosu iş ortaklarınızla, arkadaşlarınızla, yakın akrabalarınızla aranızda iletişim sorunlarına sebep olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda olduğu için sağlığınıza daha fazla önem göstermeniz gerekiyor. Sağlıksız besleniyorsanız bırakmalısınız. Sağlıklı gıdalar tüketin. Zararlı alışkanlıklarınızdan ve stresten uzak durmanızda fayda var.

Para: Venüs İkizler burcunda sizin sekizinci evinizde olacak. Yani para evinizde. Gelir giderleriniz, banka ödemeleriniz, krediler, vergiler, ortaklarla olan maddi trafiğinizi anlatıyor. Alacaklarla ilgili destek veriyor Venüs size. Banka kredisi alacaksanız umduğunuz cevabı alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı gözden geçirdiğiniz bir aydasınız. İnançlar, hayat felsefesi, eğitim gündemleriniz olabilir. 13 Temmuz’a kadar Merkür geri harekette olacak. 13’üne kadar bir eğitime başlamamanız daha iyi olacaktır. Eğitime başlamak için doğru bir zaman değil. 13 Temmuz’dan sonrasına bırakın.

Kariyer: Yurt dışı ile iş yapan bir Akrep burcu iseniz karşınızdaki insanlarla iletişiminize dikkat edin. Eğer sözleşme yapacaksanız sözleşmelerin maddelerini iyi okuyun. 22 Temmuzdan sonra Güneş Aslan burcunda sizin onuncu evinizde olacak. Kariyer hedeflerinizle ilgili birtakım kararlar almaya, adımlar atmaya başlıyorsunuz. Atmış olduğunuz her adımda kendinizi rahatlıkla ortaya koyuyorsunuz. Yeni teklifler, iş görüşmeleri, sözleşmeler olabilir. Ticari faaliyetlerinizde gelişmeler yaşanabilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Doğada her şey ölür ve yenilenir, o yüzden hiçbir şeyin kalıcı olmadığını bilerek yaşa.” – Shinto Dini


Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumu

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması zamanında hayatınızdan biri çıkabilir ya da siz çıkartabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde bir anilik var. Merkür retrosu sürecinde çevrenizdeki insanlarla, iş arkadaşlarınızla iletişiminizde aksaklıklar olabilir.

Sağlık: Ruhsal sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz. Bir terapi alabilir, psikoloğa gidebilirsiniz, enerji çalışmalarına katılabilirsiniz, dua edebilirsiniz.

Para: Alacaklar, verecekler, işinizden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili birtakım bitişler, değişimler sizleri bekliyor. Çok sorun yaşadığınız alacağınızla ilgili bitişler olabilir yani almanız gereken parayı alabilirsiniz. Merkür retrosu olduğu için geçmişten kaynaklı bir takım paralar bu süreçte önünüze gelebilir. Unuttuğunuz bir borç varsa önünüze çıkabilir. Size borcu olan biri varsa borcunu ödeyebilir. Merkür retrosu süresince eşinizle veya iş ortaklarınızla ortak bütçeniz ile ilgili karar alırken acele etmemeniz gerekiyor. Ayın 13’üne kadar harekete geçmeyin.

Kişisel Gelişim: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş, Aslan burcuna geçiyor. Kişisel gelişim eğitimlerine katılmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda kendinizi rahatlıkla ortaya koyuyorsunuz. Merkür retrosunda takıntılı hale bürünebilirsiniz.

Kariyer: 22 Temmuz’a kadar kariyer hayatınız biraz durağan geçse de 22 Temmuz’dan itibaren Güneşin Aslan burcuna geçişi ile kariyer hayatınız hareketlenecek. Ticaretle uğraşıyorsanız yurtdışı, iş bağlantıları anlamında gökyüzü sizi destekliyor.

Bu ay ki spotunuz:

“Başarısızlık her zaman hata demek değildir, yeri geldiğinde yapabileceğiniz en iyi şey olabilir. Asıl hata denemekten vazgeçmektir.” – B.F. Skinner


Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

İlişki: Güneş Yengeç burcuna sizin yedinci evinize geçiyor. 13 Temmuz’a kadar Merkür yedinci evinizde retro yapıyor. Temmuz ayında ilişkilerle ilgili bayağı bir gündeminiz olacak. Partnerinizle iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Mars ay boyunca Koç burcunda olacak. Ailenize karşı öfkeli, fevri davranmaktan kaçının. Sanki insanlar üstünüze geliyor gibi hissetmeye açık olacaksınız.

Sağlık: Ay tutulması zamanında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Venüs İkizler burcunda. Ay tutulması sağlığınızı olumsuz etkilese de sizi koruyacak. Sağlık sıkıntılarınıza çözümler getirecek.

Para: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş Aslan burcuna geçiyor. Alacaklar, verecekler, kredi borçları gündeme gelebilir. Elinize geçen parayla borçlarınızı kapatmak isteyebilirsiniz veya size borcu olan bir kişi borcunu ödemek isteyebilir.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması birinci evinizde gerçekleşiyor. Kendinizle ilgili, hayatınızla ve gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinizle ilgili birtakım sonlanmalar ve dönüşümler meydana gelecek.

Kariyer: Venüs İkizler burcunda altıncı evinizde olacak. Odağınız iş ortamınızda, kariyer hayatınızda. Ekip çalışmaları için iyi bir ay. Güzel işler çıkarıyorsunuz. Bazılarınız aradığı iş varsa onu bulabilir. Genel olarak iş ortamınızda fırsatlı bir ay olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Değişim istiyorsanız sebeplerini yaratın.” – Dalai Lama

Mayıs Ayı Burç Yorumları İçin Buraya Tıklayabilirsiniz >>


Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması ile bazı insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Arkanızdan yalan yanlış dedikodular yapıldığını duyabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi ile günlük rutinlerinizde aksaklıklar olabilir. Günlük hayatınız ve iş hayatınızda sohbet ettiğiniz insanlarla ilgili bir takım aksaklıklar ortaya çıkabilir. Belki kurmuş olduğunuz bir cümleden karşı taraf size kırılmış olabilir.

Sağlık: Önceden yaşadığınız sağlık sorunları ay tutulması ile birlikte tekrar nüksedebilir. Güneş ve Merkür altıncı evinizde ve Merkür altıncı evinizde retro yapıyor. Bu ev bedensel sağlığı gösterir. Sadece bedensel değil psikolojik ve ruhsal sağlığınıza da önem vermeniz gerekir. Psikolojik destek alabilirsiniz. Terapi yaparak kendinizi şifalandırabilirsiniz.

Para: Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz. Ağustosun sonuna kadar yatırım için güzel bir dönem olacak. Yalnız 13 Temmuz’a kadar riskli yatırımlardan kaçınmanızı tavsiye ederim. 13 Temmuz’dan sonrasına erteleyin.

Kişisel Gelişim: Sürekli eleştirilmekten bıkmışsınız. Artık tepkinizi net bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Bakış açınızı sorguladığınız bir dönem olacak. Venüs İkizler burcunda. Hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızda acele karar verip adım atmayın. Bir şekilde size zarar verebilir. Daha sabırlı olun. Mars Koç burcunda olduğu için aceleci davranıp öfkelenip pes etmeye müsait olabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Bazen devam etmek, sadece devam etmek, insanüstü bir başarıdır.” – Albert Camus

Haziran Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

İlişki: Sizin modunuzu düşüren, enerjinizi aşağı çeken arkadaşlarınız varsa hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Yeni bir çevreye girme kararı alabilirsiniz. Güneş ve Merkür sizin beşinci evinizde ve Merkür beşinci evinizde retro yapıyor. 13 Temmuz’a kadar ilişkiler, flörtler, hayattan keyif aldığınız konular ile ilgili gündemleriniz Temmuz ayı boyunca gündeminizde olacak.

Sağlık: 22 Temmuz’dan itibaren Güneşin Aslan burcuna geçişi ile sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlıyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye, spora  önem veriyorsunuz. Yalnız ay tutulması, psikolojik ve ruhsal olarak da sizi etkileyecektir. Meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Para: Ay tutulması on birinci evinizi etkiliyor. İşinizden elde ettiğiniz gelirden memnun değilseniz, iş değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz. Mars’ın Koç burcunda olması artık parasal konular, alacaklar, verecekler, hayatınızda daha çok konu edinmeye başlayacak. İşinizle ilgili, daha çok para kazanmakla ilgili motivasyonunuz gayet yüksek olacak. Merkür geri giderken riskli yatırımlardan uzak durun.

Kişisel Gelişim: Ay boyunca güzel enerjiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Merkür gerilemesi ve Ay tutulması sizi biraz agresif yapsa da genel itibariyle pozitif olacağınız, motivasyonunuzun yüksek olacağı bir aydasınız. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Ama Merkür gerilemesi döneminde yeni bir eğitime başlamanız doğru değildir. Retro bitimini bekleyin.

Kariyer: İş hayatınızda, günlük rutinlerinizde kendinizi daha enerjik, daha güçlü hissediyorsunuz. İş hayatınızda kendinizi ifade ederken özgüveniniz artıyor. Kariyerinizde birtakım netleşmeyen şeyler varsa ay tutulması ile birlikte netleşecek. Ayın 22’sinden sonra çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. İş gündeminiz yoğun olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Evrendeki harikalar onları alabildiğimiz ölçüde var. Vizyonumuzun keskinliği ne kadar gördüğümüzle değil ne kadar hissettiğimizle ilgilidir.” – Helen Keller

2020 Ağustos Ayı Burç Yorumlarını Buradan Okuyabilirsiniz >>